RCD Espanyol – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Atletico – Elche 3:0 (koniec) | Getafe – Levante 0:1 (koniec)
Sociedad – Villarreal 0:0 (koniec)
Getafe CF
0:1 (0:1)
Levante UD
Sobota 25.04.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Hiszpańska LaLiga
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

Po przeciętnym spotkaniu Levante pokonuje na Coliseum Alfono Perez Getafe 1:0. Zasłużona wygrana gości. Na początku pierwszej połowy przeważali i po 35 minutach udokumentowali to golem, w dalszej części spotkania zaś doskonale się bronili, nie dali Getafe stworzyć zbyt wielu okazji i dowieźli cenną wygraną. Tak więc Levante zdobywa bardzo cenne trzy punkty w walce o utrzymanie. (21:52:27)

90+4

90+4
    Po centrze z niego w polu karnym górą jednak defensorzy Levante.

90+3
    Gospodarze w doliczonym czasie gry długo nie mogli wyjść z skutecznym atakiem, w końcu im się takowy udaje i wywalczają na prawej stronie korner. W pole karne gości biegnie Guaita.

90+2
    Chwilę po wejściu na boisko Buendia brzydko fauluje i zostaje ukarany żółtą kartką.

90
    Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Podwójna roszada w zespole gospodarzy. Boisko opuścili Diawara i Escudero, a pojawiają się na nim Buendia i Ivette Lopez.

87
    Getafe nie rezygnuje. Gospodarze spychają coraz głębiej gości szukając wyrównującego trafienia.

84
    I w ciągu czterech minut mamy trzecią zmianę w Levante. W miejsce strzelca bramki Cassedusa na boisku pojawia się Camarasa.

83
    Brzydki faul Escudero na lewym skrzydle i mamy kolejną żółtą kartkę.

82
    Po chwili kolejna roszada. W miejsce Moralesa na boisku mamy byłego gracza Wisły Kraków Kalu Uche.

80
    Mamy pierwszą roszadę w Levante. W miejsce Jose Mari na boisku pojawia się Sissoko.

79
    I teraz gospodarze byli bardzo bliscy wyrównania! Najlepsza chyba szansa w tym spotkaniu! Na lewej stronie szesnastki piłka trafiła do Castro ten zagrał ostro na 5 metr gdzie wbiegał Diawara i próbował uderzać wślizgiem, zabrakło mu jednak paru centymetrów by sięgnąć futbolówki!

76
    Po centrze z niego w szesnastce górą jednak defensorzy Levante.

75
    Getafe wciąż szuka wyrównującego trafienia i wywalcza na prawej stronie rzut rożny.