BBTS – MKS 0:3 (koniec) | Jastrzębski – Cuprum 3:2 (koniec) | Projekt – Indykpol 3:0 (koniec)

0:0
    Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:21:40)

0:0
    AZS Politechnika okazało się lepsze w drugim pojedynku z AZSem Olsztyn. Pokonali ich pewnie. Sam mecz trwał nieco ponad 70 minut. To pokazuje, że porażka w Olsztynie była przypadkowa. Dodatkowo warszawiacy zmierzą się w kolejnym meczu z Cerradem Czarnymi Radom, a olsztynianie z ZAK SA Kędzierzyn Koźle.

25:18
    Trzeci set skończony.

25:18
    Błąd przekroczenia linii dziewiątego metra przy serwisie Łuki i to Politechnika wygrywa pewnie to spotkanie!

24:18
    Nie kończą w kontrze gospodarze. W odpowiedzi rywale i Bednorz przebija się przez potrójny blok warszawiaków!

24:17
    Piłka przechodząca i po chwili pewny atak Świrydowicza! Meczowa dla gospodarzy!

23:17
    Śliwka na skrzydle obija blok rywali! Dwa punkty brakują gospodarzom do wygrania seta!

22:17
    Kiwka Śliwki obroniona. Kontra rywali zła. Obrona Olenderka i pewny atak, ale błąd przy wybronie bloku.

22:16
    Atak po prostej Adamajtisa !

22:15
    Jeszcze o czas prosi Andrea Gardini.

22:15
    Dobrze w obronie warszawiacy. Kontra i pewny atak Lemańskiego! Tu już chyba wszystko jasne!