Puszcza – Stal M. 3:3 (koniec) | Okocimski – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Raków – Górnik W. 1:0 (koniec)
Rozwój – Stal S. W. 1:5 (koniec) | Legionovia – Kotwica 3:1 (koniec)
Rozwój Katowice
1:5 (1:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 07.03.2015, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga

Po pierwszej dobrej połowie Rozwoju i prowadzeniu 1:0 w drugiej połowie do głosu doszli goście, którzy strzelając 5 bramek wyjeźdzają z Katowic z 3. punktami. Rozwój kończył mecz w 10. bowiem czerwoną kartkę obejrzał Kopczyk. (16:58:09)

90+3

90+3
    Sędzia kończy ten mecz.

90
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Argasiński, na boisku pojawia się Stelmach.

89
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Łanucha, na boisku pojawia się Kałat.

89
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Mazurek.

89
    Gol dla Stali St. Wola!
    Dramatu Rozwoju ciąg dalszy. Dośrodkowanie w pole karne przerwał PRZEMYSŁAW GAŁECKI i wpakował piłkę do swojej bramki.

86
    Stal kontroluje grę, rozgrywając akcję podaniami.

84
    Żegnany owacjami na stojąco Łukasz Sekulski.

81
    Rzut rożny dla gości, ale nic z tego nie wynikło.

80
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Kantor, na boisku pojawia się Żmuda.

79
    Daleko za pole karne wyszedł Soliński i uprzedził napastnika gości.

77
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Gacki, na boisku pojawia się Bella.

75
    Mikołajczak strzela z dystansu, ale daleko obok bramki.

74
    Mieliśmy róg dla gości, ale nie zagrozili bramce Solińskiego.

72
    Mieliśmy chwilę nudniejszej gry. Teraz pod bramkę gospodarzy ponownie zawitali piłkarze Stali, ale ten strzał zdecydowanie nad bramką.

67
    Dramat Rozwoju, tak można nazwać to co się stało w ostatnich 7. minutach. Na 4:1 bramkę zdobył ADRIAN BARTKIEWICZ, który wszedł w pole karne i uderzył z dość ostrego kąta, piłka odbiła się jeszcze przed wpadnięciem do siatki od słupka. Trener gości oszalał z radości po tym golu robiąc fikołki za linią boczną. Ależ euforia.

66
    Faul zawodnika Rozwoju na połowie rywali.

65
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Szkatuła, na boisku pojawia się Azikiewicz.

Damian Apostolski

Gole: 22. Winiarczyk (kar.) – 51. Sekulski (kar.), 60. Mikołajczak, 62. Sekulski, 67. Bartkiewicz, 89. Gałecki (sam.)

Kartki:   50. Kopczyk (ROZ) – 22. Kachniarz (SSW), 55. Kantor (SSW)   61. Kopczyk (ROZ)

Rozwój Katowice: Soliński – Grzelak, Kopczyk, Gałecki, Winiarczyk, Gacki (77.Bella), Tkocz, Szkatuła (65. Azikiewicz), Wróbel (63. Tanżyna), Kun (89. Mazurek), Kozłowski.
    Zmiany: Budka, Tanżyna, Kapias, Azikiewicz, Bella, Mazurek, Gielza.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wrona, Jakubowski, Kantor (80. Żmuda), Kachniarz, Łanucha (89. Kałat), Bartkiewicz, Kowalski, Argasiński (90, Stelmach), Mikołajczak, Sekulski (84. Płonka).
    Zmiany: Wołoszyn, Żmuda, Michałek, Stelmach, Tur, Kałat, Płonka.

Sędziowie: Karol Rudziński – Jacek Tokarski, Piotr Kurt