Słowenia – Stany Zjednoczone 1:3 (koniec) | Niemcy – Czechy 2:4 (koniec) | Słowacja – Rosja 2:3 (po dogrywce)
Szwajcaria – Kanada 2:7 (koniec)
Niemcy
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
Czechy
Niedziela 10.05.2015, 16:15 • O2 Arena, Praga, Czechy • Mistrzostwa Świata • Grupa A

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z Mistrzostw Świata na lajfy.com! (18:28:07)

Statystyki spotkania:
    Strzały: 13 – 38
    Kary: 6 – 6 min.
    Skuteczność bramkarzy: 89.47% – 84.62%

Koniec! Reprezentacja Czech w pełni zasłużenie odnotowuje swoją czwartą wygraną na Mistrzostwach Świata, tym razem pokonując reprezentację Niemiec 4:2!

60:00

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania.

58:41
    Czesi w pełnym zestawieniu.

58:10
    Pusta bramka Niemiec.

57:29
    Plachta bardzo bliski pokonania Pavelca! Niemcy szukają jeszcze okazji na zdobycie bramki.

56:41
    Dwie minuty kary za przeszkadzanie otrzymał Nakladal. Niemcy zagrają jeszcze w przewadze.
    Jaromir JAGR - 2:4

55:58
    Bramka dla Czech!
    Bramkę zdobył JAROMIR JAGR.

GOOOL! Czesi rozstrzygają losy tego spotkania. Wygrane wznowienie w tercji obronnej Niemiec, guma trafia do JAROMIRA JAGRA, który ładnym strzałem z nadgarstka pokonuje Pielmeiera.

55:02
    Dwukrotnie teraz słupek ratuje Niemcy przed utratą bramki! Ależ okazję zmarnował Voráček!

54:23
    Czechy rozgrywają gumę pod bramką Pielmeiera. Na trybunach tym czasem powoli rozpoczyna się feta.

53:45
    Czesi ostrożnie grają w defensywie. Gospodarze chcą pozbawić się nerwowej końcówki w tym starciu.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 17 383 widzów. O2 Arena została wyprzedana!

52:30
    Zamieszanie pod bramką Niemiec. Jeden z obrońców gości zdołał jednak wybić gumę.