Unia T. – Okocimski 0:3 (koniec)
Unia Tarnów
0:3 (0:2)
Okocimski Brzesko
Niedziela 15.02.2015, 12:00 • Boisko treningowe Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie

Po dosyć jednostronnym spotkaniu Okocimski Brzesko pokonuje Unię Tarnów w stosunku 3:0. Bramki dla podopiecznych Tomasza Kulawika zdobywali dwukrotnie Wojcieszyński oraz Białkowski.

90
    Prostopadłe podanie w kierunku Gałki, który ścigał się o piłkę z Więckiem, ostatecznie napastnik Okocimskiego pod presją oddał strzał niegroźny dla Dybowskiego.

88
    Bryła ograł kilku rywali, wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Dziadziowi, ale ten uderzył tuż ponad bramką!

79
    Precyzyjne podanie Tyla pod nogi Dziży, ten uderzył wysoko po długim słupku, ale w świetnej sytuacji przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

72
    Gol dla Brzeska!
    Miękkie dośrodkowanie KAMILA BIAŁKOWSKIEGO przerodziło się w uderzenie pod poprzeczkę, zaskoczony Dybowski nie zdołał sięgnąć piłki! Okocimski prowadzi już 3:0!

Do przerwy Okocimski wygrywa z Unią Tarnów 2:0 po bramkach Wojciecha Wojcieszyńskiego. Mecz jest bardzo brutalny, a sędzia w pierwszej połowie aż dwukrotnie zmuszany był do wyciągania czerwonej kartki.

41
    Brutalne sanki w wykonaniu Jaworskiego, ucierpiał w tej sytuacji Witek. Pomocnik Okocimskiego wyrzucony z boiska!

31
    Indywidualna akcja Saniego zakończona strzałem, po odbiciu od rywala piłka trafiła jeszcze pod nogi WOJCIECHA WOJCIESZYŃSKIEGO, który precyzyjnym uderzeniem nie dał szans Lisakowi!

30
    Zamieszanie w polu karnym Okocimskiego, potężnie z woleja uderzał Ropski, ale kapitalną interwencją popisał się Błąkała!

19
    Piłkę do bramki pewnym strzałem kieruje WOJCIECH WOJCIESZYŃSKI! Brzeszczanie prowadzą z Unią 1:0!

18
    Sani do Hłuszki, ten pada w polu karnym w starciu z Węgrzynem! Rzut karny dla Okocimskiego!

11
    Mocny strzał Guji, świetną interwencją popisał się w tej sytuacji Lisak!

8
    Skandaliczne zachowanie Łukasza Popieli, który najpierw w chamski sposób kopnął Patryka Bryłę, a chwilę potem zwyzywał Tarasa Jaworskiego, czerwona kartka dla zawodnika Unii.

Adam Delimat

Gole: 19. Wojcieszyński, 31. Wojcieszyński, 72. Białkowski

Kartki:   8. Popiela (TAR) – 41. Jaworskyj (OKS)

Unia Tarnów: Łukasz Lisak (46. Karol Dybowski) – Łukasz Jamróg (46. Marcin Więcek), Kamil Moskal, Kamil Pawlak, Paweł Węgrzyn (73. Filip Tyka) – Robert Witek, Artur Hebda (46. Adrian Jastrzębski), Zawodnik Testowany (60. Karol Dziża), Łukasz Popiela (46. Marcel Tyl), Filip Wójcik (46. Piotr Gałuszka) – Krzysztof Ropski (73. Konrad Makowski).

Zmiany: Kamil Dybowski, Piotr Gałuszka, Filip Tyka, Zawodnik Testowany, Marcin Więcek, Marcel Tyl, Karol Dziża.

Okocimski Brzesko: 1.połowa: Robert Błąkała – Aleksander Ślęczka, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek, Mateusz Wawryka – Taras Jaworskyj, Wojciech Wojcieszyński (66. Patryk Bryła), Michał Guja, Abubakar Sani, Patryk Bryła – Jurij Hłuszko.
    2.połowa: Robert Błąkała – Mateusz Wawryka (75. Aleksander Ślęczka), Arkadiusz Garzeł (75. Radosław Jacek), Arkadiusz Ryś, Jakub Baran – Arkadiusz Lewiński, Wojciech Wojcieszyński, Wojciech Dziadzio, Kamil Białkowski, Sylwester Tokarz – Jurij Hłuszko (74. Tomasz Gałka).