Etap 4: Seraing - Cambrai | Tony Martin (GER) (koniec) |
Rospiggarna - Dackarna | 38:52 (koniec) | | | Indianerna - Ikaros | 54:36 (koniec) |
Elit - Piraterna | 57:33 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla
38:52
W składzie gospodarzy zadebiutuje Grzegorz Zengota. Popularny "Zengi" po raz pierwszy w tym sezonie pojawi się na szwedzkim torze. Zengota zanotował udany występ w IMP Polski w Gorzowie, w dodatku notuje przyzwoite rezultaty w PGE Ekstralidze – średnia powyżej 1,700. Drugim reprezentantem biało-czerwonych będzie Krzysztof Buczkowski, który stanie po przeciwnej stronie barykady. Trzymajmy mocno kciuki za naszych żużlowców!
|
Końcowe statystyki:
Rospiggarna Hallstavik (38):
9. Andreas Jonsson (0,2,2,3,2,2) 11
10. Timo Lahti (1,2,0,3) 6
11. Grzegorz Zengota (w,0,0) 0
12. Mads Korneliussen (1,3,2,0,d) 6
13. Martin Vaculik (2,1*,2*,3,0,0) 8+2
14. John Lindman (0,1*,2) 3+1
15. Andrzej Lebiediew (3,0,1*) 4+1
Dackarna Malilla (52):
1. Hans Andersen (2*,2,3,1*,3) 11+2
2. Michael Jepsen Jensen (3,1*,0,1*) 5+2
3. Nicki Pedersen (2*,3,2,3,1) 11+1
4. Joonas Kylmakorpi (3,3,1,2) 9
5. Krzysztof Buczkowski (3,3,1,1) 8
6. Mikael Max (2,1,0,3) 6
7. Joel Larsson (1*,0,1,w) 2+1
Bieg 1
Timo Lahti
Hans Andersen
Andreas Jonsson
Michael Jepsen Jensen
Bieg 2
Joel Larsson
John Lindman
Mikael Max
Andrzej Lebiediew
Bieg 3
Grzegorz Zengota
Nicki Pedersen
Mads Korneliussen
Joonas Kylmaekorpi
Bieg 4
Krzysztof Buczkowski
Martin Vaculik
Joel Larsson
John Lindman
Bieg 5
Andrzej Lebiediew
Joonas Kylmaekorpi
Timo Lahti
Mikael Max
Bieg 6
Michael Jepsen Jensen
Grzegorz Zengota
Hans Andersen
Mads Korneliussen
Bieg 7
Joonas Kylmaekorpi
Andreas Jonsson
Nicki Pedersen
Timo Lahti
Bieg 8
Mads Korneliussen
Joel Larsson
Grzegorz Zengota
Krzysztof Buczkowski
Bieg 9
Martin Vaculik
Michael Jepsen Jensen
John Lindman
Hans Andersen
Bieg 10
Mikael Max
Andrzej Lebiediew
Krzysztof Buczkowski
Andreas Jonsson
Bieg 11
John Lindman
Mikael Max
Andrzej Lebiediew
Joel Larsson
Bieg 12
Nicki Pedersen
Mads Korneliussen
Michael Jepsen Jensen
Martin Vaculik
Bieg 13
Hans Andersen
Timo Lahti
Joonas Kylmaekorpi
Grzegorz Zengota
Bieg 14
Andreas Jonsson
Krzysztof Buczkowski
Martin Vaculik
Nicki Pedersen
Bieg 15
Andreas Jonsson
Nicki Pedersen
Martin Vaculik
Hans Andersen
Rospiggarna Hallstavik (38):
9. Andreas Jonsson (0,2,2,3,2,2) 11
10. Timo Lahti (1,2,0,3) 6
11. Grzegorz Zengota (w,0,0) 0
12. Mads Korneliussen (1,3,2,0,d) 6
13. Martin Vaculik (2,1*,2*,3,0,0) 8+2
14. John Lindman (0,1*,2) 3+1
15. Andrzej Lebiediew (3,0,1*) 4+1
Dackarna Malilla (52):
1. Hans Andersen (2*,2,3,1*,3) 11+2
2. Michael Jepsen Jensen (3,1*,0,1*) 5+2
3. Nicki Pedersen (2*,3,2,3,1) 11+1
4. Joonas Kylmakorpi (3,3,1,2) 9
5. Krzysztof Buczkowski (3,3,1,1) 8
6. Mikael Max (2,1,0,3) 6
7. Joel Larsson (1*,0,1,w) 2+1
Bieg 1
Timo Lahti
Hans Andersen
Andreas Jonsson
Michael Jepsen Jensen
Bieg 2
Joel Larsson
John Lindman
Mikael Max
Andrzej Lebiediew
Bieg 3
Grzegorz Zengota
Nicki Pedersen
Mads Korneliussen
Joonas Kylmaekorpi
Bieg 4
Krzysztof Buczkowski
Martin Vaculik
Joel Larsson
John Lindman
Bieg 5
Andrzej Lebiediew
Joonas Kylmaekorpi
Timo Lahti
Mikael Max
Bieg 6
Michael Jepsen Jensen
Grzegorz Zengota
Hans Andersen
Mads Korneliussen
Bieg 7
Joonas Kylmaekorpi
Andreas Jonsson
Nicki Pedersen
Timo Lahti
Bieg 8
Mads Korneliussen
Joel Larsson
Grzegorz Zengota
Krzysztof Buczkowski
Bieg 9
Martin Vaculik
Michael Jepsen Jensen
John Lindman
Hans Andersen
Bieg 10
Mikael Max
Andrzej Lebiediew
Krzysztof Buczkowski
Andreas Jonsson
Bieg 11
John Lindman
Mikael Max
Andrzej Lebiediew
Joel Larsson
Bieg 12
Nicki Pedersen
Mads Korneliussen
Michael Jepsen Jensen
Martin Vaculik
Bieg 13
Hans Andersen
Timo Lahti
Joonas Kylmaekorpi
Grzegorz Zengota
Bieg 14
Andreas Jonsson
Krzysztof Buczkowski
Martin Vaculik
Nicki Pedersen
Bieg 15
Andreas Jonsson
Nicki Pedersen
Martin Vaculik
Hans Andersen
Mariusz Nyka