Kraków – Gorzów Wlkp. 68:64 (koniec) | Siedlce – Rybnik 72:85 (koniec) | Ślęza Wrocław – AZS Lublin 67:63 (koniec)
Łodź – Basket Konin 78:89 (koniec)
PGE MKK Siedlce
72:85 (16:26, 36:49, 53:70)
Glucose ROW Rybnik
Sobota 14.02.2015, 17:00Tauron Basket Liga Kobiet

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:42:13)

W pojedynku MKK Siedlce i Glucose Rybnik to właśnie zawodniczki gości okazały się lepsze. Grały pewniej w ataku i popełniały mniej błędów. Szczególnie Mingo poprowadziła drużynę do zwycięstwa. Zdobyła 28 punktów co jest niezłym wyczynem.

40:00
    Koniec meczu. (72:85)

39:59
    Tylko raz celnie! (72:85)

39:59
    Bibrzycka faulowana przy rzucie i na sekundę przed końcem przed nią dwa osobiste. (71:85)

39:53
    Przerwa na żądanie szkoleniowca z Siedlec. Nie wiem totalnie czemu to może służyć, skoro gospodynie już przegrały ten mecz. (71:85)

39:27
    Zielonka źle w ataku. Kontra gospodyń i dwa punkty po rzucie z dystansu Jujki! (71:85)

38:44
    Za dwa po przerwie po asyście Zaryckiej spod kosza trafia Bibrzycka! (69:85)

38:18
    Przerwa na żądanie szkoleniowca z Rybnika! (67:85)

38:03
    Ale teraz trójka przyjezdnych. Celnie Radwan! (67:85)

37:57
    Znów powtórka sytuacji. Strata w ataku Rymarenki. Przechwyt rywalek i rozegranie pod kosz do Zaryckiej, która za dwa! (67:82)

37:39
    Strata w ataku Rymarenko. Kontra i dwa punkty kolejne już Zaryckiej! (65:82)

36:58
    A w odpowiedzi Zarycka też za dwa, ale z półdystansu. (65:82)

36:40
    Metcalf celnie za dwa spod kosza! (63:82)

36:15
    Niecelnie z dystansu Paździerska. Przechwyt zawodniczek z Siedlec. Kontra i dwa punkty Ristić! (63:80)