Arsenal – Leicester 2:1 (koniec) | Hull – Aston Villa 2:0 (koniec) | Sunderland – Queens Park 0:2 (koniec)
Liverpool – Tottenham 3:2 (koniec)
Sunderland A.F.C.
0:2 (0:2)
Queens Park Rangers F.C.
Wtorek 10.02.2015, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

To tyle na dziś. Dziękujemy za uwagę!

Queens Park Ranges dość nieoczekiwanie, ale w pełni zasłużenie wygrywa na Stadium of Light z Sunderlandem 2-0. Obie bramki padły w pierwszej połowie, a prawdziwą ozdobą meczu było trafienie Bobby'ego Zamory. (22:39:46)

90+6

90+5
    Cały czas utrzymują się przy piłce goście. Już bez wiary ich przeciwnicy.

90+4
    Zárate w polu karnym gospodarzy. Zablokowane uderzenie z piętnastu metrów.

90+1
    Nie namyślał się długo Zárate i wybił piłkę. Z kontrataku QPR jednak nic nie wyszło.

90+1
    Strzał Larssona z około osiemnastu metrów zablokowany. Jeszcze rzut rożny dla Sunderlandu.

90+1
    Aż pięć minut doliczył sędzia!

90
    Ostatnia minuta podstawowego czasu gry na Stadium of Light. Wszystko wskazuje na to, że trzy punkty pojadą do Londynu.

88
    Słaby strzał Kranjčara, który nie sprawił kłopotów Pantilimonowi. Tymczasem na trybunach... cóż, miejscowi fani już opuszczają stadion.

86
    Ostatnie pięć minut tego spotkania plus ewentualnie to, co doliczy arbiter. Komplet zmian w obu drużynach wykorzystany. W ataku Sunderland. Goście aktualnie skupieni na defensywie.

85
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Isla, na boisku pojawia się Doughty.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Álvarez (Sunderland A.F.C.).

83
    Zamieszanie w polu karnym gości. Kilka razy bliscy oddania strzału byli zawodnicy w biało-czerwonych koszulkach, lecz za każdym razem zostali zablokowani.