Czwartek 12.02.2015, 20:00 • Stadion Miejski, Wrocław • Fortuna Puchar Polski
    Kilka ujęć z tego pojedynku:

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne relacje w lajfy.com! (21:59:29)
    Wrocławska arena nadal niezdobyta:

Po bardzo wyrównanym spotkaniu Śląsk Wrocław remisuje 1:1 z Legią Warszawa. Bramki w tym meczu zdobywali Michał Żyro oraz Marco Paixao. Obie ekipy stworzyły sobie kilka okazji do zdobycia kolejnych bramek, ale dobrze spisywali się golkiperzy obu drużyn. W konsekwencji mamy zasłużony remis!

Michał Kucharczyk za podważanie decyzji sędziego zostaje ukarany napomnieniem.

90+2

90+1
    Sędzia dolicza jedynie dwie minuty do regulaminowego czasu trwania drugiej połowy tego spotkania.

90
    Broź rozpocznie grę od wrzutu z autu po interwencji jednego z rywali. Cały czas warszawiacy szukają swojej bramki.

89
    Dudu fauluje na skrzydle Michała Żyro. Będzie tym samym dobra okazja dla Legionistów z rzutu wolnego.

88
    Flavio Paixao miał bardzo dużo miejsca na trzydziestym metrze. Zdecydował się na strzał z dystansu, ale jednak chybił.

87
    Guilherme spokonie wznowi grę od własnej połowy boiska. Jego zespół będzie się starał jeszcze zdobyć bramkę w tym spotkaniu. Po chwili na spalonym był Kucharczyk.
    Marco PAIXAO - 1:1

85
    Gol dla Śląska!
    Broź fatalnie zgrywał futbolówkę glową do własnego bramkarza!!! Tam znalazł się MARCO PAIXAO, który pewnym strzałem z dziesiątego metra pokonuje Kuciaka!!!

84
    Grajciar schodzi z boiska. W jego miejsce pojawia się ostrowski.
    Druga żółta kartka Vrdoljaka

83
    Kapitan warszawskiego teamu zdecydowanie fauluje swojego przeciwnika. Tym samym jak najbardziej słusznie otrzymuje drugie napomnienie w tym meczu.

81
    Danielewicz fauluje przeciwnika w środkowej strefie pola gry. Będziemy mieli tym samym rzut wolny dla zespołu Legii.
    Kucharczyk marnuje doskonałą okazję

80
    Po podaniu od Żyry w znakomitej sytuacji znalazł sie Kucharczyk! Przestrzelił on jednak uderzając z dwudziestego metra!