Jastrzębski – BKS Visła 3:0 (koniec) | Resovia – Trefl 3:1 (koniec) | MKS – Projekt 1:3 (koniec)
Jastrzębski Węgiel
3
27 25 25
BKS Visła Proline Bydgoszcz
0
25 23 23
Sobota 07.02.2015, 17:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Jastrzębie-Zdrój • PlusLiga

0:0
    Jastrzębski Węgiel pokonuje Transfer Bydgoszcz 3:0! Choć ani jednego seta nie stracili dziś gospodarze, to zawodnicy z Bydgoszczy zaprezentowali się naprawdę dobrze, w każdej partii byli równorzędnym rywalem dla jastrzębian. MVP meczu dla przyjmującego miejscowej drużyny, Guillaume Quesque!

25:23
    Trafia po przekątnej Quesque! Koniec meczu, gospodarze wygrywają 3:0!

24:22
    Z "szóstego metra" kończy Quesque, piłki meczowe dla gospodarzy! Na zagrywce Gierczyński!

22:21
    Znakomity blok pary Gierczyński-Kosok na Jaroszu!

18:18
    W siatkę atakuje Jarosz! Gospodarze odrobili stratę, remis!

17:18
    Kontra gospodarzy, Łasko po rękach rywali zdobywa kolejny punkt dla swojej drużyny i to będzie ponownie wprowadzał piłkę do gry. Jednak za nim to nastąpi czas dla trenera gości.

13:16
    Długa wymiana, ostatecznie po rękach rywali atakuje Cupković. Transfer prowadzi na drugiej przerwie technicznej trzema punktami!

10:9
    Szczęśliwie zagrywał teraz Pajenk. Piłka "zatańczyła" na taśmie i spadła po stronie gości, as serwisowy!

7:8
    Nie myli się ze skrzydła Gunia. Pierwsza przerwa techniczna w secie trzecim!

6:6
    Kontra gospodarzy, trafia z krótkiej Pajenk! Szybko dogonili Transfer gospodarze!

5:6
    Jeszcze jeden punkt Łasko z zagrywki. Tym razem kapitan gospodarzy popisał się znakomitym skrótem. Czas dla trenera drużyny przyjezdnej.

25:23
    Kończy ze skrzydła Łasko! Jastrzębski Węgiel wygra drugą partię 25:23!

24:22
    "Podwójne" odbicie w drużynie gości! Piłka setowa dla gospodarzy!

22:19
    Punktuje blok gospodarzy, w tak ważnym momencie drugiej partii! Czas dla trenera gości!

19:18
    Zablokowany na skrzydle Gierczyński, Transfer "wraca" do gry!

16:14
    Świetna wymiana z obu stron. Ostatecznie obija blok rywali Quesque i to Jastrzębski Węgiel prowadzi dwoma "oczkami" na drugiej przerwie technicznej!

8:6
    Jeszcze jeden punkt dla gospodarzy! Piłka po zagrywce Quesque "zatańczyła" na taśmie i nie zdołali jej podnić goście. Pierwsza przerwa techniczna, prowadzą dwoma punktami gospodarze.

0:0
    Znakomite widowisko "zaserwowali" nam zawodnicy obu drużyn w pierwszej partii! Chociaż goście prowadzili przez większość meczu, to gospodarze mieli lepszą końcówkę i wygrali pierwszą partię 27:25!

27:25
    "Nieczyste" odbicie po stronie gości! Pierwszą partię wygrywają siatkarze Jastrzębskiego Węgla!

26:25
    Zablokowany Cupković! Pierwsza piłka setowa dla gospodarzy, zagrywa Łasko, ale jeszcze przerwa dla trenera gości, znakomite emocje w Jastrzębiu-Zdroju!

23:24
    Punktuje Waliński, jest setball dla Transferu! Czas dla trenera gospodarzy.

21:21
    Znakomita wymiana z obu stron! Ostatecznie kończy z prawego skrzydła Malinowski i mamy remis!

14:16
    Nie mylą się ze środka goście. Druga przerwa techniczna w pierwszej partii!

6:8
    Nie myli się na prawym skrzydle Jarosz. Goście prowadzą dwoma punktami na pierwszej przerwie technicznej.