PSG – Lens 4:1 (koniec) | Bastia – Nice 2:1 (koniec) | Caen – Bordeaux 1:2 (koniec)
Évian TG – Monaco 1:3 (koniec) | Reims – Nantes 3:1 (koniec) | Rennes – Metz 2:0 (koniec)
SM Caen
1:2 (0:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 07.03.2015, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com! (22:01:19)

Bordeaux wywozi komplet punktów z Caen po golu w piątej minucie czasu doliczonego! Nie, nie było to widowisko, które kibice zapamiętają przez lata, ale w końcówce doczekało się swojej dramaturgii. Żyrondyści grali długo z przewagą zawodnika i udokumentowali to prowadzeniem w 69. minucie. Do tego czasu odbijali się od muru obronnego gospodarzy, a mogli nawet przegrywać. Po golu wydawało się, że z przewagą zawodnika dowiozą zwycięstwo. Nic bardziej mylnego. Privat doprowadził do remisu po rzucie rożnym. W końcu doliczony czas i mecz znajduje swojego zwycięzcę. To Bordeaux, które wykorzystało rzut karny. Ta i inna decyzja sędziego Oliviera Thuala wywołały mnóstwo kontrowersji i będą omawiane we Francji w najbliższych godzinach.
    Sędziowie na cenzurowanym.

Totalne zamieszanie po ostatnim gwizdku! Kłótnia obu sztabów, nieomal doszło do rękoczynów. Sędziowie są eskortowani do szatni.

90+6
    ROLAN - 1:2

90+5
    Gol dla Bordeaux!
    DIEGO ROLAN zmylił bramkarza i strzelił z rzutu karnego do siatki na wagę kompletu punktów!

90+4
    Saad upomniany kartonikiem za zbyt żywiołowe protesty!

90+3
    Jeszcze nie ma strzału. Coś poleciało z trybun. Sędziowie celebrują użycie gwizdka...

90+2
    Niebywałe. Sędziowie podyktowali jedenastkę dla Bordeaux za zagranie ręką Appiaha!

90+1
    Mariano już ustawiony bardzo wysoko, ale tak on, jak i jego koledzy odbijają się od obrońców Caen.

90
    Doliczone 2 minuty. Niewiele. Tyle co za zmiany, ponieważ w trakcie gry przeprowadzone zostały cztery, a zwyczajowo dolicza się za każdą 30 sekund.

89
    Faul Chantome'a i następna akcja Żyrondystów spłonęła na panewce. Będą musieli zadowolić się remisem? Zaraz sędziowie oznajmią, o ile minut dłużej potrwa spotkanie.

88
    Pallois sfaulował taktycznie w środku pola i jest czwartym zawodnikiem Bordeaux z kartką na koncie.

87
    Suną ostatnie ataki Bordeaux. Nie ma już zmian w obu obozach. Trzeba rzucić do przodu wszystkie siły, które są na boisku.

85
    Nieco przycichły trybuny w ostatnich minutach. Mecz wrócił do obrazu, który niekoniecznie podobał się przez 68 minut rywalizacji.