wydarzenie zakończone
MŚ Falun - sprinty drużynowe kobiet i mężczyzn
Norwegia/(Szwecja, Polska/Rosja,Włochy)
Maria Pawlak
Wyniki skrócone finału kobiet
1. Norwegia 14:29.57
2. Szwecja +8.17
3. Polska +8.48
4. Niemcy +11.57
5. Rosja +29.19
Wyniki skrócone finału mężczyzn:
1. Norwegia 15:32.89
2. Rosja +5.64
3. Włochy +5.73
4. Niemcy +6.11
5. Finlandia + 13.66
...
8. Polska +26.46
Skład finału kobiet:
1. Ingvild Flugstad Oestberg, Maiken Caspersen Falla
2. Ida Ingemarsdotter, Stina Nilsson
3. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec
4. Seraina Boner, Laurien van der Graaff
5. Coraline Thomas Hugue, Celia Aymonier
6. Katja Visnar, Nika Razinger
7. Nicole Fessel, Denise Herrmann
8. Anastasia Dotsenko, Natalia Matwiejewa
9. Sophie Caldwell, Jessica Diggins
10. Riikka Sarasoja-Lilja, Anne Kylloenen
Skład finału mężczyzn:
1. Finn Haagen Krogh, Petter Jr. Northug
2. Aleksiej Pietuchow, Nikita Kriukow
3. Thomas Bing, Tim Tscharnke
4. Andrew Newell, Simeon Hamilton
5. Maciej Kreczmer, Maciej Staręga
6. Calle Halfvarsson, Teodor Peterson
7. Dietmar Noeckler, Federico Pellegrino
8. Robin Duvillard, Baptiste Gros
9. Ville Nousiainen, Martti Jylhae
10. Ales Razym, Dusan Kozisek
Kobiety
Półfinał A:
1. Ingvild Flugstad Oestberg, Maiken Caspersen Falla
2. Ida Ingemarsdotter, Stina Nilsson
3. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec
4. Seraina Boner, Laurien van der Graaff
5. Coraline Thomas Hugue, Celia Aymonier
6. Anastassija Słonowa, Jelena Kołomina
7. Maryna Antsybor, Kateryna Serdyuk
8. Jessica Yeaton, Casey Wright
9. Rosamund Musgrave, Sarah Hale
Półfinał B:
10. Katja Visnar, Nika Razinger
11. Nicole Fessel, Denise Herrmann
12. Anastasia Dotsenko, Natalia Matwiejewa
13. Sophie Caldwell, Jessica Diggins
14. Riikka Sarasoja-Lilja, Anne Kylloenen
15. Ilaria Debertolis, Gaia Vuerich
16. Ina Łukonina, Jekaterina Rudakowa
17. Alena Prochazkowa, Barbora Klementowa
18. Emoke Szocs, Ildiko Papp
19. Chunxue Chi, Xin Li
Mężczyźni
Półfinał A:
1. Finn Haagen Krogh, Petter Jr. Northug
2. Aleksiej Pietuchow, Nikita Kriukow
3. Thomas Bing, Tim Tscharnke
4. Sergiej Dolidowicz, Michaił Siemienow
5. Andrew Newell, Simeon Hamilton
6. Maciej Kreczmer, Maciej Staręga
7. Jesse Cockney, Len Valjas
8. Mark Starostin, Nikołaj Czebotko
9. Roman Schaad, Gianluca Cologna
10. Peter Młynar, Andriej Segec
11. Modestas Vaiciulis, Stepan Terentjew
12. Karoly Gombos, Adam Konya
13. Lasse Hulgaard, Karl Peter Kristensen
14. Apostolos Angelis, Kleanthis Karamichas
Półfinał B:
15. Calle Halfvarsson, Teodor Peterson
16. Dietmar Noeckler, Federico Pellegrino
17. Robin Duvillard, Baptiste Gros
18. Ville Nousiainen, Martti Jylhae
19. Akira Lenting, Hiroyuki Miyazawa
20. Harald Wurm, Bernhard Tritscher
21. Raido Rankel, Peeter Kummel
22. Ales Razym, Dusan Kozisek
23. Petrica Hogiu, Paul Constantin Pepene
24. Phillip Bellingham, Callum Watson
25. Rusłan Perechoda, Andrij Orlyk
26. Stanimir Bełomażew, Jordan Czuczuganow
27. Saevar Birgisson, Brynjar Leo Kristinsson
28. Detao Xin, Jincai Shang
1. Norwegia 14:29.57
2. Szwecja +8.17
3. Polska +8.48
4. Niemcy +11.57
5. Rosja +29.19
Wyniki skrócone finału mężczyzn:
1. Norwegia 15:32.89
2. Rosja +5.64
3. Włochy +5.73
4. Niemcy +6.11
5. Finlandia + 13.66
...
8. Polska +26.46
Skład finału kobiet:
1. Ingvild Flugstad Oestberg, Maiken Caspersen Falla
2. Ida Ingemarsdotter, Stina Nilsson
3. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec
4. Seraina Boner, Laurien van der Graaff
5. Coraline Thomas Hugue, Celia Aymonier
6. Katja Visnar, Nika Razinger
7. Nicole Fessel, Denise Herrmann
8. Anastasia Dotsenko, Natalia Matwiejewa
9. Sophie Caldwell, Jessica Diggins
10. Riikka Sarasoja-Lilja, Anne Kylloenen
Skład finału mężczyzn:
1. Finn Haagen Krogh, Petter Jr. Northug
2. Aleksiej Pietuchow, Nikita Kriukow
3. Thomas Bing, Tim Tscharnke
4. Andrew Newell, Simeon Hamilton
5. Maciej Kreczmer, Maciej Staręga
6. Calle Halfvarsson, Teodor Peterson
7. Dietmar Noeckler, Federico Pellegrino
8. Robin Duvillard, Baptiste Gros
9. Ville Nousiainen, Martti Jylhae
10. Ales Razym, Dusan Kozisek
Kobiety
Półfinał A:
1. Ingvild Flugstad Oestberg, Maiken Caspersen Falla
2. Ida Ingemarsdotter, Stina Nilsson
3. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec
4. Seraina Boner, Laurien van der Graaff
5. Coraline Thomas Hugue, Celia Aymonier
6. Anastassija Słonowa, Jelena Kołomina
7. Maryna Antsybor, Kateryna Serdyuk
8. Jessica Yeaton, Casey Wright
9. Rosamund Musgrave, Sarah Hale
Półfinał B:
10. Katja Visnar, Nika Razinger
11. Nicole Fessel, Denise Herrmann
12. Anastasia Dotsenko, Natalia Matwiejewa
13. Sophie Caldwell, Jessica Diggins
14. Riikka Sarasoja-Lilja, Anne Kylloenen
15. Ilaria Debertolis, Gaia Vuerich
16. Ina Łukonina, Jekaterina Rudakowa
17. Alena Prochazkowa, Barbora Klementowa
18. Emoke Szocs, Ildiko Papp
19. Chunxue Chi, Xin Li
Mężczyźni
Półfinał A:
1. Finn Haagen Krogh, Petter Jr. Northug
2. Aleksiej Pietuchow, Nikita Kriukow
3. Thomas Bing, Tim Tscharnke
4. Sergiej Dolidowicz, Michaił Siemienow
5. Andrew Newell, Simeon Hamilton
6. Maciej Kreczmer, Maciej Staręga
7. Jesse Cockney, Len Valjas
8. Mark Starostin, Nikołaj Czebotko
9. Roman Schaad, Gianluca Cologna
10. Peter Młynar, Andriej Segec
11. Modestas Vaiciulis, Stepan Terentjew
12. Karoly Gombos, Adam Konya
13. Lasse Hulgaard, Karl Peter Kristensen
14. Apostolos Angelis, Kleanthis Karamichas
Półfinał B:
15. Calle Halfvarsson, Teodor Peterson
16. Dietmar Noeckler, Federico Pellegrino
17. Robin Duvillard, Baptiste Gros
18. Ville Nousiainen, Martti Jylhae
19. Akira Lenting, Hiroyuki Miyazawa
20. Harald Wurm, Bernhard Tritscher
21. Raido Rankel, Peeter Kummel
22. Ales Razym, Dusan Kozisek
23. Petrica Hogiu, Paul Constantin Pepene
24. Phillip Bellingham, Callum Watson
25. Rusłan Perechoda, Andrij Orlyk
26. Stanimir Bełomażew, Jordan Czuczuganow
27. Saevar Birgisson, Brynjar Leo Kristinsson
28. Detao Xin, Jincai Shang
1. Norwegia 15:32.89
2. Rosja +5.64
3. Włochy +5.73
4. Niemcy +6.11
5. Finlandia + 13.66
...
8. Polska +26.46