Rosja – Stany Zjednoczone 2:4 (koniec) | Łotwa – Szwecja 1:8 (koniec) | Norwegia – Finlandia 0:5 (koniec)

Bramka dla Kanady!
    Bramkę zdobył TAYLOR TOFFOLI. Zawodnicy Kanady wypchnęli zawodników Czech z własnej tercji, a następnie przejęli krążek w strefie neutralnej. Toffoli świetnie podprowadził krążek i uderzył z okolicy bandy.
    Vladimír SOBOTKA - 5:3

57:36
    Bramka dla Czech!
    Bramkę zdobył VLADIMIR SOBOTKA. Kapitalne uderzenie pod poprzeczkę bramki Smitha. Piękna bramka.

55:52
    Cudowne uderzenie Crosby'ego, ale Pavelec kapitalnie broni.

54:40
    Ekblad trafia na dwie minuty na ławkę kar za przytrzymywanie Jarga. Czesi zagrają w przewadze.

51:04
    Erat trafia na dwie minuty na ławkę kar za uderzanie rywala.
    Sidney CROSBY - 5:2

50:07
    Bramkę zdobył SIDNEY CROSBY. Asysta Giroux. Fatalne zachowanie Kolara we własnej tercji obronnej. Zawodnik Czech traci krążek na rzecz Kanadyjczyka, a ten odgrywa do Giroux. Giroux fenomenalnie podaje do Crosbiego, a ten strzela do pustej bramki.

49:03
    Simon trafia na dwie minuty na ławkę kar za grę wysokim kijem. Czesi w tarapatach.

45:12
    Hamhius trafia na dwie minuty na ławkę kar za spowodowanie upadku rywala.
    Tyler SEGUIN - 4:2
    Doskonałe uderzenie zawodnika Kanady.

42:02
    Bramkę zdobył TYLER SEGUIN. Świetne uderzenie i jeszcze lepsza praca zawodników Kanady przed bramką Pavelca. Uderzenie z półdystansu trafia obok bezradnego bramkarza Czech.
    Sean COUTURIER - 3:2

37:40
    Bramkę zdobył SEAN COUTURIER. Asysta Toffoli.Świetna akcja Kanady, który nie ma zamiaru zwalniać tempa. Czesi po zdobyciu bramki myśleli, że będą w stanie powalczyć o wyjście na prowadzenie, ale Kanadyjczycy w niespełna minutę zamknęli gospodarzy we własnej tercji. Toffili uderza z dystansu, a krążek trącił jeszcze Couturier. Pavelec był bezradny.
    Martin ZAŤOVIČ - 2:2

35:45
    Bramkę zdobył MARTIN ZAŤOVIČ. Zamieszanie przed bramką Smitha. Koukal zagrywa do Kolara, a ten uderza, choć Smith zdołał odbić krążek parkanami. Simon przejął krążek i z bliskiej odległości uderzył, a jeszcze po drodze Zaťovič trącił go i zmylił interweniującego Smitha.

30:19
    Muzzin za faul na Voracku trafia na dwie minuty na ławkę kar.

27:57
    Voracek i Hamhius trafiają na ławkę kar za bójkę. Gramy 4 na 4.

27:50
    Trochę boksu na lodowisku! Sobotka uderza na bramkę Smitha, ale dobitka Voracka czy Cervenki nie znalazła drogi do bramki Kanady! Smith złapał krążek, a później to już Voracek wyjaśniał sobie coś z Hamhuisem!

22:27
    Smoleňák trafia na dwie minuty na ławkę kar za uderzanie rywala.

19:41
    Savard trafia na ławkę kar na dwie minuty za uderzanie przeciwnika.
    Martin ERAT - 2:1
    Świetna odpowiedź Czechów na drugie trafienie Kanady.

19:22
    Bramkę zdobył MARTIN ERAT. Doskonałe uderzenie z okolicy niebieskiej trafia obok Erata, a ten zmienia nieco tor lotu i pozwala gospodarzom na zdobycie pierwszej bramki w meczu.
    Taylor HALL - 2:0
    Precyzyjne uderzenie Taylora.

19:01
    Bramkę zdobył TAYLOR HALL. Asysta Muzzin. Świetne rozegranie krążka w tercji Czech. Eberle doskonale ustawiony przed bramką Pavelca pomimo asysty obrońców idealnie wykłada krążek Hallowi, a ten pięknym uderzeniem zdobywa drugą bramkę dla swojego zespołu.

12:44
    Hejda trafia na dwie minuty na ławkę kar za faul na Crosbym za grę wysokim kijem.

10:40
    Kolar huknął ile sił, ale Smith kapitalnie broni!
    Jordan EBERLE - 1:0

04:17
    Bramkę zdobył JORDAN EBERLE. Wznowienie w tercji obronnej Czech. Krążek trafia w okolice bramki, gdzie sprytnie zastawia się Hall i oddaje go Eberle. Zawodnik Kanady sprytnie przejął krążek i będąc z tyłu bramki uderza tuż przy słupku.