koniec po dogrywce
Lokomotiw Moskwa
3:1 (0:1)
Kubań Krasnodar
Czwartek 21.05.2015, 18:00 • Central'nyj Stadion Astrakhan'gazprom, Astrachań • Puchar Rosji • Finał

Lokomotiw zagrał bardzo mądrze i skutecznie w dogrywce dzięki czemu sięgnął po Puchar Rosji. Drużna z Moskwy zapewniła sobie w ten sposób awans do Ligi Europy. (20:36:15)

120+1

120
    Jeszcze minutę potrwa to spotkanie.

119
    Lokomotiw długo rozgrywa piłkę. Za chwilę dowiemy się ile sędzia doliczył do dogrywki.

118
    Rzut rożny dla drużyny z Krasnodaru.

116
    Kubań rzucił się do rozpaczliwych ataków. Lokomotiw skupia się na defensywie.

114
    Kubań nie potrafi się przebić pod bramkę rywali. Lokomotiw coraz bliżej zwycięstwa.

112
    Lokomotiw gra już na dużym luzie. Kubań nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.
    Aleksiej MIRANCHUK - 3:1

111
    Gol dla Lokomotiwu!

Kapitalnym rajdem popisał się ALEKSIEJ MIRANCHUK, który mocnym strzałem podwyższył prowadzenie drużyny z Moskwy.

110
    Kubań nie potrafi utrzymać się dużej przy piłce.

109
    Lokomotiw stara się długo utrzymywać przy piłce.

107
    Maicon wszedł za kontuzjowanego Kasaeva.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Lokomotiw po golu Boussoufy jest bliżej zwycięstwa w Pucharze Rosji. Kubań ma kwadrans żeby odwrócić losy tej rywalizacji.

105+1
    Pierwsza połowa dogrywki skończona.

105
    Sędzia doliczył minutę do pierwszej części dogrywki.

105
    Kulik wszedł za Ignatjeva.
    Mbark BOUSSOUFA - 2:1

104

MBARK BOUSSOUFA doszedł do dośrodkowania Kasaeva i strzałem głową wyprowadził team z Moskwy na prowadzenie.

103
    Ignatjev ukarany żółtą kartką.

103
    Spokojniejszy fragment gry. Widać zmęczenie po zawodnikach obu drużyn.

101
    Dobra akcja Kubania zakończona niecelnym strzałem głową Ignatjeva.

100
    Niezłym dośrodkowaniem popisał się Boussoufa, ale żaden z jego kolegów nie zdołał dojść do piłki.

98
    Ożywili się zawodnicy z Moskwy, którzy w końcu odważniej zaatakowali.

96
    Cały czas przeważają zawodnicy z Krasnodaru, którzy wyraźnie chcą uniknąć rzutów karnych.

94
    Kubań w ataku pozycyjnym. Lokomotiw skupia się na defensywie.

93
    Popov łatwo stracił piłkę przed polem karnym rywali.

92
    Nerwowy początek dogrywki. Zawodnicy chyba nie spodziewali się tego, że będą grali jeszcze pół godziny.

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Przed nami dogrywka. W drugiej połowie częściej atakowali zawodnicy z Moskwy czego efektem był gol, którego zdobył Niasse.

90+2
    Druga połowa skończona.

90+1
    Corluka ukarany żółtą kartką za faul na Popovie.

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Długo atak rozgrywają zawodnicy Kubania, ale niewiele z tego wynika.

87
    Boussoufa ukarany żółtą kartką.

86
    Spadło tempo tego spotkania. Coraz bliżej dogrywki.

84
    Tym razem bliski szczęścia był Rabiu. Ożywili się zawodnicy Kubania.

82
    Samedov ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

81
    W dobrej sytuacji znalazł się Balde, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

80
    Bucur wszedł za Tkacheva.

79
    Kubań zepchnięty do głębokiej defensywy. Lokomotiw cały czas mocno atakuje.

77
    Kubań w opałach. Mocno atakują piłkarze Lokomotiwu.
    Oprawa tego spotkania:

75
    Bliski pokonania bramki rywali był Samedov. Pomocnik Lokomotiwu spudłował z pięciu metrów.
    Trafienie na 1:1:

74

OUMAR NIASSE przyjął piłkę przed bramką rywali i pewnym strzałem wyrównał stan meczu. Asystował Boussoufa.

72
    Sunjic ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska. Zaostrzyło się to spotkanie.

71
    Miranchuk wszedł za Fernandesa.

71
    Świetne rozegranie akcji przez Kasaeva i fatalny strzał Fernandesa.

69
    Pierwsza zmiana w Kubaniu. Balde wszedł za Almeidę. To nie był udany mecz w wykonaniu doświadczonego Portugalczyka.

66
    Łatwo piłkę na prawym skrzydle stracił Samedov. Fatalnie w ofensywie prezentują się zawodnicy z Moskwy.

64
    Pavlyuchenko opuścił boisko. Jego miejsce zajął Niasse. Pierwsza zmiana w tym meczu.

62
    Od kilku minut dominują zawodnicy Kubiania, którzy wychodzą z założenia, że najlepszą obroną jest atak i bardzo długo rozgrywają piłkę.

60
    Szybką akcję Kubania niecelnym podaniem zakończył Popov, który teraz przeprasza swoich kolegów.

58
    W końcu odważniej zaatakowali zawodnicy z Krasnodaru.

56
    Cały czas grę prowadzą zawodnicy z Moskwy. Kubań skupia się na defensywie.

54
    Kolejny raz niezbyt dobrze dośrodkował Boussoufa. Lokomotiw wciąż bije głową w mur.
    Droga obu drużyn do finału:

52
    Zbyt mocno dośrodkował Boussoufa. Grę od bramki wznowi Belenov.

51
    Od początku drugiej połowy mocno atakują piłkarze z Moskwy. Kubań skupia się na defensywie.