Schalke 04 – Hoffenheim 3:1 (koniec) | Augsburg – Wolfsburg 1:0 (koniec) | Hannover – Bayern 1:3 (koniec)
Freiburg – Werder 0:1 (koniec) | Hamburg – Borussia D. 0:0 (koniec) | Mainz – Borussia M. 2:2 (koniec)
Hamburger SV
0:0 (0:0)
Borussia Dortmund
Sobota 07.03.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Niemiecka Bundesliga

To wszystko na dzisiaj, dziękujemy za śledzenie relacji! Zapraszamy do innych relacji na portalu lajfy.com! (17:36:14)

Gospodarze zatrzymali świetną passę dortmundczyków i nie pozwolili im osiągnąć piątego zwycięstwa z rzędu. W efekcie tego oba zespoły dopisują sobie w tabeli po punkcie i niewiele zmienia to w ich sytuacji.
    Na boisku 15 minut spędził Jakub Błaszczykowski, ale jego rajdy nie przynosiły skutku ze względu na skomasowaną defensywę HSV.

To był bardzo emocjonujący mecz, ale wynik wskazuje na to, że nie było lepszej drużyny! Prawda była jednak zupełnie inna i Borussia Dortmund w zasadzie nie przestawała atakować.
    Swoje sytuacje miał także Hamburg, ale były to jednostkowe ataki.

90+2

90+1
    To jest już obrona Częstochowy! Nawet Olić biega w okolicy swojej szesnastki i Hamburgowi to wychodzi! Tylko nie mogą oni myśleć o wygraniu, skoro nie przechodzą w ogóle do ofensywy!

90
    2 minuty dolicza arbiter do regulaminowych dziewięćdziesięciu! Czy komuś uda się strzelić w tym meczu?

89
    Trzeci rzut rożny w odstępie zaledwie dwóch minut! Tym razem futbolówka spada na głowę Hummelsa, ale było zbyt daleko do bramki, aby zagrozić Drobnemu. Będzie mogła odetchnąć linia defensywy HSV.

88
    Kampl kończy całą akcję strzałem, który leci bardzo wysoko! Sędzia dopatrzył się jednak rykoszetu i będzie kolejne wznowienie gry z narożnika! Ależ bronią się teraz gospodarze!

87
    Kampl wymienia podania ze Schmelzerem i Słoweńcowi udaje się całkiem dobrze dośrodkować! Ronny woli nie ryzykować i oddala grę poza linię końcową boiska – będzie korner dla BvB.

85
    Ostatnich 5 minut + doliczony czas gry zadecyduje o wyniku tego meczu! Nie zmienia się obraz gry, a więc Borussia wciąż atakuje i dominuje.

84
    Czy ten mecz naprawdę zakończy się bezbramkowo? Błaszczykowski stara się przedrzeć na prawej flance, ale jest on skutecznie blokowany przez obrońców.

83
    Van der Vaart ledwo pojawił się na murawie, a już zgarnia żółtą kartkę! Zupełnie bezsensowne zachowanie Holendra, który popchnął Suboticia na Weidenfellera. Serb nie pozostaje dłużny i także odpycha klatą rywala.
    Obaj dostają po kartce.

81
    Bardzo widoczny dzisiaj Gouaida zostaje zmieniony przez wspomnianego van der Vaarta! Limit roszad wykorzystany!

80
    Szykuje się ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu, za momant na murawie pojawi się van der Vaart. Tymczasem już tylko 10 minut dzieli nas od końca meczu!

79
    Czas leci, a Hamburg bardzo konsekwentnie broni swoich pozycji. Dortmundczykom jest niezmiernie trudno dojść chociażby do pozycji strzeleckiej.

77
    Totalna przewaga Borussii, która jednak wciąż nie może przekuć swojej dominacji na bramkę!