Garbarnia – Poprad M. 0:1 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Pawłowice Śl. 0:3 (koniec) | Tarnovia – Nielba 1:3 (koniec)
Rasel – Chemik 0:1 (koniec) | Wieluń – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec) | Oława – Kąty Wrocławskie 3:1 (koniec)
Warta – Lech II P. 1:0 (koniec) | Polonia Śr. – Jarota 1:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Unia S.K. 3:1 (koniec)
Chełminianka – Unia Sw. 0:3 (koniec) | Mogilno – Centra 0:0 (koniec) | Biała Podlaska – Stal Rz. 2:7 (koniec)
Stal K. – Wisłoka 3:0 (koniec) | Resovia – Tomasovia 1:1 (koniec) | Ursus – Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 (koniec)
Czaniec – Polonia Ł. 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Górnik Wes. – Podbeskidzie II 1:2 (koniec)
Gryf – Bałtyk K. 2:0 (koniec) | Concordia – Warmia 3:0 (koniec) | Września – Sparta B. 2:0 (koniec)
Kleczew – Start W. 1:0 (koniec) | Mostki – Gorzów Wlkp. 4:0 (koniec) | Unia T. – Nowa Huta 1:0 (koniec)
Włocłavia – Wda 0:7 (koniec) | Polonia B. – BKS Stal 0:1 (koniec) | Arka II – Kaszubia 1:1 (koniec)
Broń – Pogoń II S. 2:1 (koniec)
Arka II Gdynia
1:1 (1:1)
Kaszubia Kościerzyna
Sobota 16.05.2015, 18:003 Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Dziś w Gdynii zmierzą się rezerwy Arki Gdynia z zespołem Kaszubi Kościerzyna. Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli gdyż goście są w grupie pościgowej za liderem tabeli Gryfem Wejherowo.

Gospodarze tego meczu jak do tej pory mają na swoim koncie 37 oczek które zdobyli w 25 spotkaniach. Wyniki Arki uzależnione są w dużej mierze od tego jakim składem dysponują w danym dniu i kto z pierwszego zespołu jest delegowany do rezerw.

Goście z Kościerzyny są na trzecim miejscu i tracą do lidera już pięć punktów. Każda kolejna strata może oznaczać dla nich koniec marzeń o drugiej lidze. Mobilizacja w zespole jest olbrzymia i nikt z kibiców nie spodziewa się niczego innego jak walki od pierwszej minuty do ostatniego gwizdka.

Przed tygodniem spory zawód sprawiła Kaszubia swoim fanom zaledwie remisując na własnym obiekcie z niżej notowanym zespołem KS Chwaszczyno zero do zera. Jeszcze gorzej zaprezentowała się Arka, w starciu z Bałtykiem Koszalin przegrała 1-2.

Dramatyczny scenariusz miało pierwsze spotkanie tych drużyn jesienią po dwóch bramkach Mateusza Łuczaka Kaszubia wygrała 2-1. Zwycięska bramka padła już w doliczonym czasie gry.Czy i dziś piłkarze dostarczą nam równie wiele emocji o tym przekonamy się niedługo.

Wszystkich serdecznie zapraszam do śledzenia wyniku tego meczu tylko na portalu Lajfy.com. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.

Arka II Gdynia: Kotkowski- Kowalski, Szur, Wojcinowicz, Dampc, Matys, Regulski, Bach, Koziara, Tomczak, Karłowicz
    Rezerwowi: Bartlewski, Lisowski, Patok Węsierski

Kaszubia Kościerzyna: Krawcewicz- Bobowski, Jaroszek, Pilch, Przybyszewski,Rasmus, Drzymała, Wysiecki, Troka, Piotrowski, Sosnowski
    Rezerwowi: Wesołowski, Gdela, Styś, Rolbiecki.

1

15
    Kwadrans meczu za nami w Gdyni Arka remisuję z Kaszubią 0:0.

22
    Gol dla Arki!
    Pierwszą bramkę w tym meczu zdobywa PIOTR KARŁOWICZ po podaniu Dampca.

30
    Pół godziny gry za nami gospodarze prowadzą w tym meczu.

32
    Strzał Koziary broni Krawcewicz!!!!!!

38
    Strzał Rasmusa obok słupka,piłkę wzrokiem odprowadził tylko Kotkowski.

43
    Zmiana w drużynie Kaszubia Kościerzyna: z boiska schodzi Piotrowski, na boisku pojawia się Styś.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomczak (Arka II Gdynia).

45
    Gol dla Kaszubii!
    Bramkę do szatni zdobywa zawodnik Kaszubi MATEUSZ PLICH. Mamy remis w tym meczu.

45+1

Po pierwszej połowie tego meczu mamy remis. Czy druga odsłona wyłoni drużynę która wygra to spotkanie? Za 15 minut wracamy a teraz czas dla trenerów na obmyślenie taktyki na kolejne 45 minut.

46

46
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Karłowicz, na boisku pojawia się Węsierski.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski (Arka II Gdynia).

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Wocinowicz (Arka II Gdynia).

62
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Patok.

64
    Zmiana w drużynie Kaszubia Kościerzyna: z boiska schodzi Gdela, na boisku pojawia się Rasmusa.

70
    Węsierski przegrywa pojedynek sam na sam z Krawcewiczem.

74
    Zmiana w drużynie Kaszubia Kościerzyna: z boiska schodzi Troka, na boisku pojawia się Wesołowski.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Bobowski (Kaszubia Kościerzyna).

81
    Zmiana w drużynie Arka II Gdynia: z boiska schodzi Tomczak, na boisku pojawia się Bartlewski.

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Matys (Arka II Gdynia).

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Szur (Arka II Gdynia).

90
    Sędzia dolicza trzy minuty do tego meczu.

90+4

To już koniec wynik ustalony w ustalony w pierwszej połowie nie uległ zmianie. Oba zespoły zdobyły po jednej bramce i w konsekwencji podzieliły się punktami. Ten wynik dla gości oznacza praktycznie pożegnanie się z marzeniami o drugiej lidze. Wszystkim śledzącym dzisiejszy mecz na naszym portalu serdecznie dziękuję i zapraszam na kolejne. (19:53:32)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.