Radom – Koszalin 86:75 (koniec) | Gdynia – Zielona Góra 73:70 (po dogrywce)
73:70 (13:16, 24:33, 38:50, 58:58) Serie: 1:2
Stelmet BC Zielona Góra
Środa 06.05.2015, 19:15Tauron Basket Liga - play-off

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (21:25:23)

Oj ale to był mecz! Gospodarze tracili 12 punktów przed czwartą kwartą, ale zdołali odrobić i doprowadzić do dogrywki! Tam przegrywali czterema punktami, ale w końcu jak za dotknięciem magicznej różdżki kompletnie zdominowali rywala! Wygrali trzema punktami i w piątek zobaczymy czwarty mecz!

45:00
    Koniec meczu. (73:70)

44:57
    Dwa razy niecelnie! Asseco wygrywa! (73:70)

44:57
    Faulowany jeszcze Zamojski! Dwa osobiste! (73:70)

44:57
    Strata Koszarka! Szybka kontra i za trzy Żołnierewicz! Wsadem po błyskawicznym ataku! To Asseco coraz bliżej wygranej! (73:70)

44:48
    Kontra gdynian i za dwa Walton! Przerwa dla gości na 12 sekund przed końcem! (71:70)

44:29
    Dwa razy celnie! (69:70)

44:29
    Ryzykownie Walton w obronie fauluje Koszarka. Dwa osobiste przed Łukaszem! (69:68)

44:15
    Za dwa celnie Walton! Gdynianie wracają na prowadzenie! Ależ tu się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie! (69:68)

43:55
    Myli się w ataku Koszarek! Szansa dla gospodarzy na wyjście na prowadzenie! (67:68)

43:38
    I ten raz celnie! (67:68)

43:38
    Walton w odpowiedzi za dwa. Z faulem i dodatkowy osobisty! (66:68)

43:15
    Walton traci piłkę w ataku! Goście od razu to wykorzystują. Kontra i za trzy trafia Zamojski! (64:68)

42:45
    Stalowe nerwy Cela! Decyduje się na rzut z dalekiego dystansu i trafia za trzy! (64:65)

42:20
    Za dwa celnie w odpowiedzi Żołnierewicz! (64:62)

42:09
    Dwa razy celnie! (62:62)

42:09
    Zielonogórzanie dziś fatalnie! Najpierw źle Koszarek, a potem Hosley! Faulowany jednak po chwili Zamojski i dwa osobiste przed nim! (62:60)

Piotr Grabowski

Asseco Gdynia: Frasunkiewicz, Galdikas, Kowalczyk, Parzeński, Radosavljević, Szczotka, Szymański, Walton, Żołnierewicz, Matczak.
    Stelmet BC Zielona Góra: Cel, Chanas, Hosley, Hrycaniuk, Koszarek, Kucharek, Lalić, Pełka, Robinson, Troutman, Zamojski, M.Zywert.
    KWarty: 13:16, 11:17, 14:17, 20:8 - 15:12