Poronin – Małogoszcz 3:0 (koniec) | Soła – Poprad M. 1:1 (koniec) | Sandomierz – Korona II 0:1 (koniec)
Soła Oświęcim
1:1 (1:0)
Poprad Muszyna
Niedziela 24.05.2015, 15:00 • Stadion im. Braci Kisielińskich w Oświęcimiu • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

90+3
    Dawid Polański za Krzysztofa Podgórniaka melduje się na boisku.

90+3
    Minuta wystarczyła Kamilowi Maślance, by wpisać się do protokołu meczowego żółtą kartką.

90+2
    W doliczonym czasie gry Mateusza Orzechowskiego zmienia Kamil Maśkanka, a przy linii bocznej do zmiany gotowy jest już kolejny zawodnik.

90
    Wyrównujący gol dla Popradu! Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową Tomasza Bomby i piłka od słupka wpada do bramki! Goście doprowadzają do upragnionego wyrównania.

87
    Za opóźnianie gry żółtą kartką sędzia ukarał bramkarza Soły, Marcina Kopra.

84
    Artur Czarnik przerywa nieprzepisowo akcję i fauluje Krzysztofa Podgórniaka, za co ukarany zostaje żółtym kartonikiem.

83
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Mirosław Cichoń pojawił się na boisku w miejsce Michała Dudka.

81
    Soła będzie kończyła spotkanie bez nominalnych napastników. Jakuba Snadnego zastąpił Adrian Stanek.

80
    Szybki kontratak gości i Dawid Wadas bezpardonowo zatrzymuje Piotra Saratowicza.

78
    Na końcowe dwanaście minut na boisku pojawił się Grzegorz Talaga w miejsce Dariusza Zapotocznego.

76
    Szybki kontratak gości, mocny strzał Piotra Zachariasza i piłka nieznacznie obok bramki Marcina Kopra! W drugiej połowie kibice na brak emocji narzekać nie mogą!

74
    Dośrodkowanie Mateusza Glenia na głowę do nadbiegającego Jakuba Snadnego i bramkarz z Muszyny z trudem wybija piłkę.

68
    Drugi występ Marcin Drzymonta w pierwszym składzie po kontuzji. Zawodnik z ekstraklasową przeszłością w poprzednim meczu przebywał na boisku dziesięć minut. Dzisiaj na ostatnie 22 minuty wchodzi w miejsce Przemysława Knapika.

67
    Szybki kontratak gospodarzy, z lewej strony na piąty metr dośrodkowuje Dariusz Zapotoczny do nadbiegającego Mateusza Glenia, ale ten mając przed sobą pustą bramkę kieruje piłkę obok słupka!

66
    Wysokie dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka zawieszona w powietrzu, zamieszanie w polu karnym, strzał zawodnika Popradu głową i z linii bramkowej wybija obrońca Solarzy!

62
    Akcję Solarzy nieprzepisowo zatrzymuje Mariusz Merklinger, za co upomniany zostaje żółtą kartką.

61
    Wzdłuż linii pola karnego Mateusz Gleń mija kolejnych rywali, oddaje strzał, ale Piotr Plata pewnie łapie piłkę.

56
    Dariusz Zapotoczny w niegroźnym starciu, przypadkowo uderza w łuk brwiowy upadającego Arkadiusza Podgórniego. Zalaną krwią twarz zawodnika z Muszyny opatrują teraz medycy.

37
    Firmowe uderzenie z dystansu Kamila Szewczyka i Soła obejmuje prowadzenie! Pomocnik Solarzy postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować oddać strzał z daleka, co zupełnie zaskoczyło Piotra Platę!

23
    Zagranie na prawą stronę do Dariusza Zachariasza, ten wchodzi w pole karne i mocno uderza. Kolejna niepewna interwencja Marcina Kopra, który "wypluwa" futbolówkę przed siebie. Koper szybko podnosi się z murawy, ale niemalże z jego rąk, piłkę na aut wybija Dawid Wadas.

5
    Świetne podanie do Mateusza Orzechowskiego, napastnik Popradu zszedł do środka i uderzył z linii szesnastego metra. Marcin Koper z trudem wybił piłkę do boku, do nadbiegającego Krzysztofa Podgórniaka, ale zawodnik z Muszyny uderzył tylko w boczną siatkę. Goście postraszyli gospodarzy i pokazują, że nie przyjechali do Oświęcimia na wycieczkę.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Piotr Podsiadły

Gole: 37. Szewczyk – 90. Bomba

Kartki:   80. Wadas (SOŁ), 84. Czarnik (SOŁ), 87. Koper (SOŁ) – 62. Merklinger (PMS), 90+3. Maślanka (PMS)

Soła Oświęcim: Marcin Koper – Artur Czarnik, Dawid Wadas, Rafał Skrzypek, Wojciech Jamróz – Mateusz Gleń, Kamil Szewczyk, Dawid Dynarek, Dariusz Zapotoczny (78' Grzegorz Talaga) – Przemysław Knapik (68' Marcin Drzymont), Jakub Snadny (81' Stanek)
    Zmiany: Daniel Bomba, Marcin Drzymont, Adrian Stanek, Dawid Skiernik, Grzegorz Talaga, Sebastian Stemplewski

Poprad Muszyna: Piotr Plata – Mariusz Merklinger, Michał Dudek (83' Mirosław Cichoń), Mateusz Fabisiak, Piotr Saratowicz – Tomasz Bomba, Krzysztof Podgórniak (90'+3' Dawid Polański), Arkadiusz Podgórni – Piotr Zachariasz, Mateusz Orzechowski (90'+2' Kamil Maślanka)
    Zmiany: Maciej Duda, Wojciech Janur, Mirosław Cichoń, Dawid Polański, Kamil Maślanka, Paweł Hadała

Sędziowie: Marcin Bąk (sędzia główny) – Maciej Smolanko, Piotr Grzywacz (sędziowie asystenci)