Orzeł Subkowy
Sobota 30.05.2015, 11:05 • Kwidzyn • Liga okręgowa Gdańsk II

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszam na relację z ligi okręgowej. Rodło Zielińscy Kwidzyn vs Orzeł Subkowy

Gospodarze są liderami tabeli z 67 punktami na koncie, które zapewniają im już awans do IV ligi ponieważ nad trzecią Pomezanią mają 16 oczek przewagi. Na swoim obiekcie wygrali jedenaście z dwunastu spotkań!

W poprzedniej kolejce Rodło pewnie wygrało w Nowym dworze Gdańskim z tamtejszymi Żuławami 3:0 i ta wygrana zapewniła im już awans o szczebel wyżej. Strzelcami bramek byli Nikodem Szalkowski, Adam Reise i Piotr Myścich

Orzeł to dziewiąta drużyna ligi, która nie martwi się już o nic. 34 punkty w pełni wystarczają do tego by pozostać w V lidze na przyszły sezon. Co ciekawe lepiej punktuje na wyjazdach, gdzie zdobył 21 oczek

Goście w poprzednim swoim meczu mierzyli się z przedostatnią w tabeli Spójnia Sadlinki. Po zaciętym pojedynku wygrali 3:2

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 11:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

Już za chwilę początek relacji!

1

2
    Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, krótkie rozegranie, centra w stronę Kalinowskiego, przedłużenie do Górki, ale ten zbyt słabo uderza głową by zaskoczyć golkipera

3
    Spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola Rodło

4
    Wrzutka Temitayo z lewej flanki, wybicie przed pole karne, strzał jednego z kwidzyniaków, piłka przelatuje wysoko nad poprzeczkę

6
    Do dośrodkowaniu z prawego skrzydła uderza głową Felski, ale w sam środek bramki i łapie piłkę golkiper gości

7
    Rzut karny dla Rodła! Faulowany w polu karnym przez bramkarza Orła Felski!

8
    Gol dla Rodła!

Pewnym egzekutorem jedenastki MATEUSZ GÓRKA! Strzał po ziemi w lewy róg bramki!

10
    Cały czas przy futbolówce utrzymują się gospodarze

11
    Uderzenie Myścicha z piętnastego metra po ziemi na raty wybronione przez bramkarza gości

12
    Ładna akcja gospodarzy, Górka wystawia piłkę przed pole karne nadbiegającemu Myscichowi, ten kropnął co sił, ale znów broni golkiper Orła!

14
    Miejscowi praktycznie nie schodzą z połowy przeciwnika, Orzeł tylko i wyłącznie się broni

15
    Rzut rożny dla Rodła, dośrodkowanie trafia idealnie na głowę Górki, który mocno uderza, lecz po raz kolejny bramkarz przyjezdnych ratuje swój zespół! Było jeszcze przez chwilę małe zamieszanie w szesnastce Orła, które wyjaśnił złapaniem piłki ich golkiper

17
    Piłka wybita prawie za stadion przez jednego z piłkarzy gości, Rodło w natarciu

19
    Chwila teraz spokojniejszej gry w środkowej strefie boiska, krótko pograli piłką przyjezdni

19
    Mocne uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy gospodarzy, futbolówka poleciała wysoko nad bramką

20
    Centra Temitayo z prawej flanki nie doszła do Górki, który w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę Orła. Z kontrą próbowali wyjść goście, ale nic z tego nie wyszło

22
    Piłka wpadła do bramki przyjezdnych, ale centra z powietrza Myścicha była już spoza linii końcowej

23
    Rzut wolny tuż za polem karnym dla Rodła

24
    Na uderzenie zdecydował się Górka, ale trafił prosto w mur. Przy piłce dalej miejscowi

25
    Felski wywalczył po akcji lewą flanką korner. Dośrodkowanie Szarpaka niedokładne, wybija piłkę jeden z obrońców

27
    Na spalonym złapany Felski

28
    Korner dla Rodła. Krótkie rozegranie, dośrodkowanie na dalszy słupek, piłka wybita na kolejny róg

29
    Dośrodkowanie w pole bramkowe, nie trafia w futbolówkę golkiper gości, zdążył uderzyć ją Felski, ale chybił!

30
    Centra z prawego skrzydła, niewiele zabrakło aby Felski doszedł do uderzenia głową

31
    Słaby strzał po ziemi z linii pola karnego Myścicha, pewnie łapie piłkę bramkarz Orła

32
    Niecelny strzał z dystansu Felskiego

34
    Okres mniej dokładnej gry z obu stron, częściej przy piłce cały czas gospodarze

35

Dobrze rozegrana akcja na prawym skrzydle przez miejscowych, dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie z najbliższej odległości głową umieszcza piłkę w siatce MATEUSZ GÓRKA!

37
    Rzut wolny dla gości na połowie Rodła. wrzutka w szesnastkę, strzał głową mija w sporej odległości bramkę gospodarzy. Kontrolował tor lotu piłki Żuk

39
    Aut dla Rodła na wysokości pola karnego. Krótkie rozegranie, centra Temitayo, wybija piłkę jeden z obrońców. Po chwili mamy rzut wolny dla Orła

41
    Wrzutka z prawej flanki w stronę niepilnowanego Myścicha, ten jednak nieczysto trafia głową w piłkę

43
    Pierwsza groźna akcja gości, po strzale ze skraju pola karnego świetnie interweniuj Żuk!

44
    Rzut rożny dla Orła, poradzili sobie z dośrodkowaniem kwidzyńscy obrońcy

44
    Kontra Rodła, podanie na wolne pole do Górki jednak zbyt mocne, uprzedził go bramkarz gości

45
    Kolejna akcja gości, strzał z dystansu przyblokowany, jest jeszcze centra z prawej strony, łapie piłkę Żuk

45+1

Do przerwy na w pełni zasłużonym prowadzeniu znajdują się kwidzyniacy. Obie bramki dla Rodła zdobył będący w dobrej formie w tym sezonie Mateusz Górka. Zapraszam po przerwie

46

47
    Spokojny początek drugiej odsłony, przy piłce na swojej połowie utrzymują się miejscowi

49
    Kontra Orła, uderzenie z narożnika pola karnego, wybija piłkę na róg golkiper Rodła

50
    Poradziła sobie z dośrodkowaniem defensywa gospodarzy, ale po strzale z dystansu będzie jeszcze jeden korner

50
    Ponownie po uderzeniu z odległości skutecznie interweniuje Żuk, trzeci korner w krótkim czasie Orła

51
    Mocne dośrodkowanie, wybija futbolówkę Kalinowski. Przy niej nadal zespół z Subków

53
    Rzut rożny dla gospodarzy, małe zamieszanie po dośrodkowaniu, piłka wybita finalnie na aut

55
    Rodło coraz mocniej naciska na defensywę przeciwnika, obraz gry zaczyna przypominać ten z pierwszej połowy

56
    Z ładnym kontratakiem wyszli teraz przyjezdni, ograny Kalinowski, strzał po ziemi jednak mocno niedokładny, piłka w sporej odległości mija bramkę Rodła

58
    Z szybką akcją wyszli miejscowi, byłaby sytuacja sam na sam, ale przecięte zostało podanie Felskiego

59
    Niecelne uderzenie z dystansu piłkarza Rodła

61
    Zabawił się z zawodnikiem gości Żuk, choć dużo nie brakło by stracił piłkę

63
    Niepewna interwencja Żuka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, był jednak w tej sytuacji faulowany

64
    Sporo gry w środkowej strefie boiska, spotkanie się nam wyrównało

65
    Zmiana w drużynie Rodło Zielińscy Kwidzyn: z boiska schodzi Temitayo, na boisku pojawia się Pokwicki.