Wisła Pu. – Górnik W. 1:1 (koniec) | Okocimski – Limanovia 2:0 (koniec) | Puszcza – Nadwiślan 0:0 (koniec)
MKS Kluczbork – Stal S. W. 2:1 (koniec) | Legionovia – Raków 0:1 (koniec) | Kotwica – Siarka T. 1:1 (koniec)
Stal M. – Rozwój 3:1 (koniec) | Zagłębie S. – ROW Rybnik 2:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:0 (0:0)
Nadwiślan Góra
Sobota 25.04.2015, 16:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

Dziękujemy za udział w dzisiejszym spotkaniu. Z Niepołomic pozdrawia redakcja lajfy.com! (17:54:23)

Najlepszą okazję do zdobycia gola miał zawodnik Puszczy – Gębalski, ale nie trafił z rzutu karnego.

Za nami bezbarwne i nieco trudne do komentowania spotkanie. Puszcza miała inicjatywę, ale nie potrafiła zbliżyć się do bramki gości. Nadwiślan zagrał dobre spotkanie, ale zespół z Góry w drugiej połowie był nastawiony na utrzymanie wyniku. Gospodarze walczyli i biegali, co sił, ale ich starania nie przyniosły bramki.

90+3

90+3
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Setla, na boisku pojawia się Wasiluk.

90+2
    Setla leży na murawie. Sędzia przerwał grę i prosi o interwencję klubowego masażysty.

90+2
    Puszcza gra na aferę, ale przy rosłych stoperach Nadwiślana to raczej mało skuteczna strategia.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Gra toczy się w środku pola.

87
    Okazja dla Nadwiślana! W polu karnym piłkę do pustej bramki mògł skierować Matysek, ale przestrzelił.