Arka Gdynia (K)
34:28 (22:13)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Środa 11.02.2015, 17:30 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet

W drugiej połowie tak jak wszyscy mogli się spodziewać zawodniczki z Gdyni kontrolowały przebieg spotkania. Mecz opiewał w multum emocji, szczególnie w pamięci zapadnie znakomita parada w wykonaniu Gapskiej w drugiej połowie spotkania, kiedy obroniła rzut oddany ze skrzydła przez zawodniczkę z Piotrkowa Trybunalskiego. Po tej kolejce drużyna znad Bałtyku może dopisać sobie kolejne dwa punkty w ligowej tabeli, teraz mają ich już 28 i wciąż gonią lidera tabeli.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na naszym portalu! (18:55:22)

60
    Koniec meczu. (34:28)

60
    Ostatni rzut w tym meczu broni Opelt. (34:28)

59
    Po drugiej stronie boiska Opelt także broni rzut zawodniczki z Gdyni. (34:28)

59
    Znakomicie broni rzut rywalki Gapska!!!! (34:28)

59
    Faulowana na rzut karny Cieślak. (34:28)

58
    Znakomicie broni Opelt. (34:28)

58
    Bramkę dla swojej drużyny zdobywa Nowak. (34:28)

57
    Piecaba wychodzi sam na sam z Gapską, górą bramkarka gospodarzy!! (34:27)

56
    Obok bramki przelatuje piłka po rzucie oddanym przez Kobylińską. (34:27)

56
    Będzie rzut karny dla gospodarzy za faul na Pawłowskiej. (34:27)

55
    Zmniejszają straty goście, bramkę zdobywa Rol. (34:27)

54
    Kontra gospodarzy, przy piłce Janiszewska, co za bramka w wykonaniu tej zawodniczki! Piłka trafiła prosto w okienko bramki rywalek. (34:26)