Górnik Ł. – Ruch | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Zawisza | 1:4 (koniec) | | | Śląsk – Lechia | 1:0 (koniec) |
Widzew – Chrobry | 1:1 (koniec) | | | Arka – Olimpia G. | 0:2 (koniec) | | | GKS T. – GKS K. | 0:3 (koniec) |
Sandecja – Dolcan | 1:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Stomil | 2:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Wigry | 2:3 (koniec) |
Flota – Bytovia | 0:3 (poz.) | | | Termalica – Pogoń Sdl. | 2:0 (koniec) | | | Miedź – Zagłębie L. | 0:1 (koniec) |
Arsenal – Aston Villa | 4:0 (koniec) |
Hellas Verona – Juventus | 2:2 (koniec) | | | Atalanta – AC Milan | 1:3 (koniec) |
Bilbao – FC Barcelona | 1:3 (koniec) |
Borussia D. – Wolfsburg | 1:3 (koniec) |
Sparta – Bohemians | 1:1 (koniec) | | | Slavia – Slovacko | 1:3 (koniec) | | | Mlada – Jihlava | 3:0 (koniec) |
Brno – Jablonec | 2:3 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Příbram | 5:2 (koniec) | | | Slovan – Dynamo C.B. | 5:1 (koniec) |
Teplice – Hradec Kralove | 1:3 (koniec) | | | Banik – Dukla | 1:1 (koniec) |
Auxerre – PSG | 0:1 (koniec) |
Oława – Ślęza Wrocław | 3:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Polonia/Stal | 0:0 (poz.) |
Unia S.K. – Polonia Śr. | 1:2 (koniec) | | | Nielba – Września | 1:2 (koniec) | | | Wda – Warta | 0:1 (koniec) |
Centra – Tarnovia | 5:1 (koniec) | | | Start W. – Włocłavia | 1:0 (koniec) | | | Jarota – Mogilno | 2:1 (koniec) |
Chełmianka – Avia | 3:0 (koniec) | | | Orlęta – Stal Rz. | 1:1 (koniec) | | | Jarosław – Motor | 0:2 (koniec) |
Karpaty K. – Stal K. | 1:2 (koniec) | | | Wisłoka – Orzeł P. | 0:8 (koniec) |
ŁKS Łom. – Rominta | 2:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Olimpia O. | 4:0 (koniec) |
Trzebinia-Siersza – Garbarnia | 1:1 (koniec) | | | Korona II – Skarżysko-Kamienna | 1:0 (koniec) | | | Poprad M. – Wisła II | 1:1 (koniec) |
Nowa Huta – Beskid | 0:2 (koniec) |
Radomiak – Warta S. | 1:1 (koniec) | | | Białobrzegi – Polonia W. | 1:0 (koniec) | | | Ursus – Broń | 0:2 (koniec) |
Start O. – Tomaszów Maz. | 1:4 (koniec) |
Rekord – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Szombierki – Odra O. | 1:0 (koniec) | | | Skra – Polonia B. | 0:2 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Górnik II | 2:2 (koniec) | | | Polonia Ł. – Skalnik | 1:2 (koniec) | | | Ruch Z. – Ozimek | 4:1 (koniec) |
Leśnik – Chemik | 0:1 (koniec) |
Dynamo Kij. – M. Zaporoże | 2:2 (koniec) |
Rodło – Subkowy | 2:0 (koniec) |
Adrian Somorowski
Gole:
73. Batrović – 24. Piotrowski
Sędziowie: Mateusz Złotnicki
Widownia:
Kartki: 9. Kwiek (WID), 42. Nishi (WID), 65. Zgarda (WID) – 74. Szopa (CHR), 85. Samiec (CHR), 90+2. Byrtek (CHR) 56. Kwiek (WID) 90. Mroziński (WID)
Spudłowany karny!:
Widzew Łódź:
Krakowiak – Wrzesiński, Kasperkiewicz, Zgarda (65.Janiec), Kimura, Mroziński, Rozwandowicz, Nishi, Batrović, Kwiek, Rybicki
Zmiany: Perdijić, Janiec, Kozłowski, Nowak, Brodziński
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki – Ziemniak (71.Pisarczuk), Byrtek, Bogusławski, Samiec, Szopa (77.Zając), Hałambiec, Gąsior (58.Michalec), Hudyma, Sędziak, Piotrowski
Zmiany: Rzepecki, Kiełb, Michalec, Pisarczuk, Zając
Trener:
Zmiany: Perdijić, Janiec, Kozłowski, Nowak, Brodziński
Trener:
Chrobry Głogów: Janicki – Ziemniak (71.Pisarczuk), Byrtek, Bogusławski, Samiec, Szopa (77.Zając), Hałambiec, Gąsior (58.Michalec), Hudyma, Sędziak, Piotrowski
Zmiany: Rzepecki, Kiełb, Michalec, Pisarczuk, Zając
Trener:
Sędziowie: Mateusz Złotnicki
Widownia:
1. Zagłębie Lubin 73 punkty
2. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 69 punktów
----------------------------------------------------------
3. Wisła Płock 65 punktów
4. Olimpia Grudziądz 49 punktów
5. Stomil Olsztyn 47 punktów
6. Chojniczanka Chojnice 47 punktów
7. Dolcan Ząbki 46 punktów
8. Wigry Suwałki 44 punkty
9. GKS Katowice 44 punkty
10. Arka Gdynia 42 punkty
11. Miedź Legnica 40 punktów
12. Bytovia Bytów 40 punktów
13. Chrobry Głogów 37 punktów
14. Sandecja Nowy Sącz 33 punkty
---------------------------------------------------------
15. GKS Tychy 28 punktów
16. Pogoń Siedlce 27 punktów
17. Widzew Łódź 20 punktów
18. Flota Świnoujście 36 punktów – WYCOFANA Z ROZGRYWEK
Widzew Łódź: Krakowiak – Wrzesiński, Kasperkiewicz, Zgarda, Kimura, Mroziński, Rozwandowicz, Nishi, Batrović, Kwiek, Rybicki
Rezerwowi: Perdijić, Janiec, Kozłowski, Nowak, Brodziński
Chrobry Głogów: Janicki – Ziemniak, Byrtek, Bogusławski, Samiec, Szopa, Hałambiec, Gąsior, Hudyma, Sędziak, Piotrowski
Rezerwowi: Rzepecki, Kiełb, Michalec, Pisarczuk, Zając
Sędziowie: Mateusz Złotnicki.
Prosta strata piłki przez Widzew. Goście ruszyli czwórką na bramkę Krakowiaka i perfekcyjnie wykorzystali niemoc rywali. Na liste strzelców wpisuje się DAMIAN PIOTROWSKI.
Wprowadzony kilka minut temu Janiec bardzo dobrze zagrywa do Batrovica, ten mija jednego obrońcę i pokonuje Janickiego!
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (17:55:52)