Schalke 04 – Hoffenheim 3:1 (koniec) | Augsburg – Wolfsburg 1:0 (koniec) | Hannover – Bayern 1:3 (koniec)
Freiburg – Werder 0:1 (koniec) | Hamburg – Borussia D. 0:0 (koniec) | Mainz – Borussia M. 2:2 (koniec)
SC Freiburg
0:1 (0:1)
Werder Brema
Sobota 07.03.2015, 15:30 • Badenova-Stadion, Freiburg • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:20:48)

Koniec spotkania! Werder Brema pokonuje na wyjeździe SC Freiburg 1:0 po bramce Di Santo z 36. minuty spotkania i dopisuje kolejne trzy cenne punkty do ligowej tabeli!

90+4

90+3
    Werder utrzymuje piłkę z dala od własnego pola karnego.

90+1
    Trzy dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

90
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Kroos za Junuzovicia.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89
    Rzut rożny dla Freiburga.

88
    Ah, świetnie przymierzył teraz sprzed pola karnego Mehmedi! Wolf popisuje się jednak kapitalną interwencją!

87
    Makiadi ponownie próbował swoje szczęścia. Piłka po niezłym strzale zawodnika Werderu przelatuje tuż nad bramką Burkiego.

85
    Ostatniej zmiany dokonują gospodarze. Schahin pojawia się na murawie. Występ kończy Philipp.

84
    Mamy drugą zmianę w zespole Werderu. Selke pojawia się w miejsce Di Santo.

81
    Przerwa w grze po faulu Kempfa. Piłka dla Werderu.

80
    Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79
    Gra przeniosła nam się teraz pod pole karne bramki Burkiego. Rzut rożny dla Bremy.

77
    Gospodarze poderwali się teraz do walki. Znacznie aktywniejsza gra Freiburga w ofensywie.