Puszcza – Stal M. 3:3 (koniec) | Okocimski – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Raków – Górnik W. 1:0 (koniec)
Rozwój – Stal S. W. 1:5 (koniec) | Legionovia – Kotwica 3:1 (koniec)
Raków Częstochowa
1:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych
Sobota 07.03.2015, 14:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga

88
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Michalak, na boisku pojawia się Tyktor.

79
    Zmiana w drużynie Górnik Wałbrzych: z boiska schodzi Sawicki, na boisku pojawia się Radziemski.

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Krupa, na boisku pojawia się Marchewka.

73
    Żółtą kartką ukarany Reiman.

66
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Hoferica, na boisku pojawia się Kowalczyk.

64
    Drugi gol dla gospodarzy....jednak nie sędzia liniowy podnosi chorągiewkę wskazując pozycję spaloną Pląskowskiego!

63
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Balogun, na boisku pojawia się Mońka.

60
    Pierwsza zmiana w zespole gości. W miejsce zmęczonego Śmiałowskiego na placu gry zjawił się Folc.

53
    Druga żółta kartka dla zawodnika Rakowa. Tym razem żółtą kartką ukarany Radler.

46
    W drugiej połowie w zespole Rakowa nie ujrzymy już na boisku Brzęczka. Za niego na boisku pojawił się Serafin.

Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego Dariusza Pawlusińskiego, jednak goście także na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa w tym spotkaniu i zapewne powalczą jeszcze o punkty w Częstochowie. Do usłyszenia za 15 minut.

39
    Pierwsza bramka w rundzie wiosennej przy Limanowskiej! Z rzutu wolnego bezpośrednio uderzył DARIUSZ PAWLUSIŃSKI i Derbisz zmuszony był w tej sytuacji skapitulować!

36
    Jak wspomniałem Figel jest jednym z najaktywniejszych zawodników gości. Tym razem faulował Baloguna za co został ukarany żółtą kartką.

25
    Bezpośrednie uderzenie Figela na bramkę z rzutu wolnego i efektowną interwencją popisał się Kos, który póki co niewiele miał do roboty w tym spotkaniu!

23
    Pluta (Raków Częstochowa) został ukarany przez sędziego żółtą kartką za faul na Lenkiewiczu.