Jastrzębski – BKS Visła 3:0 (koniec) | Resovia – Trefl 3:1 (koniec) | MKS – Projekt 1:3 (koniec)

0:0
    MVP spotkania został wybrany oczywiście Nikołaj Penczew!

26:24
    Po zagrywce Penczewa piłka po stronie Resovii! Drzyga na lewe skrzydło do Marko Ivovicia, który kończy spotkanie!

25:24
    Autowy atak z prawego skrzydła Murphy Troy'a! Piłka meczowa dla Resovii!

24:24
    Penczew pocelował Piotra Gacka! Zagrywka w takim momencie!

22:24
    Z prawego skrzydła skutecznie Murphy Troy! Piłka setowa dla LOTOS-u!

22:23
    Tym razem pomylił się Murphy Troy i posłał piłkę poza pomarańczowe pole! O przerwę poprosił Andrea Anastasi!

21:23
    Z zagrywką Murphy Troy'a nie poradził sobie Marko Ivovic!

21:22
    Ależ nieporozumienie! Za darmo piłkę oddaje Schwarz i żaden z rzeszowian jej nie podbija! Czas dla Andrzeja Kowala!

18:19
    Po zagrywce Mateusz Miki nieczysto przyjmuje piłkę Marko Ivovic! Czas dla Andrzeja Kowala!

16:15
    Jochen Schops atakuje z prawego skrzydła i blok-aut! Druga przerwa techniczna!

13:13
    Kłopoty Schwarza po zagrywce Nowakowskiego. LOTOS oddaje za darmo. Potem po bloku rywali atakuje Penczew!

8:10
    Z zagrywką Wojciecha Grzyba nie poradził sobie Krzysztof Ignaczak!

8:8
    Świetna zagrywka Nikołaja Penczewa! Za bandy reklamowe wbiegł Falaschi, ale nie podbił!

5:8
    Z lewego skrzydła po skosie Mateusz Mika! Pierwsza przerwa techniczna w tym secie!

19:25
    Autowy atak Paula Lotmana! Sprawdza, czy nie było po bloku Andrzej Kowal!

19:24
    Dotknięcie siatki przez Paula Lotmana! Piłka setowa dla LOTOS-u!

15:19
    Ponownie nieudany atak Nikołaja Penczewa! Bułgar nie trafia z lewego skrzydła. Czas dla Andrzeja Kowala.

14:16
    Psuje również Jochen Schops, który posyła piłkę daleko w aut. Druga przerwa techniczna.

13:14
    Asem serwisowym popisał się Mateusz Mika!

13:13
    Nie wiele na zagrywce pomylił się Łukasz Perłowski! O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

11:11
    As serwisowy w wykonaniu Wojciecha Grzyba! Czas dla Andrzeja Kowala!

11:8
    Ponownie fantastycznie Jochen Schops! Niemiec przedziera się przez potrójny blok rywali! Czas dla Andrei Anastasiego!

9:8
    Sytuacyjna piłka i świetnie zaatakował zawodnik Resovii!

7:8
    Fantastycznie Murphy Troy! Atakujący LOTOS-u skutecznie z sytuacyjnej piłki! Pierwsza przerwa techniczna.

7:5
    Świetnie w obronie Mika, ale to na nic się zdało! Potem Penczew ponownie obija potrójny blok rywali!

25:22
    Mateusz Mika serwuje w siatkę! Set dla ekipy ze stolicy Podkarpacia!

24:22
    Grają jeszcze gdańszczanie. Blok-aut po ataku ze środka Bartosza Gawryszewskiego. Czas dla Andrzeja Kowala.

24:21
    Dobrze w obronie Paul Lotman! Jochen Schops przedziera się przez podwójny blok rywali! Piłka setowa!

20:17
    Ogromne pretensje Andrei Anastasiego! Przerwa dla włoskiego szkoleniowca!

20:17
    Zablokowany został Sebastian Schwarz!

18:16
    Jochen Schops! Reprezentant Niemiec na pojedynczym bloku zatrzymał Sebastiana Schwarza!

16:16
    Z prawego skrzydła po prostej skutecznie Jochen Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

14:16
    Po bloku Resovii skutecznie Bartosz Gawryszewski. Druga przerwa techniczna!

13:14
    Z zagrywką Piotra Nowakowskiego nie poradził sobie Mateusz Mika!

10:12
    To był as! Punkt dla Resovii!

9:13
    Na zagrywce Jochen Schops i posyła piłkę w aut! Resovia prosi o sprawdzenie!

7:11
    Autowy atak ze środka Dawida Dryji. O czas poprosił Andrzej Kowal.

5:8
    Mateusz Mika skutecznie z lewego skrzydła. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie!

2:3
    Z zagrywką Murphy Troy'a nie radzą sobie rzeszowianie!

2:1
    Fantastycznie w obronie interweniował Penczew! Potem udanym atakiem popisał się Marko Ivovic!

25:19
    Zupełnie bez wiary atak Damiana Schulza, który zatrzymany został na podwójnym bloku! Set dla wicemistrzów Polski!

24:19
    Nikołaj Penczew udanie atakuje z drugiej linii! Piłka setowa dla Resovii!

21:17
    Z zagrywką Mateusza Miki nie poradził sobie Marko Ivovic, który zdjął chyba piłkę Krzysztofowi Ignaczakowi. Czas dla Andrzeja Kowala.

21:16
    Dawid Dryja atakuje ze środka w aut! O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal, ale decyzja podtrzymana!

20:14
    Nikołaj Penczew na zagrywce i nie poradził sobie Schwarz!

19:14
    Ewidentnie zerwał teraz atak Murphy Troy! Piłka daleko w aucie! Kolejny czas dla Anastasiego!

18:14
    As serwisowy Nikołaja Penczewa! Nie poradził sobie z zagrywką Bułgara Piotr Gacek! Przerwa dla szkoleniowca Trefla!

16:13
    Ponownie piłka na lewe skrzydło do Mateusza Miki, ale Reprezentant Polski atakuje w aut! Druga przerwa techniczna!