Niżny Nowogród – Soczii 2:1 (2:1 po rz. karnych)
HC Soczii
Środa 11.02.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Kontinental Hockey League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Już w środowe popołudnie zapraszamy na relację ze z rosyjskiego lodowiska. Zespół Torpedo Nizhny Novogrod podejmuje u sebie ekipę z Sochi.

Goście póki co plasują się w środku tabeli konerencji zachodniej oraz dywizji Tarasov. Forma przyjezdnych jest jednak całkiem przyzwoita. Na pięć ostatnich spotkań zwyciężyli aż trzy i obecnie mają na swoim koncie 77 oczek.

Gospodarze tymczasem zarówno w konferencji jak i dywizji plasują się jedynie oczko niżej niż ich środowi rywale. Tracą do ekipy z Soczi zaledwie jeden punkt dlatego potencjalne zwycięstwo umożliwiłoby im podreperowanie swojej pozycji ligowej. Co wiecej drużyna z Nowogródu notuje bardzo dobrą serię czterech zwycięstw z rzędu. Zapewne nie zamierzają jej przerywać i już w środę dorzucić piątą wiktorię.

W obecnym sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą już czterokrotnie, w czym trzy razy w Nowogrodzie W bezpośrednich pojedynkach póki co mamy remis, dlatego też to spotkanei jest dosyć ważne z perspektywy układu tabeli.

Faworytem rzecz jasna są gospodarze, którzy mają obecnie formę zwyżkową, oraz posiadają dodatkowo atut własnego lodowiska. Nie możemy jednak lekceważyć rywali, którzy pokazali już dwukrotnie, że potrafią pokonać swoich rywali. Na relację z tego spotkania zapraszamy już od godziny 16:45.

Już za kwadrans początek spotkania, bądźcie z nami :)

Przed nami hymn Rosji.

00:01

0:11
    Dobra okazja Pepeljaeva już na początku spotkania. Gracz Nowogrodu jednak pudłuje.

1:06
    W odpowiedzi próbował Ignatuskin z niebskiej linii, lecz pewnie broni Birjukov.

1:27
    Wznowienie od środka.

2:46
    Świetnie rozegrana akcja przez graczy z Soczi. Wilson znalazł się przed świetną okazją na strzelenie bramki, lecz kapitalnym refleksem popisuje się Birjukov.

3:19
    Ljuducin próbował indywidualnie, lecz ostatnie traci krążek.

4:25
    Bernackij posłał daleko krążek, lecz nie zdołał przejąć go żaden z kolegów z zespołu. Przejmuje krążek Gavrilov.

5:07
    Gospodarze przy krążku. Powoli chcą rozrzucić defensywę rywala.

5:40
    Dvurečenskij znalazł sobie dobrą pozyjcję do oddania strzału, lecz krążek po jego uderzeniu powędrował obok bramki.

6:11
    Udana interwencja Gavrilova po strzale Salminena.

6:43
    Wznowienie pod bramką gospodarzy.

7:07
    Strzał Ignatuskina wędruje wysoko nad bramką.

7:28
    Złe rozegranie Torperdo. Przejmują krążek goście.

8:08
    Uwolnił się od rywali Filatov, lecz jego strzał pewnie broni Gavirlov.

8:24
    Koledov znalazł lukę między defensywą rywali, lecz w porę asekurował jeden z graczy Torpedo.

8:48
    Strata Torperdo. Po chwili jednak mylą się również rywale.

9:42
    Zamieszanie pod bramką Soczi. Czujnie jednak zamroził krążek Gavrilov.

10:40
    Gavrilov ma dzisiaj sporo roboty. Kolejna dobra interwencja po strzale Salminena.

11:06
    Krukunov dostał bardzo dobre podanie zza bramki, oddał strzał, lecz czujny był Birjukov i wybił krążek do boku.

12:30
    Koledov oddał piłkę w strefie ataku. Przejmują rywale.

12:48
    Niecelna próba Derlujka z niebieskiej linii.

13:18
    Warn próbował zaskoczyć Brijukova za bramki, lecz nie dał się oszukać goalkeeper gospodarzy.

13:49
    Petersson trafia w słupek!

14:22
    Savinainen długo zbierał się do strzału, lecz nie zagroził bramce Gavrilova.

15:40
    Zablokowany strzał Blazvjeskiego zza niebieskiej linii.

16:15
    Wznowienie ze środka.

17:30
    Wolno rozgrywa dzisiaj akcję drużyna z Soczi, nie za dobrze to wygląda.

18:19
    Z akcją wychodzili goście, Krasnolobodtsev wybija daleko krążek.

18:30
    Dwie minuty kary dla Osipova (Torpedo).

19:20
    Birjukov broni strzał Wilsona.

19:45
    Goście nie potrafia wykorzystać przewagi jednego gracza.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

Dosyć wyrównana pierwsza tercja, jednak żadna z drużyn nie potrafiła po mimo kilku okazji wyjść na prowadzenie. Niebawem wracamy na drugą część tego spotkania.

20:50
    Krikunov świetnie wypatruje ANDREĘ KOSTICYNA, a ten nie daje szans bramkarzowi i wyprowadza gości na prowadzenie.

22:40
    Salminen uderza obok bramki.

23:10
    Grigorjev próbowałzaskoczyć Gavrilova, lecz ten pewnie broni.

23:26
    Tym razm to gospodarze będą grać w przewadze. Dwie minuty kary orzymuje Ljuducin.

24:06
    Krukunov w ucieczce oddaje strzałe z lewego koła. Birjukov pewnie broni i szybko wyprowadza krążek do kolegi z drużyny.

24:33
    Niecelne uderzenie Wolskiego zza niebieskiej linii.

25:19
    Krasnolobodtsev próbował zaskoczyć Gavrilova zza bramki, lecz goalkeeper gości dzisiaj świetnie broni.

25:40
    Goście grają już w komplecie.

26;43
    Kazionov dostał bardzo dobre podanie przed bramkę, lecz nie zdołał zamienić go na gola.

26:58
    Kolejna dobra interwencja Gavrilova po strzale Savinainena z lewego koła.

27:30
    Tym razem to Birjukov zmuszony interweniować. Dobre zawody rozgrywają obaj bramkarze.

27:55
    Krikunov próbował szczęścia z lewego koła, jecz ponownie świetnie broni bramkarz gospodarzy.

28:48
    Ščaslivij przegrywa pjedynek sam na sam z Birjukovem!

29:42
    Kapitalna odpowiedź gospodarzy! Galuzin świetnie wypatruje Filatova, a ten również będąc sam na sam z Gavrilovem nie zdołał trafić do siatki!

30:13
    Niecelny strzał Lapenkova zza niebieskiej linii.

30:50
    Wiele niedokładności po obu stronach.

32:30
    Strzał Galuzina bez problemu broni Gavrilov.

33:50
    Długo rozgrywali akcję goście, lecz ostatecznie dzięki niedokładnemu podaniu tracą krążek.

34:34
    Gavrilov po raz kolejny dobrze broni. Tym razem strzał Kazionowa.

35:08
    Dyspozycja Gavrilova jest niesamowita. Kolejna dobra interwencja, tym razem po strzlae Dvureckensija.

36:20
    Ščitov z prawego koła próbuje zaskoczyć Birjukova, ale uderza obok bramki.

36:50
    Wznowienie ze strefy środkowej.

37:57
    Stoljarov uderza zbyt słabo by zaskoczyć Gavrilova.

38:45
    Salminen pewnie zjechał do środka i oddał strzał, lecz nadal nie daje się pokonać Gavrilov.

39:06
    Spokojna interwencja Birjukova po strzale Whitneya zza niebieskiej linii.

39:25
    Wznowienie pod bramką Soczi.

40:00
    Druga tercja skończona.

Jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą. Gospodarze przeważają, jednak niezawodny w bramce rywali Gavrilov nie daje się pokonać. Tymczasem Soczi zdołało już na początku tercji zdobyć bramkę i póki co prowadzi przed ostatnią częścią tego meczu. Niebawem początek trzeciej tercji.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

40:06
    Gospodarze przejęli krążek po wznowieniu i szybko przystąpili do ataku.

40:23
    Pepeljaev przyciśnięty do bandy, traci krążek.

41:38
    Gavrilov bez problemu broni strzał Blazjevskiego z lewego koła.

42:31
    Zablokowany strzał Derljuka z lewego koła.

43:45
    Scitov niecelnie zza niebieskiej linii.

43:58
    Wolski otrzymał jednak indywidualną karę dziesięciu minut.

45:48
    Zablokowane uderzenie jednego z graczy gospodarzy.

46:36
    Długo przy krążku utrzymują się goście. Szanują grę.

46:51

47:56
    Nieprzepisowo zatrzymany w kontrze jeden z graczy Soczi, sędzia nie odgwizduje przewinienia.

49:12
    Kosticyn uwolnił się na prawym skrzydle, lecz nie zdołał zdobyć bramki.

49:26
    VADIM KRASNOSLOBODTSEV bez pomocy żadnego z kolegów daje wyrównanie gospodarzom, strzałem z dystansu!
    KRASNOSLOBODTSEV - 1:1

51:30
    Torpedo nabrało wiatru w żagle, zanosi się na drugiego gola.

52:50
    Galuzin próbował zaskoczyć Gavrilova strzałem z prawego koła, lecz pewnie obronił bramkarz Soczi.

53:29
    Hietanen mocno uderzył z niebieskiej linii. Krążek minął minimalnie słupek bramki.

55:43
    Wolski otrzymał podanie przed niebieską linię, lecz nie potrafił skierować krążka w światło bramki.

56:05
    Anisin otrzymuje dwie minuty kary. Gospodarze będą grać w przewadze.

56:50
    Niecelny strzał Wolskiego z prawego koła.

57:20
    Gavrilov broni strzał Hietanena z niebieskiej linii.