Gryf Wejherowo
1:0 (0:0)
Chemik Police
Piątek 01.05.2015, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 3 Liga

Koniec tego meczu Gryf wygrywa 1-0. Był to mecz walki Gospodarze wykorzystali swoją szansę i to oni schodzą z boiska jako zwycięscy. Gdyby tylko w końcówce meczu więcej szczęścia mieli przyjezdni może udało by im się zdobyć punkt a tak przegrali ten mecz. Gryf pozostaję liderem po tej kolejce. Wszystkim śledzącym naszą relację dziękuję i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com (18:58:26)

90+5

90+4
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Osłowski (Gryf Wejherowo).

90+3
    Leży na boisku Kołc po ostrym wejściu rywala.

90+2
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gicewicz, na boisku pojawia się Kowalski.

90+1
    Wszyscy stoją na trybunach i czekają na koniec tego meczu.

90
    Trzy minuty potrwa dłużej ten mecz.

89
    Kołc przetrzymał piłkę przy linii bocznej a po chwili był faulowany.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Osłowski (Gryf Wejherowo).

87
    Piłka po strzale Krawca z wolnego trafia w poprzeczkę!! Ferra spokojnie odprowadzał piłkę wzrokiem.

85
    Od dobrych kilku minut to goście przeważają a ich akcję są coraz groźniejsze. Czy Gryf dowiezie ten wynik do końca meczu?

84
    Strzał Gołębiewskiego z głowy broni kapitalnie Ferra!!!

82
    Gołębiewski stanął przed szansą pokonania Ferry ale zmarnował ją. Taka szansa może się już nie powtórzyć.

81
    Źle przyjął piłkę w polu karnym Gryfa Cyryk a zapowiadała się ciekawa akcja przyjezdnych. Około 10 minut do końca tego meczu Gryf wciąż przeważa.

80
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Sowała, na boisku pojawia się Chodorowski.

79
    Gicewicz będzie wykonawcą wolnego w środkowej części boiska. Szybko zagrywa w kierunku Goduly ale obrońca połapał się w tym i przejął te podanie.

78
    Gołębiewski zamiast wrzucać podał piłkę wprost pod nogi Skwiercza, a w szesnastce czaiło się dwóch jego kolegów.

77
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Kenner, na boisku pojawia się Godula.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Kapelusz (Chemik Police).

75
    Motywują się nawzajem piłkarze Chemika ale czy starczy im umiejętności i sił aby strzelić bramkę dającą remis.

74
    Nie udało się Kapeluszowi opanować tej piłki. Ferra spokojnie rozpocznie grę od własnej bramki.

73
    Ostro zaatakowany Klimczak przez Fierkę, czas ucieka piłkarzom z Polic.

72
    Zmiana w drużynie Chemik Police: z boiska schodzi Domin, na boisku pojawia się Gołębiewski.

70
    Krawiec nawinął sobie Kenerra na prawą nogę wbiegł w pole karne ale uderzył mało precyzyjnie ponad bramką Ferry.

69
    Nie zmienił się nam obraz gry po tej bramce w dalszym ciągu to Gryf częściej znajduję się na połowie Chemika. Wydaję się że bliżej zdobycia drugiej bramki jest Gryf niż goście wyrównania.

68
    Kosiorek w ostatniej chwili zagarnął futbolówkę z głowy Kennera, Od autu wznawiać będą gospodarze.

67
    Przy linii bocznej faulowany był Kennerl, dośrodkwoanie Gicewicza za mocne a szkoda pozycja była całkiem niezła.

66
    Zmiana w drużynie Chemik Police: z boiska schodzi Cierech, na boisku pojawia się Cyruk.

64
    Bardzo dobrą pozycję do oddania strzału miał Kapelusz ale nieczysto trafił w piłkę. Nie ma wyrównania!!!

63
    Nie bezpiecznie było od bramką Ferry strzał Kapelusza po rykoszecie wychodzi poza boisko. Stały fragment gry dla gości.

62
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Rzepa, na boisku pojawia się Osłowski.

60
    Przerwany atak Chemika, wślizgiem Kostuch przejmuję piłkę. Teraz goście jeśli myślą o wywiezieniu jakiś punktów muszą zaatakować bardziej zdecydowanie.

59
    Gol dla Gryfa!
    Brzuzy zagrał w pole karne do Wickiego a ten idealnie zgrał futbolówkę do wbiegającego GRZEGORZA GICEWICZA, Gryf wychodzi na prowadzenie.

58
    Rezerwowi ruszyli na rozgrzewkę może któryś z nich zmieni obraz tego meczu. W dalszym ciągu Gryf jest zespołem prowadzącym grę ale bramek jak nie było tak nie ma.

57
    Cierech złapany na spalonym.

56
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostuch (Gryf Wejherowo).

55
    Piłka po strzale Kostucha nie wpada do siatka, kolejny rożny z drugiej strony boiska.

54
    Gryf atakuję kolejny rożny.

54
    Wyciągnął się jak długo Kosiorek i wyłapał podanie Wickeigo do Rzepy. Dobrze teraz przeczytał grę golkiper z Polic.

53
    Nie wiele zabrakło a Kapelusz przejął by podanie od Sowały i znalazłby się sam na sam.

52
    Jak najszybciej musi Krawiec zapomnieć o tym podaniu w sytuacji trzech na trzech piłka zeszła mu z buta.

51
    Podjął ryzyko obrońca Chemika zagrywając do Kosiorka któremu ledwo udało się wybić piłkę poza boisko.

50
    Strzał Gicewicza mija minimalnie słupek bramki Kosiorka!!!

49
    Wicki przedłużył do Rzepy, ten wypychany z pola karmnego odegrał do Gicewicza który nie opanował piłki. Chemik rozpoczyna swój atak.

48
    Krawiec w pole karne i w zamieszaniu Skwiercz wybija na rożny.

47
    Faulowany był Klimczak tuż przed końcową linią boiska przez Kostucha. Trzeba uważać bo Ferra gra pod słonce w tej połowie.

46

Nic nie doliczył arbiter do pierwszej połowy. Słabe pierwsze 45 minut żadna z ekip specjalnie nie forsowała tempa tego meczu. Dużo szarpanych akcji i strat. Oby druga połowa była lepsza. Za 15 minut wracamy do Wejherowa.

45

44
    Zaraz dowiemy się ile dłużej potrwa ta część meczu.

43
    Nie udało się utrzymać piłki w boisku Kennerowi po długim podaniu Kostucha chyba pierwsza połowa zakończy się bezbramkowo.

42
    Optyczna przewaga po stronie gospodarzy ale nic z tego nie wynika celnych strzałów mamy jak na lekarstwo.

41
    Przekłada piłkę Wicki w polu karnym ale jego podanie jest fatalne i nici z tej akcji. Mają problem z ostatnim podaniem gryfici.

40
    Dobrze piąstkuję Kosiorek ale gra nadal toczy się na połowie Chemika.

39
    Kolejna akcja gości i Cierech nie sięgnął tego podania.

38
    Przejęcie futbolówki w środku pola Kapelusz zacentrował z lewego skrzydła, piłka poszybował zbyt wysoko a dobrze w polu ustawiony był Sowała.

36
    Zbyt wysoka ta piłka na głowę Wickiego nie miał on możliwości aby złożyć się lepiej do tego uderzenia. Już tylko 10 minut pierwszej połowy pozostało nam.

35
    Kolejny wolny dla Chemnika. Dośrodkowanie Krawca na strzał zamienia Kapelusz. Zbyt słabe to uderzenie aby zaskoczyć Ferre.

33
    Chciał Gicewicz szybko zagrać do Rzepy ale wmieszali się w to obrońcy i tylko aut. Bardzo zachowawczo grają dziś oba zespoły brakuję dynamiki w tych akcjach.

32
    Przenosimy się pod drug a bramkę, wrzucenie piłki w pole na tzw aferę ale nikt w czarnych koszulkach nie zdołał oddać strzału.

31
    Strzał Cierecha obok słupka ale zawodnik w momencie oddawania go był już poza placem gry.

30
    Pograli trochę z pierwszej piłki gospodarze ale wrzutka Brzuzego pada łupem Wiejkucia.

29
    Kolejny atak gospodarzy zostaję rozbity przez defensywę gości.

27
    Dobrze teraz Fierka do Wickiego ten z pierwszej piłki odgrywa do Rzepy napastnik Gryfa zwleka z oddaniem strzału a po chwili traci piłkę.

26
    Dobrze Skwiercz blokuję Kapelusza piłka poza boiskiem.

25
    Nie porozumienie w szeregach gości Rzepa przejmuję piłkę w polu karnym ale strzela w słupek. Piłka wraca na boisko ale obrońcy Chemika wybijają ją daleko. Było teraz blisko pierwszej bramki.

24
    Strzał Krawca minimalnie nad poprzeczką.

23
    Kołc faulem przerywa szarżę Domina na bramkę Ferry. Goście tuż z przed pola karnego będą egzekwować stały fragment gry.

21
    Piłka na uwolnienie w kierunku Krawca ale zbyt mocna i niecelna. Obrona nie ma problemu żeby przejąć to podanie.

20
    Kolejny atak pozycyjny Gryfa, zyskują oni teren metr po metrze.

18
    Akcja gospodarzy Kołc zagrywa do Kennera jego strzał trafia w głowę obrońcy, piłka ponownie jednak do Kołca ale ten ma zbyt mało miejsca by coś zrobić z tą akcją.

17
    Faulowany był Krawiec, wolny dla Chemika. Krosowe podanie do Cierecha pada łupem wychodzącego z bramki Ferry.

16
    Trener gości namawia ich do bardziej aktywnej gry. Od bramki Kosiorek po niecelnym podaniu zawodnika Gryfa.

15
    Pierwszy kwadrans za nami mecz jest bardzo wyrównany po jednej dobrej okazji z obu stron.

14
    Faul na Skwierczu odgwizduję arbiter. Wznawiać będzie Kostuch.

12
    Z prawej strony przedzierał się Fierka ale jego podanie zostało zblokowane i piłka w rękach bramkarza Kosiorka.

11
    Z wolnego Krawiec zagrywa bardzo złe i tylko korner dla przyjezdnych.

10
    Prawym skrzydłem pociągnął Andrzejewski ale zbyt mocno dośrodkował i nikt z jego kolegów nie miał szans skutecznie zamknąć tej akcji.

9
    Zagranie w kierunku Wickiego zbyt mocne i obrońcy przejmują piłkę.

8
    Brzuzy z narożnika zagrywa do Kennera a jego wrzutka mija o centymetry głowę Wickiego!

7
    Goście wykonują aut w środku pola. W jesiennym meczu po 7 minutach już przegrywali a dziś idzie im całkiem nieźle.

6
    Strzał Brzuzego zza pola karnego nad poprzeczką przenosi Kosiorek. Będzie rożny. Dośrodkowanie Kennera jest zbyt mocne.

5
    Kołc przez środek niecelnie i nie wiele brakowało a poszła by grożna kontra. Trzeba uważać na tego typu zagrania.

4
    Daleko z bramki wychodzi Ferra uprzedzając Kapelusza.

2
    Z problemami Fierka wybija piłkę z dala od własnej bramki. Atakowany był przez Kapelusza który od początku meczu jest bardzo aktywny.

1
    Pierwsza groźna akcja dla przyjezdnych strzelał Kapelusz ale wprost w Ferre. Bramkarz wybił piłkę przed siebie ale obrońcy Gryfa przejęli ją.

1
    Gospodarze grają dziś wyjątkowo na czarno goście na żółto.

1

Po pochmurnym początku tego dnia wypogadza się w Wejherowie. Warunki do rozgrywania meczu są bardzo dobre. Piłkarze rozgrzewają się na płycie boiska, za około kwadrans początek tego meczu.

Gryf Wejherowo: Ferra- Fierka, Kostuch, Skwiercz, Brzuzy, Kenner, Czoska, Kołc, Gicewicz, Wicki, Rzepa
    Rezerwowi: Duda, Cysewski, Godula, Osłowski, Szymański, Kowalski, Wiśniewski

Chemik Police: Kosiorek- Szewczykowski, Hajdukiewicz, Wiejkuć, Klimczak, Andzejewski, Domin, Sowała, Cierech, Krawiec, Kapelusz
    Rezerwowi: Rusek, Cyruk, Chodorowski, Ziółkowski, Gołębiewski.

Jakim wynikiem zakończy się ten mecz, dowiemy się śledząc bezpośrednią relację z Wejherowa tylko na portalu Lajfy.com:) Zapraszam serdecznie:)

W jesiennym spotkaniu pomiędzy Chemikiem a Gryfem w Policach wynik został ustalony już po 8 minutach. Po bramkach Wickiego i Wiconia Gryf zwyciężył 2-0. Nikt w Wejherowie nie obrazi się gdyby ten sam rezultat powtórzył się w piątkowym meczu.

Jak prezentuję się sytuacja w tabeli obu zespołów. Jak już wspomniałem Gryf jest liderem, ma punkt przewagi nad Kaszubią Kościerzyna i dwa nad Lechią II. Sprawa awansu jest więc nadal otwarta. Każda strata punktów wyżej wymienionej trójki może zadecydować o tym kto stanie przed szansą na grę w drugiej lidze. Zespół Chemika jest na bezpiecznej szóstej lokacie. Awans ani spadek im nie grożą w 23 spotkaniach zgromadzili oni 35 punktów o 12 mniej niż ekipa z Wejherowa.

Również w dramatycznych okolicznościach goście jutrzejszego meczu zgarnęli pełną pule punktową przed tygodniem. W meczu z Bałtykiem Koszalin dopiero w 87 minucie Szymon Kapelusz znalazł drogę do bramki rywali.

Tylko na tydzień po porażce z Lechią II gryfici stracili pozycję lidera. W meczu na szczycie przegrali oni z najgroźniejszym rywalem po słabym meczu 1-3. Wobec porażki gdańszczan z Pogonią II i jednoczesnemu zwycięstwu przed tygodniem na bardzo trudnym terenie w Drawsku Pomorskim Gryf powrócił na pierwsze miejsce w tabeli. Bohaterem wspomnianego meczu był Maksymilian Kenner który strzelił jedynego gola w 85 minucie.

Po raz kolejny mogę zaprosić wszystkich na Wzgórze Wolności do Wejherowa gdzie Gryf podejmować będzie zespół Chemika Police. Mecz ten odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 17 i będzie to drugi mecz 24 kolejki trzeciej ligi zachodnio-pomorskiej. W pierwszym rezerwy Arki zremisowały z KS Chwaszczyno 1-1.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.