Kazachstan – Islandia | 0:3 (koniec) | | | Izrael – Walia. | 0:3 (koniec) | | | Azerbejdżan – Malta | 2:0 (koniec) |
Chorwacja – Norwegia | 5:1 (koniec) | | | Czechy – Lotwa | 1:1 (koniec) | | | Andora – Bośnia i Herc. | 0:3 (koniec) |
Belgia – Cypr | 5:0 (koniec) | | | Bułgaria – Włochy | 2:2 (koniec) | | | Holandia – Turcja | 1:1 (koniec) |
GKS T. – Termalica | 1:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Wigry | 3:1 (koniec) | | | Sandecja – Flota | 1:0 (koniec) |
Dolcan – Chojniczanka | 0:3 (koniec) | | | Arka – Miedź | 0:0 (koniec) | | | GKS K. – Wisła Pł. | 0:1 (koniec) |
Chrobry – Bytovia | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Widzew | 1:3 (koniec) |
Górnik W. – Siarka T. | 3:2 (koniec) | | | Puszcza – Błękitni | 2:1 (koniec) | | | MKS Kluczbork – Rozwój | 0:2 (koniec) |
Wisła Pu. – Nadwiślan | 3:2 (koniec) | | | Stal S. W. – ROW Rybnik | 2:1 (koniec) | | | Legionovia – Znicz | 1:2 (koniec) |
Zagłębie S. – Raków | 3:1 (koniec) |
Garbarnia – Skarżysko-Kamienna | 2:2 (koniec) | | | Grunwald R.Ś. – Czaniec | 0:1 (koniec) | | | Śląsk II – Oława | 2:0 (koniec) |
Lechia II – Chemik | 3:1 (koniec) | | | Resovia – Orzeł P. | 0:0 (koniec) | | | Warta – Tarnovia | 2:0 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Ruch Z. | 0:5 (koniec) | | | Gwardia K. – Bałtyk K. | 1:1 (koniec) | | | Wisła II – Partyzant | 3:0 (koniec) |
Świt NDM – Warta S. | 1:0 (koniec) | | | BKS Stal – Polonia Ł. | 2:2 (koniec) | | | Unia T. – KSZO | 0:2 (koniec) |
ŁKS – Wieluń | 1:0 (koniec) | | | Ursus – Legia II | 2:0 (koniec) | | | Polonia B. – Piast II | 2:1 (koniec) |
Montreal – Orlando City | 2:2 (koniec) |
Rodło – Chojnice II | 5:2 (koniec) |
finał
Garbarnia Kraków
2:2
(1:0)
Granat Skarżysko-Kamienna
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat.
(12:56:39)
|
||
Bardzo dobry, pełen emocji mecz kończy się remisem w stosunku 2:2! Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, Garbarnia prowadziła już 2:0, ale goście zdołali odrobić straty i zainkasować jeden punkt!
|
||
90+3
|
Koniec meczu.
|
|
90+3
|
Po drugiej stronie "spalił" Wcisło.
|
|
200 PLN zakład bez ryzyka!
|
||
90+1
|
Po raz kolejny na spalonym złapany Fryc.
|
|
90+1
|
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
|
|
90
|
Z trudnej pozycji uderzał Ogar, jego próba została jednak zablokowana! Rzut rożny dla Garbarni!
|
|
89
|
Płaskie uderzenie Michalskiego, piłka przelatuje obok bramki.
|
|
89
|
Po drugiej stronie strzał Dziubka, mocno, ale niecelnie.
|
|
88
|
Uderzenie Ogara tuż obok bramki!
|
|
86
|
Przemysław Kupczyk pojawia się na placu gry w miejsce Kowalskiego.
|
|
85
|
Znów Kołodziejczyk z rzutu wolnego, tym razem bardzo niecelnie.
|
|
84
|
Imiela z lewego skrzydła wpada w pole karne, ale jego dogranie przecina Baliga.
|
|
83
|
Strzał Kołodziejczyka ponad poprzeczką.
|
|
82
|
Brzydkie wejście Pawłowicza w nogi rywala, od rzutu wolnego goście.
|
|
81
|
Wcisło do Michała Góreckiego, ten uderza, ale nie sprawia kłopotów Michalskiemu.
|
|
80
|
Faulował Markowicz, obyło się jednak bez kartek.
|
|
79
|
Brutalne wejście w nogi Szymonika, zrobiło się gorąco na boisku!
|
|
78
|
Dośrodkowanie Kalemby z rzutu wolnego, tylko rzut rożny dal Garbarni.
|
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
14. Ogar, 54. Ogar – 61. Michalski, 62. Kowalski
Sędziowie: Jan Pawlikowski – Marcin Niewiarowski, Daniel Zygmond
Widownia:
Kartki: 58. Masiuda (GRB), 82. Pawłowicz (GRB) – 64. Mianowany (S-K)
Spudłowany karny!:
Garbarnia Kraków:
Damian Drzewiecki – Norbert Piszczek (76. Damian Szymonik), Tomasz Baliga, Krzysztof Kalemba, Mateusz Pawłowicz – Tomasz Liput (66. Jakub Górecki), Karol Kostrubała, Marek Masiuda, Piotr Kaczor (76. Jakub Wcisło) – Marcin Siedlarz (63. Michał Górecki), Tomasz Ogar.
Zmiany: Jakub Sypniewski – Damian Szymonik, Łukasz Pietras, Michał Górecki, Jakub Górecki, Tomasz Kalicki, Jakub Wcisło.
Trener:
Granat Skarżysko-Kamienna: Przemysław Michalski – Mateusz Dziubek, Dawid Sala, Bartosz Sebura, Paweł Markowicz – Mateusz Mianowany, Marcin Kołodziejczyk, Evgeni Ignatov (57. Adam Imiela), Bartłomiej Michalski, Jan Kowalski (86. Przemysław Kupczyk) – Mateusz Fryc.
Zmiany: Tomasz Borgensztajn – Jakub Lisowski, Patryk Zygmunt, Dawid Smolarczyk, Bartosz Styczyński, Adam Imiela, Przemysław Kupczyk.
Trener:
Zmiany: Jakub Sypniewski – Damian Szymonik, Łukasz Pietras, Michał Górecki, Jakub Górecki, Tomasz Kalicki, Jakub Wcisło.
Trener:
Granat Skarżysko-Kamienna: Przemysław Michalski – Mateusz Dziubek, Dawid Sala, Bartosz Sebura, Paweł Markowicz – Mateusz Mianowany, Marcin Kołodziejczyk, Evgeni Ignatov (57. Adam Imiela), Bartłomiej Michalski, Jan Kowalski (86. Przemysław Kupczyk) – Mateusz Fryc.
Zmiany: Tomasz Borgensztajn – Jakub Lisowski, Patryk Zygmunt, Dawid Smolarczyk, Bartosz Styczyński, Adam Imiela, Przemysław Kupczyk.
Trener:
Sędziowie: Jan Pawlikowski – Marcin Niewiarowski, Daniel Zygmond
Widownia:
Adam Delimat
@a_delimat