BKS – Pałac 3:1 (koniec) | Budowlani – PTPS 3:1 (koniec)
1
25 17 19 14
Poniedziałek 12.01.2015, 18:10 • Atlas Arena, Łódź • Tauron Liga

25:14
    Budowlane po słabym początku wygrywają 3:1 z PGNiG Naftą Piłka! MVP meczu została Natalia Skrzypkowska!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie. (20:08:00)

25:14
    Polańska obija blok ze środka! Koniec meczu!

24:14
    Śliwa kończy z przechodzącej piłki! Piłka meczowa!

16:12
    Łodzianki podniosły się z kolan i zmierzają do zwycięstwa za 3 punkty! 16:12 !

5:8
    Na pierwszej przerwie technicznej zanosi się na tie-break! Czy tym razem łodzianki ponownie będą musiały męczyć się w pięciu setach?

25:19
    Popović wykańcza kontrę! Koniec seta!

24:19
    Popovic kiwa z prawego skrzydła! Piłka setowa!

16:15
    Bardzo wyrównana partia. Łodzianki prowadzą tylko jednym punktem na drugiej przerwie technicznej!

7:8
    Za dużo błędów łodzianek na początku drugiej partii , owocuje prowadzeniem Nafty 7:8!

0:0
    Punktowa seria Magdaleny Wawrzyniak przy zagrywce znacząco wpłynęła na tego seta! Pilanki wygrywają 21:25!

21:25
    Wawrzyniak kończy seta!

20:24
    Ze środka punktuje Milović! Piłka setowa!

13:16
    Pięć punktów z rzędu przy zagrywce Wawrzyniak daje trzypunktowe prowadzenie Nafcie!

8:5
    Niezbyt wysoki poziom póki co w dzisiejszym spotkaniu. Łodzianki prowadzą póki co 8:5.

Adrian Somorowski

Grot Budowlani Łódź: Śliwa, Polańska, Pacak, Kajzer, Ściurka, Skrzypkowska, Popović, Pycia, Grajber, Sieczka, Sikorska, Libero: Courtois
    ENEA PTPS Piła: Milović, Wilczyńska, Jarmoc, Konieczna, Wawrzyniak, Skorupka, Stencel, Sobczak, Krawulska, Nadziałek, Raczyńska, Libero: Pauliukouskaya

Sędziowie: Gołąbek Sławomir – Weiner Marcin