Nice – PSG 1:3 (koniec) | Bastia – Reims 1:2 (koniec) | Guingamp – Évian TG 1:1 (koniec)
Lorient – Toulouse 0:1 (koniec) | Metz – Lens 3:1 (koniec) | Monaco – Rennes 1:1 (koniec)

Gol dla PSG!
    Do jedenastki podszedł sam poszkodowany. EDINSON CAVANI zamienia rzut karny na gola. Zmylił Pouplina posyłając piłkę w lewy róg.
    PASTORE - 1:2

63
    Jak zabawił się z rywalami JAVIER PASTORE! W polu karnym rywali Argentyńczyk urządził sobie pokaz żonglerki! Na koniec uderzył na bramkę Pouplina. Początkowo bramkarz gospodarzy obronił uderzenie, ale "wypluł" piłkę przed siebie. Przy dobitce pomocnika PSG był już bezradny.
    Mathieu BODMER - 1:1

45
    Gol dla Nice!
    Gospodarze doprowadzają do wyrównania tuż przed przerwą! Rzut wolny z ostrego kąta. Piłkę wybijają obrońcy PSG. Za polem karnym znalazł się Benrahma. Tor lotu futbolówki przed bramką zmienił MATHIEU BODMER. Paryżanie dyskutowali z arbitrami, jednak w powtórce widać, że David Luiz złamał linię spalonego.
    Javier PASTORE - 0:1

39
    Wystarczyła jedna akcja PSG w ciągu ostatnich 5 minut, aby podopieczni Laurenta Blanca zdobyli bramkę. Świetna prostopadła piłka Lucasa do JAVIERA PASTORE. Argentyńczyk wykorzystał gigantyczną dziurę w obronie. Stanął oko w oko z Pouplinem i pokonał bramkarza OGC Nice precyzyjnym strzałem po ziemi!

Radosław Łączkowski

Gole: 45. Bodmer – 39. Pastore, 63. Pastore, 69. Cavani (kar.)

Kartki:   75. Amavi (NIC) – 31. Pastore (PSG), 76. Sirigu (PSG)

OGC Nice: Pouplin – Puel, Genevois, Bodmer, Amavi – Mendy, Rafetraniaina (57' Digard) – Benrahma (61' Hult), Eduardo, Eysseric – Plea (71' Bosetti)

Zmiany: Hassen – Gomis, Palun, Digard, Hult, Maupay, Bosetti

Paris Saint-Germain: Sirigu – Aurier, Marquinhos, David Luiz, Digne – Lucas (73' Bahebeck), Rabiot, Cabaye (60' Matuidi) – Pastore, Cavani, Lavezzi (83' Maxwell)

Zmiany: Douchez – Camara, Maxwell, van der Wiel, Matuidi, Lacazette, Bahebeck

Sędziowie: Sebastien Desiage – Nicolas Henninot, Djemel Zitouni – Alexandre Perreau Niel