Puszcza – Stal M. 3:3 (koniec) | Okocimski – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Raków – Górnik W. 1:0 (koniec)
Rozwój – Stal S. W. 1:5 (koniec) | Legionovia – Kotwica 3:1 (koniec)
Rozwój Katowice
1:5 (1:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 07.03.2015, 15:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga

89
    Gol dla Stali St. Wola!
    Dramatu Rozwoju ciąg dalszy. Dośrodkowanie w pole karne przerwał PRZEMYSŁAW GAŁECKI i wpakował piłkę do swojej bramki.

67
    Dramat Rozwoju, tak można nazwać to co się stało w ostatnich 7. minutach. Na 4:1 bramkę zdobył ADRIAN BARTKIEWICZ, który wszedł w pole karne i uderzył z dość ostrego kąta, piłka odbiła się jeszcze przed wpadnięciem do siatki od słupka. Trener gości oszalał z radości po tym golu robiąc fikołki za linią boczną. Ależ euforia.

62
    Podwyższają prowadzenie goście, bramkę strzela ŁUKASZ SEKULSKI, który uderzył z narożnika pola karnego w okienko.

60
    Ładnie urwał się RADOSŁAW MIKOŁAJCZAK, który wyszedł w uliczkę i w sytuacji sam na sam nie dał szans Solińskiemu.

51
    Jedenastkę wykorzystuje ŁUKASZ SEKULSKI.

22
    Gol dla Rozwoju!
    Mamy pierwszą bramkę w tym meczu. Jedenastkę wykorzystuje ŁUKASZ WINIARCZYK.

Damian Apostolski

Gole: 22. Winiarczyk (kar.) – 51. Sekulski (kar.), 60. Mikołajczak, 62. Sekulski, 67. Bartkiewicz, 89. Gałecki (sam.)

Kartki:   50. Kopczyk (ROZ) – 22. Kachniarz (SSW), 55. Kantor (SSW)   61. Kopczyk (ROZ)

Rozwój Katowice: Soliński – Grzelak, Kopczyk, Gałecki, Winiarczyk, Gacki (77.Bella), Tkocz, Szkatuła (65. Azikiewicz), Wróbel (63. Tanżyna), Kun (89. Mazurek), Kozłowski.
    Zmiany: Budka, Tanżyna, Kapias, Azikiewicz, Bella, Mazurek, Gielza.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wrona, Jakubowski, Kantor (80. Żmuda), Kachniarz, Łanucha (89. Kałat), Bartkiewicz, Kowalski, Argasiński (90, Stelmach), Mikołajczak, Sekulski (84. Płonka).
    Zmiany: Wołoszyn, Żmuda, Michałek, Stelmach, Tur, Kałat, Płonka.

Sędziowie: Karol Rudziński – Jacek Tokarski, Piotr Kurt