Lech II P. – Polonia Śr. 2:2 (koniec) | Unia Sw. – Warta 1:3 (koniec) | Unia T. – Garbarnia 1:4 (koniec)
Jarota – Września 2:2 (koniec) | Pawłowice Śl. – Czaniec 1:1 (koniec) | Polonia Ł. – Jastrzębie 0:0 (koniec)
Ruch Z. – Górnik Wes. 5:0 (koniec) | Skra – Grunwald R.Ś. 1:1 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1 (1:0)
LKS Czaniec
Środa 13.05.2015, 17:303 Liga

Pniówek remisuje z LKS-em Czaniec 1:1! Gospodarze mogli rozstrzygnąć losy meczu już w pierwszej połowie, kiedy to piłkarze drużyny gospodarzy kilka "setek". Goście w drugiej połowie zaprezentowali się naprawdę dobrze i zasłużenie wywożą z Pawłowic jeden punkt.

90+1
    Piłka meczowa dla gospodarzy! Świetne podanie na piątym metrze dostał Przybyła, ale zawodnik Pniówka fatalnie przestrzelił!

82
    Znakomita kontra Pniówka! Przed bramkę gości dogrywał piłkę z prawej strony Kucharski, ale żaden z jego partnerów nie "zamknął" tej akcji!

79
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kostecki, na boisku pojawia się Lalko.

71
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Benauer, na boisku pojawia się Stramski.

70
    Gol dla LKS-u!
    Świetny kontratak gości! Z najbliższej odległości kieruje piłkę do bramki Podoleka BARTOSZ PRACIAK!

66
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Ciuberek.

62
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Gać, na boisku pojawia się Kucharski.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Kurpios (LKS Czaniec).

57
    Ostatnia zmiana w drużynie LKS-u. Za kontuzjowanego Reszutkę wprowadzony do gry Praciak.

46
    Aż trzy zmiany po przerwie w drużynie gości. Za Grzecha pojawi się na murawie Kurpios. Hałata zastąpi Gołuch, a Fabisiaka Sobas.

44
    "Do trzech razy sztuka"? Nie tym razem. Sobczak już trzykrotnie stanął przed szansą zdobycia bramki, ale ponownie strzela bardzo lekko i nie miał problemów Kawaler.

41
    Tym razem przed bramkarzem gości stanął Glenc, który próbował minąć zwodem bramkarza LKS-u, Kawaler do końca zachował zimną krew i nie dał się oszukać!

39
    Idą za ciosem gospodarze! Benauer "w uliczkę" do Sobczaka, ale ten w sytuacja "sam na sam" z Kawaleremnie trafia w bramkę!

37
    Gol dla Pniówka!
    Pewnym egzekutorem rzutu karnego MARCIN SOBCZAK!

37
    Nagi zagrywa ręką we własnym polu karnym! Rzut karny dla gospodarzy!

30
    Świetne dośrodkowanie Szczyrby spod chorągiewki. Przybyła zgrywał głową do Sobczaka, ale ten fatalnie pudłuje z najbliższej odległości!

18
    Znakomite podanie Glenca do Gacia! Zawodnik gospodarzy stanął przed bramkarzem rywali, ale uderzył bardzo lekko i Kawaler nie miał problemów ze złapaniem piłki.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.