Almeria – Celta Vigo 2:2 (koniec)
UD Almeria
2:2 (0:2)
Celta de Vigo
Poniedziałek 04.05.2015, 20:45 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga
    Jonathan ZONGO - 2:2

68
    Gol dla Almerii!
    Bramkę zdobył JONATHAN ZONGO.
    Dubarbier posyła świetne dośrodkowanie z lewej strony na długi słupek, tam w środek zgrywa Hemed i piłkę z najbliższej odległości do bramki pakuje JONATHAN ZONGO!
    Thievy BIFOUMA - 1:2

47
    Bramkę zdobył THIEVY BIFOUMA.
    Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Almerii! Sporo zamieszania w polu karnym Celty, Bifouma wyłuskuje ostatecznie piłkę i odgrywa na prawo. Uderza w krótki słupek Espinosa, broni Alvarez, ale piłka spada pod nogi THIEVY BIFOUMY, który dobija i trafia do siatki!
    Santi Mina 2 39. minucie wykorzystuje błąd rywali i doprowadza do dwubramkowej przewagi

Santiago MINA - 0:2

39
    Gol dla Celty Vigo!
    Bramkę zdobył SANTIAGO MINA.
    Celta zagrywa długą piłkę do przodu. Wygrywa pojedynek główkowy Larrivey, ale wydaje się, że piłkę zgarniają gospodarze. Fatalnie jednak zagrywa Casado w stronę własnej bramki, wyprzedza go SANTI MINA i bez problemu pokonuje bramkarza.
    NOLITO - 0:1
    W 17. minucie Nolito wyprowadza Celtę na prowadzenie

17
    Bramkę zdobył NOLITO.
    Ładna akcja na środku Krohn-Deliego i Larriveya, ten pierwszy wbiega pod pole karne i próbuje podawać, ale zablokowany. Piłka jednak spada pod nogi NOLITO, a ten pakuje piłkę do bramki uderzając z pierwszej piłki z 11. metra.