0:6 (0:1)
Rosja
Poniedziałek 09.02.2015, 19:00 • Azoty Arena, Szczecin • Reprezentacja Polski

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutro! Życzymy spokojnej nocy! (20:42:02)

Z nadzieją jednak spoglądamy w przyszłość! Już jutro o godz. 19:00 drugie spotkanie tych drużyn, tym razem w Stargardzie Szczecińskim, a transmisja oczywiście w Lajfy.com!

Zdecydowane zwycięstwo Rosjan w pierwszym z dwóch spotkań towarzyskich, które zostaną rozegrane. Pierwsza połowa wygląda w wykonaniu biało-czerwonych bardzo dobrze, gorzej było po przerwie kiedy inicjatywę przejęli Rosjanie i zdobyli aż pięć goli.

40:00

39:48
    Gol dla Rosji!
    Kompletnie nieporozumienie naszej defensywy we własnym polu karnym i skorzystał na tym NIKITA FACHRUTDINOW, który strzela obok zdezorientowanego Dworzeckiego. Pogrom!

39:20
    Powoli zbliżamy się do zakończenia tego spotkania. Czy przed końcową syreną zobaczymy jeszcze jakąś bramkę?

37:15
    Starają się długo utrzymywać przy piłce Polacy, ale kompletnie nie mają pomysłu jak rozpracować defensywę Rosjan.

36:06
    Uderzenie Popławskiego prosto w mur, piłka wróciła pod jego nogi, zagrał ją do Budniaka, a ten huknął obok bramki Wikułowa.

36:00
    Polacy mają rzut wolny z dobrej pozycji. Zobaczymy co przygotują nasi reprezentanci. Potrzebujemy honorowego trafienia!

35:31
    Uderzenie z zaskoczenia w wykonaniu ANDRIJA BATYRIEWA, piłka przelatuje między nogami Michała Wojciechowskiego i wpada do bramki kompletnie zdezorientowanego Dworzeckiego.

35:27
    Kubik zapracował sobie w oczach sędziów na żółtą kartkę.

34:40
    Ponownie rozmontowana obrona Polaków – do sytuacji strzeleckiej doszedł Batyriew, ale dobrą interwencją wykazał się Dworzecki.

34:22
    Czas dla reprezentacji Polski!

34:00
    Wyciągnięty z bramki Dworzecki – piłka wycofana do ROMULO, który z dystansu trafił właściwie do pustej bramki reprezentacji Polski! Rosjanie już właściwie mogą się cieszyć ze zwycięstwa!

32:27
    Fatalna strata Rosjan w obronie! Piłkę przejął Krawczyk – bez wahania zdecydował się na strzał, a futbolówka otarła się jedynie o zewnętrzną część słupka! Dobra szansa Polaków!

31:51
    Kontuzjowany jest Nawrat – mamy zmianę w polskiej bramce, pojawił się w niej etatowy golkiper Wisły Krakbet Kraków Kamil Dworzecki.

31:51
    Długi wykop w kierunku wysoko ustawionego IWANA CZISZKAŁY, który głową strącił futbolówkę nad wychodzącym z bramki Nawratem – fatalny błąd polskiego bramkarza i naszej defensywy.

31:41
    Dwójkowa akcja Kubika z Budniakiem zakończona uderzeniem tego pierwszego, ale wprost w Wikułowa.

31:05
    Spadło nam nieco tempo tego spotkania – przez ostatnią minutę-dwie niewiele dzieje się na parkiecie, jednak cały czas przewaga utrzymuje się po stronie naszych gości.

Rafał Gnutek

Gole: 9. Kutuzow, 24. Batyriew, 32. Cziszkała, 34. Romulo, 36. Batyriew, 40. Fachrutdinоw

Kartki:   36. Kubik (POL) – 6. Fachrutdinоw (RUS), 27. Kutuzow (RUS)

Polska: Dworzecki, Nawrat – Budniak, S. Wojciechowski, Kiełpiński, Krawczyk, Marciniak, Sobalczyk, Kubik, Łopuch, Mikołajewicz, M. Wojciechowski, Popławski, Solecki.
    Rosja: Gustavo, Wikułоw – Abramоw, Afanasjew, Fachrutdinоw, Abramоwicz, Antоszkin, Batyriew, Miłоwanоw, Pieriewierziew, Cziszkała, Romulo, Eder Lima, Robinho, Fukin, Siergiеjew, Kutuzоw, Kuzienоk.

Sędziowie: Sebastian Stawicki, Andrzej Witkowski – Sylwester Baryczkowski – Łukasz Ostrowski