Ślęza Wrocław – Bytovia 0:1 (koniec) | Sandomierz – Sandecja 0:1 (koniec) | ŁKS Łom. – Raków 2:1 (koniec)
Ursus – Zagłębie S. 0:1 (koniec)
ŁKS 1926 Łomża
2:1 (1:1)
Raków Częstochowa
Niedziela 19.07.2015, 17:00Fortuna Puchar Polski

ŁKS Łomża awansuje do pierwszej rundy Pucharu Polski. Gospodarze pokonują 2:1 ekipę Rakowa Częstochowa. Dziękujemy za śledzenie relacji. (18:58:53)

90+4

90+4
    Strzał rozpaczy Figla. Wysoko ponad poprzeczką.

90+4
    Jeszcze gramy. Przy piłce Raków, ale wszystko z dala od bramki ŁKS-u.

90+3
    Kolejna niezła szansa dla gospodarzy w doliczonym czasie gry. Raków bezradny.

90+2
    Wysoko nad bramką uderzyli gracze gospodarzy.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

81
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Pawlusiński, na boisku pojawia się Piątek.

81
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Waszkiewicz, na boisku pojawia się Mońka.

78
    Gol dla Łomży!

Precyzyjne uderzenie SADOWSKIEGO i ŁKS na prowadzeniu!

77
    Bardzo groźny atak ŁKS-u! Jeden z gospodarzy huknął z pola karnego, a piłka dosłownie o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Kosa!

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kowal, na boisku pojawia się Kamiński.

70
    20 minut do końca meczu. Jeżeli zakończy się on takim wynikiem, to czeka nas dogrywka.

68
    Rzut wolny bili gospodarze, jednak po dośrodkowaniu, we własnym polu karnym najlepiej odnaleźli się defensorzy Rakowa. Raków ruszył z kontratakiem, który się nie powiódł.

66
    Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

66
    Groźny kontratak ŁKS-u Łomży i w ostatniej chwili przyjezdni zażegnują niebezpieczeństwo.

65
    Dośrodkowanie Pawlusińskiego do Kmiecia, ten odegrał do Góry, który uderzył wprost w bramkarza.