Fiorentina – Atalanta 3:2 (koniec) | Empoli – Cesena 2:0 (koniec) | Cagliari – AS Roma 1:2 (koniec)
Sampdoria – Sassuolo 1:1 (koniec) | Napoli – Udinese 3:1 (koniec) | Inter – US Palermo 3:0 (koniec)
UC Sampdoria
1:1 (1:1)
US Sassuolo Calcio
Niedziela 08.02.2015, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Sampdoria remisuje z Sassuolo 1:1. Niestety, w drugiej połowie tempo spotkania wyraźnie "siadło", żadna z drużyn nie zdołała wykorzystać swoich szans na drugą bramkę.

85
    Z kontrą wychodzili goście. Regini fauluje Lazervića i otrzymuje za to przewinienie żółtą kartkę.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje De Silvestri (UC Sampdoria).

81
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Floro, na boisku pojawia się Taider.

75
    Świetna szansa dla Sassuolo! Zamieszanie w polu karnym Viviano, do piłki dochodzi Cannavaro, jego płaskie uderzenie dosłownie o centymetry mija lewy słupek bramki Sampdorii!

71
    Żółta kartka dla Okaki za faul na Peluso.

70
    Z boiska schodzi Palombo. W jego miejsce wprowadzony do gry Samuel Eto'o.

65
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Longhi, na boisku pojawia się Peluso.
    Eder

63
    Jak to mógł przestrzelić! Eder marnuje znakomitą szansę, strzelając z kilku metrów w interweniującego Conslgliego!

58
    Brutalny faul Cannavaro, za który otrzymuje bezdyskusyjną żółtą kartkę.

52
    Znakomita akcja Sampodrii! Klatką piersiową do Okaki piłkę zgrywał Duncan, ale rozgrywający miejscowych fatalnie przestrzelił z okolicy 11 metra!

Po pierwszej połowie Sampdoria remisuje z Sassuolo 1:1. W pierwszych minutach byliśmy świadkami naprawdę ciekawego spotkania, każda z drużyn stworzyła sobie kilka sytuacji, po których padły dwie bramki. Miejmy nadzieję, że to nie koniec emocji w tym meczu!

41
    Nie będzie mógł kontynuować gry Munoz, zastępuje go Czoda.

39
    Kontra gości! "Sam na sam" z bramkarzem gospodarzy byl Floccaari, w tym pojedynku lepszym okazał się Viviano, który nie dał się przelobować napastnikowi Sassuolo!

23
    Lazarević "zatrzymuje" kontratak gospodarzy, decyzja może być tylko jedna, żółta kartka.

16
    Druga żółta kartka dla przyjezdnych, tym razem ukarany Brighi.

14
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Vrsaljko, na boisku pojawia się Gazzola.

13
    Ostre wejście Blondiniego, nie waha się arbiter główny, żółta karta.

12
    Żółta karta dla Obianga, który faulem zatrzymuje kontratak drużyny przyjezdnej.
    EDER - 1:1

9
    Gol dla Sampdorii!
    Mamy wyrównanie! "Miękko" zagrana piłka w pole karne gości, znakomitym uderzeniem głową popisuje się EDER CITADIN MARTINS!
    Francesco ACERBI - 0:1

2
    Gol dla Sassuolo!
    Znakomite dośrodkowanie z prawej strony pod bramkę gospodarzy, świetnie znalazł się tam FRANCESCO ACERBI, który mocnym strzałem głową pakuję piłkę do bramki!