Poronin – Małogoszcz 3:0 (koniec) | Soła – Poprad M. 1:1 (koniec) | Sandomierz – Korona II 0:1 (koniec)
Soła Oświęcim
1:1 (1:0)
Poprad Muszyna
Niedziela 24.05.2015, 15:00 • Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję Piotr Podsiadły. Do zobaczenia przy okazji kolejnych transmisji! (16:59:35)

Piłkarze obydwu drużyn zapewnili kibicom sporo emocji, zwłaszcza w drugiej połowie meczu. Za tydzień w sobotę oświęcimian czeka wyjazd do Połańca na mecz z Czarnymi, natomiast Poprad będzie kontynuował walkę o utrzymanie w domowym starciu z rezerwami Wisły Kraków.

Zawodnicy Popradu Muszyna schodzą do szatni z upragnionym punktem, na który w pełni zasłużyli i który pomógł im wydostać się ze strefy spadkowej. Choć Wisła Sandomierz swój mecz rozpocznie za pięć minut, to strata punktów dla Solarzy może oznaczać koniec marzeń o dogonieniu sandomierzan i grze w barażach o drugą ligę.

90+5

90+3
    Dawid Polański za Krzysztofa Podgórniaka melduje się na boisku.

90+3
    Minuta wystarczyła Kamilowi Maślance, by wpisać się do protokołu meczowego żółtą kartką.

90+2
    W doliczonym czasie gry Mateusza Orzechowskiego zmienia Kamil Maśkanka, a przy linii bocznej do zmiany gotowy jest już kolejny zawodnik.

90
    Wyrównujący gol dla Popradu! Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową Tomasza Bomby i piłka od słupka wpada do bramki! Goście doprowadzają do upragnionego wyrównania.

89
    W końcowych minutach goście próbują jeszcze doprowadzić wyrównania, a Soła wybijać Poprad z rytmu.

87
    Za opóźnianie gry żółtą kartką sędzia ukarał bramkarza Soły, Marcina Kopra.

84
    Artur Czarnik przerywa nieprzepisowo akcję i fauluje Krzysztofa Podgórniaka, za co ukarany zostaje żółtym kartonikiem.

83
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Mirosław Cichoń pojawił się na boisku w miejsce Michała Dudka.

81
    Soła będzie kończyła spotkanie bez nominalnych napastników. Jakuba Snadnego zastąpił Adrian Stanek.

80
    Szybki kontratak gości i Dawid Wadas bezpardonowo zatrzymuje Piotra Saratowicza.

79
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Krzysztofa Podgórniaka i strzał głową Piotra Saratowicza, ale naciskany przez obrońców zawodnik Popradu nie zdołał celnie uderzyć.

78
    Na końcowe dwanaście minut na boisku pojawił się Grzegorz Talaga w miejsce Dariusza Zapotocznego.

76
    Szybki kontratak gości, mocny strzał Piotra Zachariasza i piłka nieznacznie obok bramki Marcina Kopra! W drugiej połowie kibice na brak emocji narzekać nie mogą!

75
    Artur Czarnik świetnie minął Piotra Saratowicza w polu karnym, ale jego podanie do Jakuba Snadnego przeciął obrońca Popradu.

74
    Dośrodkowanie Mateusza Glenia na głowę do nadbiegającego Jakuba Snadnego i bramkarz z Muszyny z trudem wybija piłkę.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Piotr Podsiadły

Gole: 37. Szewczyk – 90. Bomba

Kartki:   80. Wadas (SOŁ), 84. Czarnik (SOŁ), 87. Koper (SOŁ) – 62. Merklinger (PMS), 90+3. Maślanka (PMS)

Soła Oświęcim: Marcin Koper – Artur Czarnik, Dawid Wadas, Rafał Skrzypek, Wojciech Jamróz – Mateusz Gleń, Kamil Szewczyk, Dawid Dynarek, Dariusz Zapotoczny (78' Grzegorz Talaga) – Przemysław Knapik (68' Marcin Drzymont), Jakub Snadny (81' Stanek)
    Zmiany: Daniel Bomba, Marcin Drzymont, Adrian Stanek, Dawid Skiernik, Grzegorz Talaga, Sebastian Stemplewski

Poprad Muszyna: Piotr Plata – Mariusz Merklinger, Michał Dudek (83' Mirosław Cichoń), Mateusz Fabisiak, Piotr Saratowicz – Tomasz Bomba, Krzysztof Podgórniak (90'+3' Dawid Polański), Arkadiusz Podgórni – Piotr Zachariasz, Mateusz Orzechowski (90'+2' Kamil Maślanka)
    Zmiany: Maciej Duda, Wojciech Janur, Mirosław Cichoń, Dawid Polański, Kamil Maślanka, Paweł Hadała

Sędziowie: Marcin Bąk (sędzia główny) – Maciej Smolanko, Piotr Grzywacz (sędziowie asystenci)