PŚ Lahti - druż. | Norwegia (koniec) |
PŚ Lahti | Marit Bjoergen (NOR) (koniec) |
WRC Meksyk | 1. S. Ogier (FRA) (koniec) | | | WRC Meksyk | 1. S.Ogier (FRA) (koniec) |
wydarzenie zakończone
PŚ Lahti - konkurs drużynowy
Norwegia
(Niemcy, Japonia)
Rafal Nosal
Statystyki
1. Korea
KIM Hyun-Ki 100, 5 m (84,7 pkt.)
KANG Chil-Ku 91 m (68,9 pkt.)
CHOI Hueng-Chul 104,5 (95 pkt.)
CHOI Seou 107,5 m (94,5 pkt.)
Suma pkt.:343,1 pkt.
2. USA
BICKNER Kevin 91 m (70,4 pkt.)
JOHNSON Anders 100,5 m (86,8 pkt.)
GLASDER Michael 106,5 m (98,5 pkt.)
RHOADS William 95 m (80,8 pkt.)
Suma pkt.: 336,5 pkt.
3. Francja
LAMY-CHAPPUIS Roman 111,5 m (108,6 pkt.)
LACROIX Sebastian 96 m (88,6 pkt.)
MAYER Nicolas 99 m (76,2 pkt.)
DESCOMBES-SEVOIE Vincent 109 m (95,5 pkt.)
Suma pkt.: 368,9 pkt.
4. Rosja
HAZETDINOW Ilmir 109 m ( 105,6 pkt.), 118 m (113, 5 pkt.)
KORNIŁOW Denis 115,5 m ( 114,8 pkt.), 114 m (106,7 pkt.)
WASILJEW Dmitrij 109,5 m (99,6 pkt.), 108,5 m (99, 7 pkt.)
MAKSIMOCZKIN Michail 114,5 m (105,2 pkt.), 113, 5 m (113,9 pkt.)
Suma pkt.: 859 pkt.
5. Finlandia
MAEATTAE Jarkko 120 m (129,5 pkt.)
OLLI Harri 110,5 m (100,4 pkt.)
AHONEN Janne 81 m (37,7 pkt.)
ASIKAINEN Lauri 116,5 (112,1 pkt.)
Suma pkt.: 379,7 pkt.
6. Polska
ŻYŁA Piotr 124 m (136,4 pkt.), 128 m (145,1 pkt.)
MURAŃKA Klemens 118 m (124,5 pkt.), 123,5 m (127,9 pkt.)
ZIOBRO JAN 115,5 m (111,8 pkt.), 112,5 m. (109,6 pkt.)
STOCH Kamil 124 m (135,6 pkt.), 119 m (128,5 pkt.)
Suma pkt.: 1019,4 pkt
7. Czechy
HAJEK Antonin 111, 5 m (109 pkt.), 112,5 m (116 pkt.)
JANDA Jakub 113 m (114,1 pkt.), 114 m (114,5 pkt.)
MATURA Jan 105 m (96,4 pkt.), 117 m (116,7 pkt.)
KOUDELKA Roman 117, 5 m (122,6 pkt.), 119 m ( 128,5 pkt.)
Suma pkt.: 917, 8 pkt.
8. Japonia
TOCHIMOTO Shohei 117,5 m (121 pkt.), 110,5 m (110,4 pkt)
TAKEUCHI Taku 112,5 m (114,3 pkt.), 123,5 m ( 139,4 pkt.)
ITO Daiki 122 m (129,9 pkt.), 128 m (136,7 pkt.)
KASAI Noriaki 125,5 m (139,3 pkt.), 126 m (140,7 pkt.)
Suma pkt.:1031, 7 pkt.
9. Słowenia
DAMJAN Jernej 111,5 m (110,1 pkt.), 115,5 m (118,3 pkt.)
TEPES Jurij 115 m (111,5 pkt.), 123 m (133,1 pkt.)
DEZMAN Nejc 114,5 m (116,9 pkt), 121,5 m (128,5 pkt.)
PREVC Peter 124 m (136,1 pkt.), 129, 5 m (147, 1 pkt.)
Suma pkt.: 1001,6 pkt.
10. Austria
SCHLIERENZAUER Gregor 123,5 m (131 pkt.), 124 (134,7 pkt.)
POPPINGER Manuel 92 m (75,1 pkt), 119 m (127,4 pkt.)
HAYBOECK Michael 118 m (124,1 pkt.), 126 (135,7 pkt.)
KRAFT Stefan 131 m (144,5 pkt.), 120,5 m (137, 6 pkt.)
Suma pkt.: 1010,1 pkt.
11.Norwegia
Bardal Anders 127,5 m (136,6 pkt), 129, 5 m (143,1 pkt.)
JACOBSEN Anders 119 m (116,9 pkt), 124 m (132,3 pkt.)
FANNEMEL Anders 121,5 m (134,4 pkt.), 127,5 m (138,7 pkt.)
VELTA Rune 119, 5 m (127,2 pkt.), 123 m (139,9 pkt.)
Suma pkt.:1069,1 pkt.
12. Niemcy
FREITAG Richard 123, 5 m (136,1 pkt.), 124 m (134,3 pkt.)
KRAUNS Marinus 121 m (121,3 pkt), 120,5 m (126,8 pkt.)
EISENBICHLER Markus 121 m (123 pkt.), 122,5 m ( 118,3 pkt.)
FREUND Severin 127,5 m (136,1 pkt.), 125 m (143,6 pkt.)
Suma pkt.:1040,2 pkt.
1. Korea
KIM Hyun-Ki 100, 5 m (84,7 pkt.)
KANG Chil-Ku 91 m (68,9 pkt.)
CHOI Hueng-Chul 104,5 (95 pkt.)
CHOI Seou 107,5 m (94,5 pkt.)
Suma pkt.:343,1 pkt.
2. USA
BICKNER Kevin 91 m (70,4 pkt.)
JOHNSON Anders 100,5 m (86,8 pkt.)
GLASDER Michael 106,5 m (98,5 pkt.)
RHOADS William 95 m (80,8 pkt.)
Suma pkt.: 336,5 pkt.
3. Francja
LAMY-CHAPPUIS Roman 111,5 m (108,6 pkt.)
LACROIX Sebastian 96 m (88,6 pkt.)
MAYER Nicolas 99 m (76,2 pkt.)
DESCOMBES-SEVOIE Vincent 109 m (95,5 pkt.)
Suma pkt.: 368,9 pkt.
4. Rosja
HAZETDINOW Ilmir 109 m ( 105,6 pkt.), 118 m (113, 5 pkt.)
KORNIŁOW Denis 115,5 m ( 114,8 pkt.), 114 m (106,7 pkt.)
WASILJEW Dmitrij 109,5 m (99,6 pkt.), 108,5 m (99, 7 pkt.)
MAKSIMOCZKIN Michail 114,5 m (105,2 pkt.), 113, 5 m (113,9 pkt.)
Suma pkt.: 859 pkt.
5. Finlandia
MAEATTAE Jarkko 120 m (129,5 pkt.)
OLLI Harri 110,5 m (100,4 pkt.)
AHONEN Janne 81 m (37,7 pkt.)
ASIKAINEN Lauri 116,5 (112,1 pkt.)
Suma pkt.: 379,7 pkt.
6. Polska
ŻYŁA Piotr 124 m (136,4 pkt.), 128 m (145,1 pkt.)
MURAŃKA Klemens 118 m (124,5 pkt.), 123,5 m (127,9 pkt.)
ZIOBRO JAN 115,5 m (111,8 pkt.), 112,5 m. (109,6 pkt.)
STOCH Kamil 124 m (135,6 pkt.), 119 m (128,5 pkt.)
Suma pkt.: 1019,4 pkt
7. Czechy
HAJEK Antonin 111, 5 m (109 pkt.), 112,5 m (116 pkt.)
JANDA Jakub 113 m (114,1 pkt.), 114 m (114,5 pkt.)
MATURA Jan 105 m (96,4 pkt.), 117 m (116,7 pkt.)
KOUDELKA Roman 117, 5 m (122,6 pkt.), 119 m ( 128,5 pkt.)
Suma pkt.: 917, 8 pkt.
8. Japonia
TOCHIMOTO Shohei 117,5 m (121 pkt.), 110,5 m (110,4 pkt)
TAKEUCHI Taku 112,5 m (114,3 pkt.), 123,5 m ( 139,4 pkt.)
ITO Daiki 122 m (129,9 pkt.), 128 m (136,7 pkt.)
KASAI Noriaki 125,5 m (139,3 pkt.), 126 m (140,7 pkt.)
Suma pkt.:1031, 7 pkt.
9. Słowenia
DAMJAN Jernej 111,5 m (110,1 pkt.), 115,5 m (118,3 pkt.)
TEPES Jurij 115 m (111,5 pkt.), 123 m (133,1 pkt.)
DEZMAN Nejc 114,5 m (116,9 pkt), 121,5 m (128,5 pkt.)
PREVC Peter 124 m (136,1 pkt.), 129, 5 m (147, 1 pkt.)
Suma pkt.: 1001,6 pkt.
10. Austria
SCHLIERENZAUER Gregor 123,5 m (131 pkt.), 124 (134,7 pkt.)
POPPINGER Manuel 92 m (75,1 pkt), 119 m (127,4 pkt.)
HAYBOECK Michael 118 m (124,1 pkt.), 126 (135,7 pkt.)
KRAFT Stefan 131 m (144,5 pkt.), 120,5 m (137, 6 pkt.)
Suma pkt.: 1010,1 pkt.
11.Norwegia
Bardal Anders 127,5 m (136,6 pkt), 129, 5 m (143,1 pkt.)
JACOBSEN Anders 119 m (116,9 pkt), 124 m (132,3 pkt.)
FANNEMEL Anders 121,5 m (134,4 pkt.), 127,5 m (138,7 pkt.)
VELTA Rune 119, 5 m (127,2 pkt.), 123 m (139,9 pkt.)
Suma pkt.:1069,1 pkt.
12. Niemcy
FREITAG Richard 123, 5 m (136,1 pkt.), 124 m (134,3 pkt.)
KRAUNS Marinus 121 m (121,3 pkt), 120,5 m (126,8 pkt.)
EISENBICHLER Markus 121 m (123 pkt.), 122,5 m ( 118,3 pkt.)
FREUND Severin 127,5 m (136,1 pkt.), 125 m (143,6 pkt.)
Suma pkt.:1040,2 pkt.
1. Norwegia 1069,1 pkt.
Bardal Anders (127,5 m, 129,5 m) Jacobsen Anders (119 m,124 m), Fannemel Anders 121,5 m, 127,5 m), Velta Rune (119,5 m, 123 m)
2. Niemcy 1040,2 pkt.
Freitag Richard (123,5 m, 124 m), Kraus Marinus (121 m, 120,5 m), Eisenbichler Markus (121m, 122,5m), Freund Severin (127,5 m, 125m)
3. Japonia 1031,7 pkt
Tochimoto Shohei (117,5 m, 110,5m), Takeuchi Taku (112,5 m, 123,5 m), Ito Daiki (122m, 128 m), Kasai Noriaki (125,5m, 126 m)
4. Polska 1019,4 pkt.
Żyła Piotr (124 m, 128 m), Murańka Klemens (118 m, 123,5 m), Ziobro Jan (115,5 m, 112,5 m), Stoch Kamil (124 m, 119 m)
5. Austria 1010,1 pkt
Schlierenzauer Gregor (123,5 m, 124 m), Poppinger Manuel (92 m, 119 m), Hayboeck Michael (118 m, 126 m), Kraft Stefan (131 m, 120,5 m)
6. Słowenia 1001,6 pkt
Damjan Jernej (111,5 m, 115,5 m), Tepes Jurij (113 m, 114 m), Dezman Nejc (114,5 m, 121,5 m), Prevc Peter (124 m, 129,5 m)
7. Czechy 917,8 pkt
Hajek Antonin (111,5 m, 112,5 m), Janda Jakub (113 m, 114 m), Matura Jan (105 m, 117 m), Koudelka Roman (117,5 m, 119 m)
8. Rosja 859,0 pkt
Hazedtinow Ilmir (109 m, 118 m), Korniłow Denis (115,5 m, 114 m), Wasiljew Dimitrij (109,5 m, 108,5 m), Maksimoczkin Michaił (114,5 m, 113,5 m)
---------------------------------------------------------
9. Finlandia 379,7 pkt.
10. Francja 368,9 pkt.
11. Korea Płd. 343,1 pkt.
12. USA 336,5 pkt. (23:09:59)