Stal Mielec
2:1 (1:1)
Siarka Tarnobrzeg
Piątek 08.05.2015, 19:00 • Stadion MOSiR, Mielec • 2. Liga

W dniu dzisiejszym lepsi okazali się być zawodnicy Stali Mielec, którzy wygrali 2:1. Mecz był dość wyrównany i równie dobrze mógł się zakończyć zwycięstwem Siarki. (20:52:22)

90+2

90
    Dobra akcja gości, ale zbyt głębokie dośrodkowanie i piłkę przejmują zawodnicy Stali.

90
    Z rzutu rożnego nic nie wynikło.

89
    Mamy rzut rożny dla Stali Mielec.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Bożek (Stal Mielec).

70
    Gol dla Stali Mielec!
    Stal Mielec wychodzi na prowadzenie! W pole karne dośrodkowywał Cholewiak, do piłki doszedł KAMIL KOŚCIELNY, który uderzył z sześciu metrów po koźle.

65
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Oziębała, na boisku pojawia się Chwastek.

62
    Siarka przejęła inicjatywę w tym meczu. Przyjezdni mieli kilka rzutów rożnych, ale obronną ręką wyszli gospodarze.

55
    Teraz okazję na kontrę mieli zawodnicy Stali, ale akcja również przerwana przez rywali.

49
    Z kontrą ruszyli goście, ale akcja została zatrzymana przez zawodnika Stali.

46

Po pierwszej połowie mamy remis 1:1. Ciężko wskazać lepszą drużynę w tym spotkaniu. Mecz jest dość wyrównany. W pierwszej połowie mieliśmy kilka stałych fragmentów gry dla obydwóch drużyn, ale niewiele z nich wynikło.

45

38
    Żółtą kartkę otrzymuje Prejs (Stal Mielec).

34
    Łętocha próbował przelobować Melona, jednak jego strzał z 20. metrów był zbyt lekki i poradził sobie z nim bramkarz gości.

30
    Mieliśmy dość dłuższą przerwę po zderzeniu się Melona z Cholewiakiem.

28
    Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia, jednak teraz obydwie drużyny bardziej bronią dostępu do swojej bramki aniżeli chcą zaatakować. Warto dodać, że na trybunach panuje wspaniała atmosfera.

24
    Gra toczy się teraz w środku pola. Żadna z drużyn nie może sobie stworzyć dogodnej sytuacji.