Puszcza – Stal M. 3:3 (koniec) | Okocimski – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Raków – Górnik W. 1:0 (koniec)
Rozwój – Stal S. W. 1:5 (koniec) | Legionovia – Kotwica 3:1 (koniec)
Raków Częstochowa
1:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych
Sobota 07.03.2015, 14:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji na portalu lajfy.com zapraszając jednocześnie na pozostałe sobotnie spotkanie, które będą relacjonowane na naszym portalu. (15:55:49)

Raków Częstochowa pokonuje na własnym boisku Górnik Wałbrzych 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Dariusz Pawlusiński, który popisał się efektownym strzałem z rzutu wolnego. Gospodarze wskakują na 9 pozycję w ligowej tabeli, natomiast goście pozostają na przedostatnim miejscu wyprzedzając jedynie Limanovie Limanowo.

90+4

90
    Uderzenie Reimana sprzed pola karnego trafia prosto w ręce Derbisza.

88
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Michalak, na boisku pojawia się Tyktor.

85
    Zdecydowaną przewagę w drugiej połowie posiadają zawodnicy gości, którzy zdecydowanie częściej znajdują się pod polem karnym rywali. Do końca meczu pozostało około pięciu minut regulaminowego czasu gry plus to co doliczy sędzia techniczny.

79
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Sawicki, na boisku pojawia się Radziemski.

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Krupa, na boisku pojawia się Marchewka.

73
    Żółtą kartką ukarany Reiman.

66
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Hoferica, na boisku pojawia się Kowalczyk.

64
    Drugi gol dla gospodarzy....jednak nie sędzia liniowy podnosi chorągiewkę wskazując pozycję spaloną Pląskowskiego!

63
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Balogun, na boisku pojawia się Mońka.

60
    Pierwsza zmiana w zespole gości. W miejsce zmęczonego Śmiałowskiego na placu gry zjawił się Folc.

57
    Kolejna próba wykonaniu zawodnika przyjezdnych, jednak daleko od bramki gospodarzy.

55
    Strzał Sawickiego z dystansu dobrze broni Kos.

53
    Druga żółta kartka dla zawodnika Rakowa. Tym razem żółtą kartką ukarany Radler.

46
    W drugiej połowie w zespole Rakowa nie ujrzymy już na boisku Brzęczka. Za niego na boisku pojawił się Serafin.

46

W zakończonych już pierwszych wiosennych spotkaniach II ligi Puszcza Niepołomice zremisowała na własnym boisku 3-3 ze Stalą Mielec, natomiast Okocimskie Brzesko niespodziewanie pokonało na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec. O godzinie 15 rozpoczyna się dwa spotkania Legionovia kontra Kotwica i najciekawszy mecz tej serii spotkań Rozwój Katowice kontra Stal Stalowa Wola! Wszystkie relacje na naszym portalu.