Schalke 04 – Hoffenheim 3:1 (koniec) | Augsburg – Wolfsburg 1:0 (koniec) | Hannover – Bayern 1:3 (koniec)
Freiburg – Werder 0:1 (koniec) | Hamburg – Borussia D. 0:0 (koniec) | Mainz – Borussia M. 2:2 (koniec)
SC Freiburg
0:1 (0:1)
Werder Brema
Sobota 07.03.2015, 15:30 • Badenova-Stadion, Freiburg • Niemiecka Bundesliga

90
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Kroos za Junuzovicia.

88
    Ah, świetnie przymierzył teraz sprzed pola karnego Mehmedi! Wolf popisuje się jednak kapitalną interwencją!

85
    Ostatniej zmiany dokonują gospodarze. Schahin pojawia się na murawie. Występ kończy Philipp.

84
    Mamy drugą zmianę w zespole Werderu. Selke pojawia się w miejsce Di Santo.

70
    Świetna interwencja Burkiego po precyzyjnym strzale ze strony Makiadiego!

68
    Pierwsza zmiana w zespole gości. Na boisku pojawia się Makiadi. Boisko opuszcza Öztunali.

60
    Frantz z żółtą kartką po faulu na jednym z zawodników Bremy.

55
    Z minuty na minutę coraz lepsza gra zawodników Bremy. Öztunali oddał mocny strzał, ale został on zablokowany.

53
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Frantz pojawia się w miejsce Schustera.

46
    Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany w zespole Freiburga. Na murawie w miejsce Hohna pojawia się Kempf.

40
    Kolejna dobra interwencja ze strony Wolfa. Bliski zdobycia bramki dla Freiburga był Sorg.
    Di SANTO - 0:1

36
    Gol dla Werderu!
    Bramkę zdobył FRANCO DI SANTO.

GOOOOL! Pierwsze uderzenie Werderu na bramkę Burkiego i od razu bramka! FRANCO DI SANTO tuż sprzed pola karnego popisał się kapitalnym strzałem w samo okienko bramki Freiburga. Golkiper gospodarzy bez szans. 1:0 dla Bremy.

28
    Schuster został ukarany żółtą kartką przez arbitra.

27
    Ładnym strzałem popisał się teraz Schmid! Wolf został zmuszony do pierwszej interwencji. Jest jeszcze rzut rożny dla Freiburga.

17
    Nieczysty wślizg Di Santo na Schustera. Mamy pierwszą żółtą kartkę.

14
    Sorg po indywidualnej akcji oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, ale w porę piłkę zdołał zablokować Junuzovic.

11
    Zamieszanie w polu karnym Bremy. Fritz blokuje uderzenie jednego z zawodników Freiburga.