Deportivo – Sevilla 3:4 (koniec) | Bilbao – Real Madryt 1:0 (koniec) | Elche – Almeria 1:0 (koniec)
Granada – Malaga 1:0 (koniec)
Deportivo La Coruña
3:4 (1:1)
Sevilla FC
Sobota 07.03.2015, 16:00 • Estadio Riazor, La Coruña • Hiszpańska LaLiga

Koniec! Ostatecznie Sevilla wygrała w tym pojedynku 4:3, ale po takiej drugiej odsłonie tego meczu, ciężko się jednak skupić na samym zwycięstwie. Dziękujemy za uwagę. (17:51:38)

90+3
    PEREZ - 3:4

90+3
    Gol dla Deportivo!

GOOOOOOOOOOOOOOL! Do piłki podchodzi bardzo pewny siebie LUCAS PEREZ i idealnie przymierzonym strzałem daje jeszcze nieco osłody dla gospodarzy, mimo ostatecznej porażki!

90+1
    Mamy drugą minutę doliczonego czasu, a sędzia pozwala jeszcze grać dalej przez co będziemy mieli rzut karny dla gospodarzy! Nie są z tego zbytnio zadowoleni gospodarze!

88
    Za moment przekonamy się, czy sędzia zdecyduje się doliczyć jeszcze dodatkowo kilka minut do drugiej części spotkania. Nie ma jednak ku temu większych powodów, gdyż jest już po zawodach.

85
    Wydawało się, że za moment Sevilla będzie miała kolejną kapitalną okazję na bramkę, ale tym razem obyło się bez konsekwencji dla gospodarzy. Wszystko dzięki błędowi Suareza, który stracił równowagę.
    SIDNEI - 2:4

83
    Gol dla Sevilli!

GOOOOOOOOOOOL! Dynamiczna i zabójcza kontra Sevilli! Gameiro biegnie niemal przez połowę boiska środkiem i stara się zagrywać, ale zostaje zablokowany. Po chwili dochodzi jednak do drugiej próby podania na lewo, a tam po strzale Vitoli, piłka odbija się od SIDNEIA i wpada do siatki! Samobój!

80
    Także już po zmianach u gospodarzy. Rodriguez godnie ma zastąpić Juanfrana.

79
    Ostatni zmiana dla gości. Banega zawołany do zejścia, a szansę otrzyma Suarez.

78
    Zbyt mocne zagranie zabrało im bramkę numer cztery! M'bia do Vitolo, ten natychmiast po linii na wolne pole, ale żaden z dwójki piłkarzy Sevilli nie był w stanie dojść do futbolówki i skierować jej do siatki!

76
    Podanie w pole karne po lewej stronie boiska kończy się na Fabricio, ale ten ostatecznie zostaje uprzedzony przez Gameiro. Niestety dla gości, nie udało się już dalej wykorzystać tego fanta.

74
    I mamy kolejną zmianę dla Deportivo. Cuenca kończy zawody, a czas na Coste.
    RIERA - 2:3

72

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy bramkę kontaktową! Farina męczy się na lewej stronie z defensorem Sevilli, ale mija go po chwili i schodzi pod linię końcową, a tam zagrywa już pod samą bramkę! Pierwszy pojawia się tam ORIOL RIERA i mamy bramkę!

Gole: 28. Riera, 72. Riera, 90+3. Perez (kar.) – 33. Vitolo, 52. Vitolo, 65. Gameiro (kar.), 83. Sidnei (sam.)

Kartki:   64. Insua (DEP) – 43. Iborra (SEV), 45. Krychowiak (SEV), 49. Banega (SEV)

Deportivo La Coruña: Fabricio – Luisinho, Sidnei, Insua, Juanfran (80' Rodriguez) – Bergantinos, Borges – Perez, Cavaleiro (62' Farina), Cuenca (76' Costa) – Riera

Rezerwowi: Lux, Rodriguez, Dominguez, Laure, Lopo, Farina, Costa

Sevilla FC: Rico – Navarro, Kolodziejczak, Pareja, Vidal – Carrico, Krychowiak – Iborra (61' M'bia), Vitolo, Banega (79' Suarez) – Bacca (61' Gameiro)

Rezerwowi: Barbosa, Gameiro, Reyes, Suarez, Deulofeu, Coke, M'bia

Sędziowie: Teixeira – Lamsfús, Díaz – Fuente