Derby Londynu | (18:00) | | | Piłka łączy | (20:00) |
Ćwierćfinał IMP - Krosno | Daniel Jeleniewski (koniec) | | | Ćwierćfinał IMP - Piła | Przemysław Pawlicki (koniec) |
Ćwierćfinał IMP - Gdańsk | Krzysztof Buczkowski (koniec) | | | Ćwierćfinał IMP - Rawicz | Grzegorz Zengota (koniec) |
Chisnall - Lewis | 7:4 (koniec) | | | van Barneveld - Anderson | 7:5 (koniec) |
Wade - Bunting | 6:6 (koniec) | | | van Gerwen - Taylor | 7:4 (koniec) |
Lewis - van Barneveld | 2:7 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Ćwierćfinał IMP - Gdańsk
Krzysztof Buczkowski
(Szczepaniak, Jędrzejak,)
Tomasz
Michał Sasień
600
Lista startowa
1. Kamil Brzozowski 2 (1,0,1,0,w)
2. Krystian Pieszczek 12 (2,2,2,3,3)
3. Marcel Szymko 1 (0,1,0,0,w)
4. Krzysztof Jabłoński 11 (3,2,0,3,3)
5. Tomasz Jędrzejak 12 (3,2,3,2,2)
6. Marcin Jędrzejewski 3 (0,0,2,0,1)
7. Krzysztof Buczkowski 13 (2,3,3,3,2)
8. Damian Adamczak 11 (1,3,3,2,2)
9. Oskar Fajfer 5 (1,1,1,2,0)
10. Michał Szczepaniak 12 (3,3,2,1,3)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0,d,0,0)
12. Kamil Pulczyński 6 (2,0,1,1,2)
13. Artur Mroczka 8 (0,3,1,1,3) +2
14. Mirosław Jabłoński 8 (2,1,2,2,1) +3
15. Patryk Malitowski 7 (3,2,0,1,1)
16. Artur Czaja 9 (1,1,3,3,1)
R1. Dominik Kossakowski 0 (0)
R2. Patryk Beśko 0 (0)
1. Kamil Brzozowski 2 (1,0,1,0,w)
2. Krystian Pieszczek 12 (2,2,2,3,3)
3. Marcel Szymko 1 (0,1,0,0,w)
4. Krzysztof Jabłoński 11 (3,2,0,3,3)
5. Tomasz Jędrzejak 12 (3,2,3,2,2)
6. Marcin Jędrzejewski 3 (0,0,2,0,1)
7. Krzysztof Buczkowski 13 (2,3,3,3,2)
8. Damian Adamczak 11 (1,3,3,2,2)
9. Oskar Fajfer 5 (1,1,1,2,0)
10. Michał Szczepaniak 12 (3,3,2,1,3)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0,d,0,0)
12. Kamil Pulczyński 6 (2,0,1,1,2)
13. Artur Mroczka 8 (0,3,1,1,3) +2
14. Mirosław Jabłoński 8 (2,1,2,2,1) +3
15. Patryk Malitowski 7 (3,2,0,1,1)
16. Artur Czaja 9 (1,1,3,3,1)
R1. Dominik Kossakowski 0 (0)
R2. Patryk Beśko 0 (0)
1. Kamil Brzozowski 2 (1,0,1,0,w)
2. Krystian Pieszczek 12 (2,2,2,3,3)
3. Marcel Szymko 1 (0,1,0,0,w)
4. Krzysztof Jabłoński 11 (3,2,0,3,3)
5. Tomasz Jędrzejak 12 (3,2,3,2,2)
6. Marcin Jędrzejewski 3 (0,0,2,0,1)
7. Krzysztof Buczkowski 13 (2,3,3,3,2)
8. Damian Adamczak 11 (1,3,3,2,2)
9. Oskar Fajfer 5 (1,1,1,2,0)
10. Michał Szczepaniak 12 (3,3,2,1,3)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0,d,0,0)
12. Kamil Pulczyński 6 (2,0,1,1,2)
13. Artur Mroczka 8 (0,3,1,1,3) +2
14. Mirosław Jabłoński 8 (2,1,2,2,1) +3
15. Patryk Malitowski 7 (3,2,0,1,1)
16. Artur Czaja 9 (1,1,3,3,1)
R1. Dominik Kossakowski 0 (0)
R2. Patryk Beśko 0 (0) (19:19:53)
Punktacja:
1. Kamil Brzozowski 2 (1,0,1,0,w)
2. Krystian Pieszczek 12 (2,2,2,3,3)
3. Marcel Szymko 1 (0,1,0,0,w)
4. Krzysztof Jabłoński 11 (3,2,0,3,3)
5. Tomasz Jędrzejak 12 (3,2,3,2,2)
6. Marcin Jędrzejewski 3 (0,0,2,0,1)
7. Krzysztof Buczkowski 13 (2,3,3,3,2)
8. Damian Adamczak 11 (1,3,3,2,2)
9. Oskar Fajfer 5 (1,1,1,2,0)
10. Michał Szczepaniak 12 (3,3,2,1,3)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0,d,0,0)
12. Kamil Pulczyński 6 (2,0,1,1,2)
13. Artur Mroczka 8 (0,3,1,1,3)
14. Mirosław Jabłoński 8 (2,1,2,2,1)
15. Patryk Malitowski 7 (3,2,0,1,1)
16. Artur Czaja 9 (1,1,3,3,1)
R1. Dominik Kossakowski 0 (0)
R2. Patryk Beśko 0 (0)
Po starcie dość nieoczekiwanie prowadził Pulczyński, ale szybko minął go Mroczka. Ten sam manewr próbował powtórzyć Jędrzejewski i udało mu się to w końcówce drugiego okrążenia. Pulczyński jednak nie dał za wygraną i chwilę później odbił drugą pozycję.
Wyścig bez emocji. Pewna wygrana Szczepaniaka.
Aktualna punktacja:
1. Kamil Brzozowski 2 (1,0,1,0)
2. Krystian Pieszczek 9 (2,2,2,3)
3. Marcel Szymko 1 (0,1,0,0)
4. Krzysztof Jabłoński 8 (3,2,0,3)
5. Tomasz Jędrzejak 10 (3,2,3,2)
6. Marcin Jędrzejewski 2 (0,0,2,0)
7. Krzysztof Buczkowski 11 (2,3,3,3)
8. Damian Adamczak 9 (1,3,3,2)
9. Oskar Fajfer 5 (1,1,1,2)
10. Michał Szczepaniak 9 (3,3,2,1)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0,d,0)
12. Kamil Pulczyński 4 (2,0,1,1)
13. Artur Mroczka 5 (0,3,1,1)
14. Mirosław Jabłoński 7 (2,1,2,2)
15. Patryk Malitowski 6 (3,2,0,1)
16. Artur Czaja 8 (1,1,3,3)
Aktualna punktacja:
1. Kamil Brzozowski 2 (1,0,1)
2. Krystian Pieszczek 6 (2,2,2)
3. Marcel Szymko 1 (0,1,0)
4. Krzysztof Jabłoński 5 (3,2,0)
5. Tomasz Jędrzejak 8 (3,2,3)
6. Marcin Jędrzejewski 2 (0,0,2)
7. Krzysztof Buczkowski 8 (2,3,3)
8. Damian Adamczak 7 (1,3,3)
9. Oskar Fajfer 3 (1,1,1)
10. Michał Szczepaniak 8 (3,3,2)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0,d)
12. Kamil Pulczyński 3 (2,0,1)
13. Artur Mroczka 4 (0,3,1)
14. Mirosław Jabłoński 5 (2,1,2)
15. Patryk Malitowski 5 (3,2,0)
16. Artur Czaja 5 (1,1,3)
Aktualna punktacja:
1. Kamil Brzozowski 1 (1,0)
2. Krystian Pieszczek 4 (2,2)
3. Marcel Szymko 1 (0,1)
4. Krzysztof Jabłoński 5 (3,2)
5. Tomasz Jędrzejak 5 (3,2)
6. Marcin Jędrzejewski 0 (0,0)
7. Krzysztof Buczkowski 5 (2,3)
8. Damian Adamczak 4 (1,3)
9. Oskar Fajfer 2 (1,1)
10. Michał Szczepaniak 6 (3,3)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w,0)
12. Kamil Pulczyński 2 (2,0)
13. Artur Mroczka 3 (0,3)
14. Mirosław Jabłoński 3 (2,1)
15. Patryk Malitowski 5 (3,2)
16. Artur Czaja 2 (1,1)
Aktualna punktacja:
1. Kamil Brzozowski 1 (1)
2. Krystian Pieszczek 2 (2)
3. Marcel Szymko 0 (0)
4. Krzysztof Jabłoński 3 (3)
5. Tomasz Jędrzejak 3 (3)
6. Marcin Jędrzejewski 0 (0)
7. Krzysztof Buczkowski 2 (2)
8. Damian Adamczak 1 (1)
9. Oskar Fajfer 1 (1)
10. Michał Szczepaniak 3 (3)
11. Oskar Ajtner-Gollob 0 (w)
12. Kamil Pulczyński 2 (2)
13. Artur Mroczka 0 (0)
14. Mirosław Jabłoński 2 (2)
15. Patryk Malitowski 3 (3)
16. Artur Czaja 1 (1)
W powtórce bez najmniejszego trudu zwyciężył Szczepaniak.
Jędrzejak ponownie wygrał start, ale do końca musiał odpierać ataki Buczkowskiego. Na ostatnim łuku ładną akcją popisał się Adamczak i wywalczył jeden punkt.
W powtórce pewna wygrana Jabłońskiego, który popisał się atomowym startem z czwartego pola. Wyścig bez historii.
1. Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk)
2. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
3. Marcel Szymko (Wybrzeże Gdańsk)
4. Krzysztof Jabłoński (SPAR Falubaz Zielona Góra)
5. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
6. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
7. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
8. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno)
9. Oskar Fajfer (KS Toruń)
10. Michał Szczepaniak (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
11. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia)
12. Kamil Pulczyński (KMŻ Motor Lublin)
13. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
14. Mirosław Jabłoński (PGE Stal Rzeszów)
15. Patryk Malitowski (KMŻ Motor Lublin)
16. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów)
R1. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
R2. Patryk Beśko (Wybrzeże Gdańsk)