PSG – Lens 4:1 (koniec) | Bastia – Nice 2:1 (koniec) | Caen – Bordeaux 1:2 (koniec)
Évian TG – Monaco 1:3 (koniec) | Reims – Nantes 3:1 (koniec) | Rennes – Metz 2:0 (koniec)
Stade de Reims
3:1 (2:0)
FC Nantes
Sobota 07.03.2015, 20:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:51:52)

Koniec spotkania! Po szalonej pierwszej połowie Stade de Reims pokonuje FC Nantes 3:1 na własnej murawie. Bardzo słaby występ w wykonaniu Nantes.

90+2

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone przez arbitra do dzisiejszego spotkania.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Gospodarze z piłką ponownie na połowie przeciwnika.

86
    Zamieszanie w polu karnym nie zdołał wykorzystać Oniangué, który posyła piłkę obok słupka bramki Riou.

85
    Gra przenosi się na drugą część boiska. Kolejny rzut rożny dla Stade de Reims.

84
    Kanarki starają się jeszcze zaatakować na bramkę Agassy i zdobyć kolejną bramkę.

82
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawia się Peuget w miejsce Charbonniera.

81
    Charbonnier wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

80
    Rozpoczynamy finalne dziesięć minut dzisiejszego spotkania.

79
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej części boiska.
    Ismael BANGOURA - 3:1

77
    Gol dla Nantes!
    Bramkę zdobył ISMAEL BANGOURA.

GOOL! Jest honorowe trafienie Kanarków! ISMAEL BANGOURA otrzymał świetne podanie na środek pola karnego od Gakpe i okazji nie zmarnował, pewnie pokonując Agassę. 3:1.

75
    Ostatniej zmiany dokonało teraz Nantes. Gomis za Deauxa.

74
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Ngog kończy dzisiejszy występ, a w jego miejsce pojawia się de Preville.