Górnik W. – Siarka T. 3:2 (koniec) | Puszcza – Błękitni 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Rozwój 0:2 (koniec)
Wisła Pu. – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Stal S. W. – ROW Rybnik 2:1 (koniec) | Legionovia – Znicz 1:2 (koniec)
Zagłębie S. – Raków 3:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:2 (0:0)
Znicz Pruszków
Sobota 28.03.2015, 16:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy spokojnego wieczora oraz udanej niedzieli. Do usłyszenia! (17:57:36)

Spotkanie zakończone. Znicz Pruszków zwyciężył po bramkach Kraski i Żurka. Legionovia Legionowo nie zaprezentowała się zbyt dobrze. W pełni zasłużony triumf przyjezdnych.

85
    Spotkanie powoli dobiega końca. Najprawdopodobniej zakończy się ono jednobramkowym triumfem Znicza Pruszków.

80
    W tym meczu już chyba nic się nie zmieni. Znicz pewnie prowadzi. Miejscowi nie potrafią wyprowadzić składnej akcji.

53
    Bramkę zdobył DANIEL KRASKA.

50
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Robert Menzel (Legionovia Legionowo).

46

Póki co zdecydowanie lepiej prezentowała się ekipa Znicza Pruszków. Legionovia Legionowo wyraźnie odstaje. Mimo tej kolosalnej różnicy mamy bezbramkowy remis.

45

40
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało zaledwie pięć minut. Minimalnie lepiej prezentują się gracze Legionovii Legionovo. Pruszkowianie dość ostrożni.

10
    Dziesięć minut gry za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis. Ani gospodarze, ani goście nie porywają się na zbyt szaleńcze ataki. Spokojny początek spotkania.

1

Zapraszamy na zmiany stanu do portalu Lajfy.com!

Znicz też szuka wygranej od dwóch spotkań. W ostatniej serii spotkań, pruszkowianie ulegli przed własną publiką 2:3 ROW-owi Rybnik.