Pittsburgh – Boston 0:2 (koniec) | San Jose – Chicago 2:6 (koniec)
San Jose Sharks
2:6 (1:1, 1:1, 0:4)
Chicago Blackhawks
Sobota 14.03.2015, 21:00 • SAP Center, San Jose • National Hockey League

O wyniku meczu zadecydowała trzecia tercja. Gracze z Chicago rozgromili swoich rywali i zdołali zdobyć aż 4 bramki! Po ponad 2.5 godzinnym pojedynku ostatecznie na tablicy widnieje wynik 2:6!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie. (23:44:28)

60:00

59:30
    Strzał z nadgarstka Hertla broni Crawford.

Gol dla Chicago!

Strzelanina na bramkę Rekinów trwa w najlepsze. Kolejnego gola strzela MARIAN HOSSA.

57:30
    Crawford zatrzymuje strzał Karlssona.

56:40
    Niemi opuszcza bramkę.
    Patrick SHARP - 2:5

55:10

Prawdopodobnie kropkę nad "i" stawia PATRICK SHARP. Świetne uderzenie z prawego koła gracza Chicago!

54:51
    Teravainen uderza w poprzeczkę!

54:22
    Niecelne uderzenie Pavelskiego.

53:27
    Długo nie grali w pełnym składzie gospodarze. Goodrow otrzymuje dwie minuty kary.

53:25
    Gospodarze grają w komplecie.

52:20
    Dwukrotnie Crawforda próbuje zaskoczyć Couture. Obie próby nie dają bramki graczom San Jose.