BBTS – MKS 0:3 (koniec) | Jastrzębski – Cuprum 3:2 (koniec) | Projekt – Indykpol 3:0 (koniec)

25:18
    Błąd przekroczenia linii dziewiątego metra przy serwisie Łuki i to Politechnika wygrywa pewnie to spotkanie!

24:17
    Piłka przechodząca i po chwili pewny atak Świrydowicza! Meczowa dla gospodarzy!

22:15
    Jeszcze o czas prosi Andrea Gardini.

16:11
    Zły atak olsztynian i kontra rywali też nieskończona. W odpowiedzi olsztynianie i blok na Adamajtsie! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodarzy!

15:11
    Dodatkowo o czas poprosił Andrea Gardini!

8:6
    Kolejna obrona gospodarzy, ale nie kończy Filip. W odpowiedzi Łuka i po chwili Adamajtis nie kończy. Kontra rywali i pewny atak Filipa! Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu siatkarzy ze stołecznej drużyny!

25:11
    Wybrona warszawiaków i pewny atak w kontrze Filipa po skosie! Pogrom w tym secie!

24:11
    Piłka przechodząca na drugą stronę, wyblokowany atak Lipińskiego, ale olsztynianie dotykają siatkę! Piłka setowa!

23:11
    Tym razem podwójny blok gospodarzy na Adamajtisie! O czas prosi Gardini!

16:8
    As serwisowy Lemańskiego! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu warszawiaków!

8:3
    Zagrywka Bednorza kończy swój lot na siatce! Przerwa techniczna przy prowadzeniu gospodarzy!

4:0
    Kolejna wybrona gospodarzy. Rozegranie do Szalpuka i pewny atak po prostej! Przerwa na życzenie Andrei Gardiniego!

25:15
    Kolejna obrona warszawiaków. Rozegranie do Filipa, który obija blok i to gospodarzy wygrywają pierwszego seta!

24:15
    Potrójny blok gospodarzy! Piłka setowa dla warszawiaków!

21:14
    Adamajtis atakuje po antence i punkt dla gospodarzy! O czas, drugi już, prosi Andrea Gardini!

18:12
    Drugi punkt z rzędu z zagrywki zdobywa Michał Filip! Czas dla Andrei Gardiniego!

16:12
    Autowy atak Adamajtisa i to AZS Politechnika Warszawska prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

8:7
    Atak Szalpuka ze skrzydła po ostrym skosie. Politechnika prowadzi na 1 przerwie technicznej.

Piotr Grabowski

Projekt Warszawa: Lipiński, Świrydowicz, Śliwka, Szalpuk, Mordyl, Filip, Mikołajczak, Bieńkowski, Radomski, Strzeżek libero: Olenderek
    Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Gulak, Bednorz, Zniszczoł, Adamajtis, Szymański, Zajder, Łuka, Zatko, Hain, Ogurcak, Cabral Libero: Potera, Bik.