PSG – Lens 4:1 (koniec) | Bastia – Nice 2:1 (koniec) | Caen – Bordeaux 1:2 (koniec)
Évian TG – Monaco 1:3 (koniec) | Reims – Nantes 3:1 (koniec) | Rennes – Metz 2:0 (koniec)
Stade de Reims
3:1 (2:0)
FC Nantes
Sobota 07.03.2015, 20:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

28. kolejka francuskiej Ligue 1, spotkanie pomiędzy Stade de Reims i FC Nantes.

Sobotni wieczór oznacza mecze kolejnej kolejki francuskiej ligi. Jednym ze spotkań, które rozpocznie się o 20:00 będzie starcie Reims z Nantes.

Stade to aktualnie piętnasta drużna ligi francuskiej. Piłkarze z Reims po 28. rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 32 punkty.

Nantes zaś zajmuje o siedem pozycji wyższą lokatę niż Reims. Kanarki po 28. starciach mają 36 punktów co aktualnie daje im ósme miejsce.

W ostatniej kolejce Reims zremisowało na wyjeździe z Bordeux 1:1, a Nantes na własnej murawie pokonało Guingamp 1:0.

Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego starcia. Nantes będzie próbowało pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Reims jednak może liczyć na doping swoich kibiców.
    Bojowe nastroje w zespole z Reims

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Stade de Reims: Agassa – Signorino, Bourillon, Conte, Mandi – Diego, Tacalfred (C), Charbonnier, Oniangué – N'Gog, Moukandjo

Rezerwowi: Placide – Weber, Glombard, Fortes, Peuget, Mfulu, de Préville.

FC Nantes: Riou – Cissokho, Deaux, Djilobodji, Veigneau (C) – Gakpé, Veretout, Hansen, Bessat – Bammou – Bangoura

Rezerwowi: Dupé – Djidji, Gomis, Bedoya, Nkoudou, Alhadhur, Niane

Sędziowie: Castro – Haquette, Saint-Cricq Lompre.

Początek spotkania za ok. 10 minut.
    Graficzna prezentacja składu gospodarzy

Stadion w Reims w pełnej okazałości

Zawodnicy na murawie!

1

1
    Spotkanie rozpoczęte przez zawodników Stade.

2
    Świetne dośrodkowanie Bessata do pola karnego gospodarzy! Niewiele brakło, a rozpoczęlibyśmy mecz od bramki dla Kanarków. Strzelać próbował Bammou.
    Okazja Bammou

3
    Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicach środkowej części boiska.

4
    Pierwszy w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla Nantes. Jego wykonawcą będzie Veretout.

6
    Bangoura znalazł się na pozycji spalonej. Akcja Kanarków przymusowo przerwana przez arbitra.

7
    Dośrodkowanie Moukandjo pewnie wyłapane przez Riou.

9
    Goście ponownie w ofensywie. Nantes rozgrywa piłkę tuż przed polem karnym bramki Agassy. Świetny początek w wykonaniu Kanarków.

10
    Piłka wpada do siatki po strzale Bessata, ale sędzia dopatrzył się wcześniej pozycji spalonej i gola nie uznał!
    Minimalny spalony FC Nantes

11
    Przy okazji podczas tej akcji ucierpiał jeden z defensorów Stade. Mamy krótką przerwę w grze.

13
    Gra przenosi się teraz pod pole karne bramki Riou. Gospodarze będą wykonywali rzut wolny po faulu Veigneau.

14
    Gol dla Reims!
    Bramkę zdobył GREGORY BOURILLON.

GOOOL! Tak się wykonuje rzuty wolne! Diego świetnie zagrał ze stałego fragmentu gry do pola karnego Nantes gdzie GREGORY BOURILLON zdołał skierować piłkę do siatki po strzale z najbliższej odległości. 1:0 dla Stade!
    BOURILLON - 1:0

15
    Nie mają czasu na oddech gospodarze. Nantes ponownie rusza do ofensywy.

16
    Bramkę zdobył AISSA MANDI.

GOOOOL! Zabójczy kontratak gospodarzy i kolejna bramka! Seria podań w wykonaniu zawodników Stade, ale najważniejsze z nich wykonał Signorino, który dobrze zagrał piłkę do AISSY MANDIEGO, a ten pewnym strzałem pokonuje Riou. 2:0 dla Stade!
    MANDI - 2:0

17
    Dwie bramki gospodarzy w przeciągu trzech minut – tego nie spodziewał się chyba nikt.

19
    Riou wznawia grę od bramki po tym razem nieudanej akcji zawodników Stade.

20
    Dwadzieścia minut gry w dzisiejszym spotkaniu już za nami. Statystyka posiadania piłki na tą chwilę prezentuje się następująco: Reims – 41%. Nantes – 59%.

21
    Nantes z piłką tuż przed polem karnym Stade de Reims. Goście szukają miejsca do oddania strzału.

23
    Signorino faulowany przez Cissokho, który za to zagranie otrzymuje żółty kartonik.

24
    Chwila nieco spokojniejszej gry na murawie. W posiadaniu piłki aktualnie gospodarze.

26
    Cissokho zagrywa do pola karnego gospodarzy, ale tam momentalnie piłkę wybija jeden z zawodników Stade.

27
    Na murawie z bólu zwija się Bammou. Mamy dłuższą przerwę w grze.

27
    Jakiś poważniejszy uraz nogi doznał Bammou. Zawodnik opuszcza boisko na noszach. Nantes będzie musiało dokonać zmiany.

28
    Nic nie układa się w tym spotkaniu pomyśli Kanarków – dwie szybko stracone bramki, a na dodatek teraz utrata jednego z głównych zawodników.

29
    Dopiero teraz znoszony jest z boiska Bammou. Możemy już wznowić grę.

29
    W miejsce Bammou na boisku pojawia się Bedoya.

30
    Signorino ukarany żółtym kartonikiem przez arbitra.

31
    Ponownie na pozycji spalonej znaleźli się zawodnicy z Nantes. Piłka teraz w posiadaniu Stade.

33
    Gra nie może nabrać tempa po tej dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją Bammou.
    Kibice dopisali dzisiaj na stadionie w Reims

35
    Pierwszy od dłuższego czasu strzał. Dobrze interweniuje jednak Riou, który broni uderzenie Moukandjo!

37
    Nantes rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika. Gospodarze pozostawili trochę miejsca gościom.

38
    Niecelne uderzenie Gakpe z dystansu. Agassa wznowi za parę chwil grę od własnej bramki.

39
    Ngog marnuje teraz doskonałą okazję na zdobycie trzeciej bramki dla Stade! Świetnie za to interweniuje Riou!
    Ngog bliski zdobycia trzeciej bramki

40
    Goście ruszyli z szybkim atakiem, ale Bangoura na spalonym. Sędziowie przerywają grę.

41
    Kolejna zmiana w zespole z Nantes. Veigneau opuszcza boisko. Jego miejsce zajmuje Alhadhur.

43
    Rzut wolny dla gospodarzy po przewinieniu Gakpe.

44
    Fatalna zmiana Alhadhura, który na boisku był przez trzy minuty i otrzymał czerwoną kartkę. Pech Nantes trwa.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta gry pierwszej połowy spotkania.

45+1
    Do pierwszej części gry zostały doliczone aż cztery minuty.

45+1
    Kanarkom zaczynają puszczać nerwy. Bangoura z żółtą kartką.

45+3
    Bangoura blokuje uderzenie jednego z gospodarzy na bramkę Riou.

45+4
    Mamy jeszcze rzut rożny dla Reims.

45+5

Piekielnie długa, pierwsza połowa spotkania w końcu dobiegła końca. Po 45. minutach gry Reims pewnie prowadzi z Nantes 2:0, które przez całą drugą połowę będzie grało w dziesiątkę i do dyspozycji będzie miało zaledwie jedną zmianę.

Druga połowa rozpocznie się ok. 21:04.

Zawodnicy już na murawie!

46

46
    Drugą połowę rozpoczynamy bez zmian w obydwu drużynach.

47
    Na początek drugiej odsłony rzut rożny dla Reims.

49
    Jak na razie bardzo spokojna gra gospodarzy z piłką.

50
    Strzał Bessata sprzed pola karnego, niezbyt udany. Grę od bramki właśnie wznawia Agassa.

52
    Ponownie jeden z zawodników Nantes próbował strzelać, ale Agassa pewnie wyłapuje piłkę.

53
    Faul w wykonaniu Veretouta. Gospodarze będą wykonywali rzut wolny.

54
    Diego posyła piłkę tuż obok bramki Nantes. Riou za parę chwil wznowi grę.

55
    Druga żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany Bourillon.

57
    Nantes spokojnie rozgrywa piłkę w okolicach środkowej części boiska.

58
    Gakpe na pozycji spalonej. Piłka podyktowana dla zawodników gospodarzy.

59
    Bramkę zdobył DAVID NGOG.

GOOOOL! Ależ fatalnie wznowił Riou grę spod bramki. Zagrał on wprost pod nogi Charbonniera, który popisał się kapitalnym dalekim podaniem do DAVIDA NOGGA, a ten podwyższa prowadzenie Stade na 3:0!
    David NGOG - 3:0

60
    Godzina gry za nami. Aktualna statystyka posiadania piłki: Reims – 50%. Nantes – 50%.

61
    Akcja ponownie toczy się pod bramką Riou. Rzut wolny dla Stade.

61
    Moukandjo próbował bezpośrednio uderzać z rzutu wolnego, ale minął się minimalnie z celem.

63
    Gospodarze dokonują swojej pierwszej zmiany. Na boisku pojawia się Fortes w miejsce Moukandjo.

65
    Goście będą mieli dobrą okazję na zdobycie honorowej bramki z rzutu wolnego po faulu Bourillona.

66
    Djilobodji uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale pewną interwencją popisuje się Agassa.

68
    Poderwali się teraz do walki zawodnicy z Nantes. Na odwrócenie losów spotkania jest już chyba jednak zbyt późno.

70
    Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało dwadzieścia minut. Aktualna statystyka strzałów celnych – Reims – 5, Stade – 1.

71
    Kolejne uderzenie na bramkę gospodarzy i kolejna dobra interwencja Agassy. Tym razem szczęścia próbował Deaux.

72
    Dobrze rozegrany korner przez Reims i Riou zmuszony do pierwszej od dłuższego czasu interwencji.

74
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Ngog kończy dzisiejszy występ, a w jego miejsce pojawia się de Preville.

75
    Ostatniej zmiany dokonało teraz Nantes. Gomis za Deauxa.

77
    Gol dla Nantes!
    Bramkę zdobył ISMAEL BANGOURA.

GOOL! Jest honorowe trafienie Kanarków! ISMAEL BANGOURA otrzymał świetne podanie na środek pola karnego od Gakpe i okazji nie zmarnował, pewnie pokonując Agassę. 3:1.
    Ismael BANGOURA - 3:1

79
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej części boiska.

80
    Rozpoczynamy finalne dziesięć minut dzisiejszego spotkania.

81
    Charbonnier wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

82
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawia się Peuget w miejsce Charbonniera.

84
    Kanarki starają się jeszcze zaatakować na bramkę Agassy i zdobyć kolejną bramkę.

85
    Gra przenosi się na drugą część boiska. Kolejny rzut rożny dla Stade de Reims.

86
    Zamieszanie w polu karnym nie zdołał wykorzystać Oniangué, który posyła piłkę obok słupka bramki Riou.

88
    Gospodarze z piłką ponownie na połowie przeciwnika.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone przez arbitra do dzisiejszego spotkania.

90+2

Koniec spotkania! Po szalonej pierwszej połowie Stade de Reims pokonuje FC Nantes 3:1 na własnej murawie. Bardzo słaby występ w wykonaniu Nantes.

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:51:52)