Chievo – Hellas Verona 2:2 (koniec) | US Palermo – Atalanta 2:3 (koniec) | Udinese – Sampdoria 1:4 (koniec)
Cesena – Sassuolo 2:3 (koniec) | Empoli – Fiorentina 2:3 (koniec) | Parma – Napoli 2:2 (koniec)
Lazio – Inter 1:2 (koniec)
US Città di Palermo
2:3 (1:2)
Atalanta BC
Niedziela 10.05.2015, 15:00 • Stadio Renzo Barbera, Palermo • Włoska Serie A
    W drugiej połowie działy się niesamowite rzeczy! Najpierw na krótko po zmianie stron piłkę z linii bramkowej wybił zawodnik Atalanty, kilka minut później prowadzenie swojej drużyny podwyższył Gomez po pięknym uderzeniu z woleja. W 56 minucie po swoim gapiostwie czerwoną kartkę ujrzał bramkarz gości, a gospodarze dodatkowo dostali rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Belotti, bowiem piłka uderzyła w poprzeczkę. Zmniejszyć straty udało się w 68 minucie, jednak do końca spotkania znakomicie bronił rezerwowy bramkarz Atalanty! Dzięki temu zwycięstwu goście mają 5 punktów przewagi nad strefą spadkową.
    Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!

90+6

90+4
    Na murawie leży Masiello, służby medyczne pojawiają się na boisku i znoszą piłkarza Atalanty na noszach.

90+3
    Maresca dogrywa w szesnastkę gości do Belotti'ego, zrobił to za mocno i od bramki zacznie Frezzolini.

90+2
    Dośrodkowanie w pole karne gości, z bramki wychodzi Frezzolini, który łapie piłkę, ale sędzia odgwizduje faul na goalkeeperze Atalanty.

90+1
    Do drugiej części meczu sędzia dolicza 4 minuty.

86
    Kolejny korner dla Palermo, piłkę głową uderza jeden z zawodników gospodarzy, futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

83
    Centra z rzutu rożnego w szesnastkę Atalanty, wybija Gomez.

82
    Pinilla rozciąga akcję na prawą stronę, dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, Vitiello zgrywa futbolówkę prosto w koszyczek Ujkani'ego.

79
    Z narożnika boiska piłkę dośrodkowuje Maresca, we własnym polu karnym faulowany zostaje Pinilla.

79
    Z dystansu uderza Rigoni, piłka trafia w przeciwnika i od rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

77
    Zmiana w drużynie US Città di Palermo: z boiska schodzi Mato Jajalo, na boisku pojawia się Enzo Maresca.

76
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybijają gospodarze.

75
    Dobra kombinacyjna akcja gości, piłkę do wychodzącego na wolne pole Drame, futbolówka po jego uderzeniu odbija się od rywala i wychodzi za linię końcową boiska.

74
    Centra w szesnastkę gości, w ostatniej chwili piłkę wybija obrońca Atalanty.

69
    Szybko chcą odpowiedzieć goście, z dystansu mocno uderza zawodnik Atalanty, Ujkani odbija piłkę w bok, dopada do niej jeszcze Pinilla, lecz spod nóg wybił mu futbolówkę bramkarz Palermo.
    Luca RIGONI - 2:3

68
    Gol dla Palermo!
    Jajalo zagrywa piłkę do uciekającego rywalom LUCA RIGONI, ten w polu karnym przyjmuje futbolówkę na klatkę piersiową, uderza prawą nogą i pokonuje Frezzolini'ego.

66
    Belotti zgrywa piłkę do Rigoni'ego, ten czubkiem buta próbuje przelobować Frezzolini'ego, jednak robi to niecelnie i od bramki zacznie goalkeeper rywali.