Arka – KPR Ruch 31:27 (koniec) | MKS Perła – KPR J.G. 37:23 (koniec) | Zagłębie – SPR Pogoń 23:26 (koniec)
Arka Gdynia (K)
31:27 (17:14)
KPR Ruch Chorzów
Sobota 28.03.2015, 15:30 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet play-off

W drugiej części spotkania mnóstwo kłopotów gospodarzom sprawiły zawodniczki Ruchu Chorzów. Po zmianie stron ostro zaczęły atakować piłkarki z Chorzowa, które szybko odrobiły straty z pierwszej połowy, a czasami nawet udawało im się prowadzić z przeciwniczkami. Dopiero w ostatnich minutach meczu Vistal Gdynia wypracował sobie bezpieczną przewagę. Rewanż zapowiedziany jest na 2.04, mecz odbędzie się w Chorzowie, warto również przypomnieć, że w fazie play-off drużyny grają do dwóch wygranych meczów, więc na pewno w rewanżu emocji nie zabraknie!
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe nasze relacje na portalu LAJFY.COM! (17:07:12)

60
    Koniec meczu. (31:27)

60
    Kontra gospodarzy, Gutkowska wychodzi sam na sam z Ciesiółką, górą zawodniczka Vistal Gdynia. (31:27)